Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego w pokoju obok!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Przeglądam to forum już dość długo ale jeszcze nic nie napisałem. Postanowiłem, że dziś opowiem o tym co mi sie przytrafiło jakieś 2 godz. temu.
Pewnie uznacie to za swego rodzaju próbę zaistnienia na forum, ale wiedzcie że jestem "niedowiarkiem" jeśli chodzi o działalności duchów i tym podobnych w naszym życiu, jednakże wiem że istnieją.
Pragnę dodać, że mam 15 lat, możliwe jest to kolejny argument zaprzeczający mojej wiarygodności, ale pomyślałem, że warto Was o tym uprzedzić.
A więc:
Dzisiaj ok. godz. 13.00 byłem sam w domu, na 1 piętrze, jedyną osobą obecną na posesji był mój dziadek, ale znajdował się w tym czasie na ogrodzie i rzadko wchodzi na piętro (problemy z nogami), a nawet jeśli by wszedł to musiałby przejść dosłownie koło mojego pokoju. Pokój w którym miało miejsce zajście znajduję się na kolejnym pół piętrze, od mojego pokoju dzieli go 5 schodów. Siedząc sobie przed komputerem nagle usłyszałem szelest, bardzo wyraźny i wiarygodny, z początku uznałem to za przesłyszenie lub jakiś dźwięk z ulicy, ale po przyjeździe reszty domowników brat spytał czego szukałem w jego pokoju, zdziwiony pytaniem odpowiedziałem, że mnie tam nie było, (bo taka prawda), ale nie uwierzył, ponieważ głośnik który wczoraj wieczorem spadł na ziemię teraz stał sobie elegancko na swoim miejscu, a ja przypominając sobie o "szeleście" sprzed ok. 45 minut uświadomiłem sobie, że rzeczywiście był to dźwięk bardzo podobny do takiego jaki towarzyszy podnoszeniu przedmiotu z wykładziny i przekładaniu go na drewniane biurko.

Jaka jest Wasza teoria na ten temat?
Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego zajścia.
  • 0

#2

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo duch, albo kawał, albo przesłyszenie.
  • 0

#3

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo głośnik sie wkurzył że nikt go nie postawił na miejsce i sam sobie wszedł.
  • 0

#4

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłyszenie to napewno nie było bo głośnik rzeczywiście przemieścił się z podłogi na stół.
Kawał?
Podejrzewam, że nie bo nie było nikogo w domu a brat nie umie robić takich kawałów.
Pozostaje Duch. Jeśli ta teoria jest prawdziwa to co zrobić?
  • 0

#5

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Napewno Twoja mama lub tata przed wyjsciem z domu odstawili go na miejsce a Ty robisz z tego sensacje..
  • 0



#6

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. jeśli przyjąć to rozwiązanie to jak wyjaśnić dźwięki dochodzące z tamtego (pustego) pokoju, które bardzo dobrze pasują do tej czynności, nawet było słychać coś podobnego do stukania kablem o biurko.

nie zrozumcie tego tak jakbym chciał na siłę "władować" ducha do domu, ale wole to wyjaśnić niż miałbym żyć w niepewności czy jakiś poltergeist czy inne "cośtam" u mnie siedzi.
  • 0

#7

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(..)usłyszałem szelest (..)


To Ty sie wreszcie zdecyduj. Slyszales szelest czy cos podobnego do stukania kablem o biurko? >.>
  • 0



#8

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sory, wyraziłem się dość nie jasno, więc sprostuje.
Słyszałem serię dźwięków jakie towarzyszą podnoszeniu głośnika z podłogi i stawianiu go na biurku wykonanym z drewna lakierowanego (szelesty, stukania, ocierania, przesuwania). :P :)
  • 0

#9

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To teraz nam napisz jakie masz zwierzęta w domu?
  • 0

#10

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pies, który nigdy nie był w domu (siedzi w budzie na podwórzu) :)
  • 0

#11

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wiec moze Twoj dziadek go wpuscil?
A moze Twoj dziadek bedac na ogrodku cos akurat robil, a Ty miales uchylone okno i slyszales to co sie dzialo za oknem. W zasadzie to okno mogles miec nawet zamkniete lecz i tak mogles uslyszec to co Twoj dziadek robil i z tad te 'dziwne' odglosy, hm?
  • 0



#12

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby dziadek wpuścił psa do domu to nawet by sie spakować nie zdążył a już by go reszta wymeldowała, pies ma zakaz przebywania w domu nawet na chwile (Anthony jest brudaskiem :D ) a szelesty były zbyt głośne i realne a to że któreś z domowników podniósł głośnik jest bardzo mało prawdopodobne bo nikt nie sprząta pokojów innych niż swój własny a poza tym nikomu nie chciałoby sie włazić pod biurko bo jest tam ciężko się dostać.

Zakładając, że to duch- co teraz?
  • 0

#13

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakładając, że to duch- co teraz?



Hmmm.. poczekać aż opuści dom, albo wezwać egzorcystę. :)
  • 0

#14

JaxDraken.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo jak sprawdzić czy to na pewno duch?
  • 0

#15

Cover.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to duch to raczej nie ma sie czego bać moim zdaniem są takie możliwości
1.ukryta zdolności telekinezy(nie pomyliłem nazwy ?) któregoś z członków twojej rodziny być może ktoś zrobił to nie świadomie
2.tak jest to duch ale jeżeli pomagał bo inaczej nie mogę nazwać podnoszenia głośnika to na pewno nie jest to demon i nie masz czego się bać
to tyle ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych