Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicza historia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Śpiewająca Skała.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam Wam do opowiedzenia historię, która zdarzyła mi się dzisiaj w szkole. Trochę się wahałem co do miejsca, bo nie widziałem tego dokładnie, więc nadawałoby się do działu "Życie po śmierci". Ale jako że tam dałem już o sobie znać, i to stosunkowo niedawno, więc postanowiłem umieścić posta tutaj, w UFO.
Ale do rzeczy. Jak już wspominałem, było to dzisiaj w szkole. Stałem na korytarzu (III piętro) i rozmawiałem z kolegą. Przez jakiś czas patrzyłem w zachmurzone niebo, ale na chwilę odwróciłem się. I wtedy to się stało. Zobaczyłem bardzo wyraźnie oślepiający odbłysk światła. Co w tym dziwnego? Otóż dwie rzeczy:
1) Skąd to światło? Przecież przez chmury słońce świeciło słabo, a to musiało być odbicie jasnego promienia.
2) Jak to odbiło to światło? Zaznaczam, że było to dosyć spore, na oko ze dwa duże samochody. Poza tym, jaka powierzchnia mogła odbić to światło? Ptak? Chyba nie jest z metalu? Samolot? Tak nisko? Helikopter? Kompletnie bez hałasu?
Niektórym może się to wydać błaha historia. Jest to w pełni uzasadnione - często widujemy kątem oka niezidentyfikowane kształty. Mi też się tak zdarzało - najwyraźniej, do tej pory, widziałem rąbek długiej sukni przemykający za oknem. Ale to było zupełnie co innego. Uwierzcie mi.
Czy pytałem kolegów? Oczywiście, ale możecie domyślić się ich reakcji. To był ułamek sekundy. Czy obserwowałem potem niebo? Rzecz jasna, ale już nic nie spostrzegłem, a poza tym to było tuż przed dzwonkiem.
Niecierpliwie czekam na Wasze sugestie!
  • 0

#2

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skad jestes ? Bo dzis wychodzac z domu spojrzałem na niebo zeby zobaczyc jaka pogoda sie zapowiada :D
i nad domem wysoko na niebie zobaczylem jasno swiecacy obiekt na niebie. Nie poruszal sie, ale dlugo na niego niezagapilem bo kumpel czekal :) wytłumaczyłem sobie ze to satelita i poszedlem (tarcze ksiezyca tez bylo widac)
Bylo to okolo 7.00 (zajecia na 7.10 :E )

bo szczescie mam jak nic nie chce miec :D ale jak chce zobaczyc (bardzo) np. UFO to nie zobacze :) (chce od 2lat ? :E)
wiec stad ta ignorancja :D

Użytkownik Lerlitz edytował ten post 04.12.2007 - 17:16

  • 0

#3

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lerlitz,

O tak wczesnej, porannej porze widziałeś dziś sierp Księżyca w fazie bliskiej nowiu, a na lewo od niego świeciła planeta Wenus. Jutro rano - przy bezchmurnej pogodzie - zobaczysz je blisko siebie. Może uda mi się to złączenie sfotografować?
  • 0



#4

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lerlitz,

O tak wczesnej, porannej porze widziałeś dziś sierp Księżyca w fazie bliskiej nowiu, a na lewo od niego świeciła planeta Wenus. Jutro rano - przy bezchmurnej pogodzie - zobaczysz je blisko siebie. Może uda mi się to złączenie sfotografować?


hmm obiekt jak patrzalem byl na prawo od "tarczy" ksiezyca. Ale moze to zalezy od perspektywy. (btw. mieszkam w Jastrzebiu Zdroju [Śląsk] jak by to pomoglo w ustaleniu :) )
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych