Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny cień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, ale nie straszne. Wiem o co chodzi ... trochę (ale nie wszystkiego) już doświadczyłem. Może to jakaś forma hipnagogów silnych - bo są one słuchowe, wzrokowe i czuciowe. Ale jesli nie, to czasem jakiś byt może się koło niego "pałętać", że to tak nieładnie określę - jak obok mnie w ostatnim czasie. :)
  • 0

#17

Rafek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, ale straszne tylko na poczatku.Wiadomo, czlowiek boi sie jak czegos nie zna.Byty te daja o sobie znac na rozne sposoby.Wykorzystuja Twoje zmysly by sie ujawnic.Kreci sie tego sporo wokół nas :smile: .Nie przejmuj sie. Ciesz sie ze tylko go widziales tudzież poczules. Mogles zostać np. polizany(z charakterystycznym mlasnieciem).Mowie serio!
  • 0

#18

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to jakaś forma hipnagogów silnych


Możesz to dokładniej opisać?

Nie przejmuj sie. Ciesz sie ze tylko go widziales tudzież poczules. Mogles zostać np. polizany(z charakterystycznym mlasnieciem).Mowie serio!


Właśnie teraz żałuję, że się przestraszyłem i wstałem z łóżka...
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no wiesz, sa takie byty na tym swiecie ktore lepiej omijac i nie wchodzic im w droge, ja mialem spotkanie z jednym takich chamskim co mnie sparalizowal i polozyl spowrotem na lozko,
  • 0



#20

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się teraz zastanawiam, może to był inkub? Czy jak to się zwie, dokładnie nie pamiętam...
  • 0

#21

khenji.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Babcia mojej koleżanki, mieszka w starym domu niedaleko jeziora Ińsko. Często zdarzają się tam dziwne rzeczy. Raz koło 7 rano, gdy jej rodzice zaczęli się budzić, coś sparaliżowało jej tatę. Nie mógł się ruszyć dobre 10 minut i zrobił się blady jak ściana. Później opowiadał, że jakiś mężczyzna trzymał go za gardło i kazał mu wypier... z domu. :hmm: Inne dziwne zjawisko miało miejsce w kuchni, gdy myłyśmy naczynia jeden z talerzy uniósł się, by za chwilę spaść i stłuc się w drobny maczek. Gdy ktoś patrzy na schody słychać jakby coś po nich zmierzało w jego stronę.
  • 0

#22

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym talerzem to coś podchodzi mi pod poltergeisty...
  • 0

#23

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli o hipnagogi silne chodzi, to są fałszywe wrażenia wizualne, czuciowe, dźwiękowe jakie udzielają się człowiekowi przy wchodzeniu w trans ... umysł czujny, ciało śpi :)
  • 0

#24

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a ja czasem czuje jakby mnie cos po nodze smyralo tak jak kot..."
moze to tylko glupie uczucie bo przylezane wlosy "wstaja" ale czasem mam wrazenie jakby tutaj bylo jeszcze cos.. ze mna..
zawsze jak jestem sam w domu to potwornie sie tego boje :hmm:
no wyobrazcie sobie
idziesz obok lustra a tam taka twarz :spadaj:
:lol : dostalbym zawalu chyba..
a jak sie klade spac to tez ciagle czuje rozne takie rzeczy, ze ktos sie na mnie gapi itd..
glupie to jest..
a moze poprostu jestem przewrazliwiony?
swoja droga ciekawe czemu akurat w nocy? moze w dzien tego nie dostrzegamy? bo w nocy nie widzi sie zbyt dobrze i lepiej sie czuje dotyk i slyszy? :hmm:
  • 0

#25

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A może nawiedził Ciebie demon - sukub ?

Dołączona grafika
  • 0



#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

fajny ten demon, calkiem ponetny :lol : (dżołk)

czasem odnosze wrazenie ze cos mi sie wdziera do mojej swiadomosci...ale tylko wtedy gdy jestem zly...wtedy recepta: opamietac sie ;-)
  • 0

#27

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad bo i on ma być ponętny :)

Sa to demony plci zenskiej (maja tez meski odpowiednik w postaci inkuba), które uzywaja przeciw swojej ofierze seks, milosc i pozadanie. Ofiara sukuba moze zginac podczas stosunku, w wielu wypadkach z powodu ataku serca, czasami z wyczerpania, jesli "ataki" sukuba powtarzaja sie. Sukub zazwyczaj objawia sie jako piekny demon, z doskonalym cialem, moze tez przejmowac ciala ludzi i kontrolowac je.


  • 0



#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to troche zachecajace do spotkania z nia :D
eee tam od razu umrzec, ja mam do tego takie szczescie ze cokolwiek by sie dzialo i tak wyjde bez szwanku (przynajmniej nic powaznego)
  • 0



#29

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sukkuby i Inkuby przynoszą na dobrą sprawę więcej szkody niż pożytku, Wiesio trochę złudnej przyjemności i masa straconej energii :)
  • 0

#30

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha ja mialem dokladnie - no prawie identyczną sytuacje kiedy na latani zatrzymał sie worek - reklamówka poruszana wiatrem w Całej okolicy poruszała Cieniami
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych