Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko o PSI BALL'ach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mam pytanko
czy psi bal ma coś wspólnego z OKULTYZMEM???
zacząłem się tym interesować [psi ballem] ale jestem też dość mocno wierzącym i jeśli i to okultyzm to raczej z tego zrezygnuję :[

Osobiście nie uważam żadnych przejawów energii psi za działanie demonów, diabła itp. sił. To po prostu energia, która może być różnie wykorzystana i z różnymi intencjami. KRK zwykł wiele rzeczy wiązać z okultyzmem, bo dawały one wiedzę, potęgę i władzę, które nieprzygotowanych doprowadzały do upadku.
Warto tu dodać, że Kościół niby kwalifikuje np. radiestezję jako okultyzm, ale jest całkiem spora grupa księży-radiestetów. Ba, w Polsce jest nawet kilku biskupów, którzy się tym zajmują na codzień. Nie wiem jak się nazywają, może znajdziesz.
Poza tym, wiedzę jak najbardziej warto mieć, tylko trzeba umieć też odróżnić chłam od cennych informacji.
  • 0

#77

Electric Ant.
  • Postów: 135
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holi (definicja psiballa) - "Wirtualny byt stworzony przez autosugestę tworzącego, odczuwalny jedynie przez tworzącego."
Genialne :rotfl: ;) !

"mam pytanko
czy psi bal ma coś wspólnego z OKULTYZMEM???
zacząłem się tym interesować [psi ballem] ale jestem też dość mocno wierzącym i jeśli i to okultyzm to raczej z tego zrezygnuję" Aidil - "Masz rację. Bardzo dobrą podjąłeś decyzję. Tak trzymaj."
Dlaczego? :o Wszystko jest dla ludzi.
  • 0

#78

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Electric Ant - Masz rację wszystko jest dla ludzi.
Dlatego że, ma tyle pytanek. Może czas poświecić na samotne poszukiwanie odpowiedzi.
  • 0



#79

akacha.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to zaraz zaczną lecieć mega potężne psi bale na moich nauczycieli x]
  • 0

#80

akacha.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanie

dzisiaj próbowałem zrobić psi balla 1 raz tak w spokojnej ciszy[nikogo w domu wszystkie światła wyłączone itd.]
robiłem go 3min chciałem by był zimny pobierałem energie z księżyca wyobrażałem sobie że wchodzi we mnie w gdy biorę wdech[nosem bodź buzią] oraz że wchodzi bezpośrednio pomiędzy moje ręce i tam się robi w spiralę itd. takie 2 w 1 wink2.gif
dobra ale do sedna sprawy

byłem bardzo wyczerpany małe zawroty w głowie [nadal są bardzo małe a robiłem psi balla ponad 2h temu]i bardzo mnie oczy bolały[bolą ale słabiej teraz] gdy tylko miałem widziałem światło.Mimo tego wszystkiego psi balla wcale nie czułem frown1.gif małe mrowienia ale myślę że to od tego że mi ręka ścierpła[chyba podkreślam].


Proszę o odpowiedź i jakieś wasze teorie poglądy
z góry dziękuje
  • 0

#81

Adelajda.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanko. Czy umiejętność widzenia aur pomoże mi w widzeniu psi ball'i?
Próbuję od 2 dni zrobić własnego psi ball'a ale jeszcze mi nie wyszło. Raczej. Wczoraj w nocy czułam odpychanie między moimi dłoniami ale to chyba było złudzenie... Czy można kierować energię bezpośrednio między dłonie? Bo pobieranie energii mi nie za dobrze idzie... :(
  • 0

#82

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

akacha - jeśli wykonałeś szybkie oddechy w krótkim czasie mogło to właśnie zakończyć się bólem głowy. Hiperwentylacja daje taki objaw. Przejdź na głębokie oddychanie przeponowe. Masz posiadać i gromadzić energię a tlen przy okazji ^^. Zacznij od pobrania energii dzięki głębokim przeponowym oddechom. Osobiście zamieniam wibrację niż ją w jakieś formie pobieram. Ale ... w tej dziedzinie też jest wolność wyboru.


Adelajda - jeśli widzisz aurę z pewnością widzisz energię - pranę.
Chociaż można widzieć aurę i pranę, a tylko odczuwać psi balle.
Pewnie wynika to z innych rodzajów materii subtelnej. Może dlatego że aura człowieka jest to promieniowanie ciała mentalnego lub uczuciowego.
Psi bale z reguły pozbawione są tego zabarwienia - wibracji. Myślę że jest to ten powód.
  • 0



#83

Cáerme.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam za być może pytanie idiotyczne, ale czy robienie PSI-balli może być niebezpieczne?
  • 0

#84

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wszystko. Jeśli będziesz trenował np. biegi a nie zrobisz sobie wcześniej rozgrzewki, możesz pozrywać przyczepy mięśni, będziesz mieć zakwasy.
Podobnie ćwicząc z energiami. Zwróć uwagę również na to że istnieją różne techniki. Czym się różnią. Dlaczego wybieramy taką lub inną.
Ćwicząc mięśnie wydatkujemy energię, podobnie rzecz ma się z ćwiczeniami z energia. Jak się przygotować aby nie było strat.
Dość dużo informacji na te pytania jest już na tym forum.
  • 0



#85

IssLance.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, sam nie wierzyłem w PSI Balle, ale czasami próbuję je robić xD . Przez pierwszy miesiąc ćwiczeń czułem tylko ciepło między dłońmi. Jakiś okres czasu później byłem bardzo znudzony i dla zabicia czasu próbowałem wytworzyć taką oto kulkę, liczyłem tylko na ciepło, a ujrzałem delikatne, srebrne rozbłyski i króciutkie "wężyki", przy pobieraniu energii i dostarczaniu jej przez ręce do PSI Balla dostawałem ciarek, lolwut.
  • 0

#86

Yaskoow.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ja robię Psi-balla to czuję tylko jakby moje ręce były dwoma odpychającymi magnesami i dzięki lekkiej umiejętności widzenia aury* widzę lekką mgiełkę między rękoma i tak jakby ona parowała

*- To dziwne ale nauczyłem się widziec aurę wtedy gry próbowałem zapalic myślą papierek od gumy, i zamiast zbaczyc ogień to widziałem białą aurę

Nie wiem gdzie zadac to pytanie, więc spróbuje tutaj
Czy na tym forum jest ktoś kto zobaczył swojego PSI-balla?
  • 0

#87

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak można wykorzystać takiego psi balla? Umiem robić i jak mnie gardło bolało, to zebrałem energię, zrobiłem psi balla a potem, jakby dość duży, to zbliżyłem ręce do szyi i powycierałem je w nią, wyobrażając sobie, że to pomoże. I trochę pomogło. Ale tylko trochę. Więc do czego to jeszcze można używać?
  • 0



#88

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psi ball to bardziej zapora dla psionika. Przynajmniej moim zdaniem. Wszyscy szukają kolejnych zastosowań dla psiballi, a przecież psiball to tylko ćwiczenie. Powinien być bezużyteczny. Tak więc uzywaj go do ćwiczeń, a zajmij się jakimiś innymi(bardziej zaawansowanymi) rzeczami np. telepatią.

Użytkownik stachi edytował ten post 07.02.2010 - 19:06

  • 0

#89

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli potrafimy gromadzić energię, możemy również poza formowaniem skupionej energii, poćwiczyć z jej kolorem, a właściwie zamianą koloru na kolor. Zresztą możliwości jest wiele, jak wiele jest potrzeb i oczywiście pomysłów.
Telepatia jest inną wspaniałą umiejętnością. Umiejętności te, z powodzeniem można rozwijać równocześnie.

Użytkownik Aidil edytował ten post 10.02.2010 - 12:00

  • 1



#90

Last.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanko
czy psi bal ma coś wspólnego z OKULTYZMEM???
zacząłem się tym interesować [psi ballem] ale jestem też dość mocno wierzącym i jeśli i to okultyzm to raczej z tego zrezygnuję :[

Z okultyzmem? Chyba nie. Z psioniką chyba też nie za bardzo. Myślę, że te psi-balle to raczej młodzieżowa moda, niźli coś pożytecznego.

Z drugiej strony, jeśli spojrzeć nie tylko na psi-balle ale ogólnie na środowisko czy strony internetowe na których są informacje o tym, to musisz wiedzieć, że nie wszystko da się pogodzić z nauką kościoła. Np. energyforum (na którym też panuje moda na psi-balle) lansuje oprócz wspomnianych tworów również okultyzm czy magię chaosu(Tak nawiasem mówiąc energyforum nie ma zbyt pochlebnej opinii, ale to tak na marginesie). także jeśli jesteś wierzący to lepiej nie brnij w ezoterykę. Tak na marginesie to wierzący chrzescijanie których znam reprezentują zwykle wyższy poziom rozwoju niż większość ezoteryków, więc nie jest to taka głupia religia, jeśli się naprawdę wierzy w Boga, a nie tylko łazi do koscioła.

Użytkownik Last edytował ten post 22.04.2010 - 10:38

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych