Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciemność za ciemna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od zawsze byłem zwolennikiem skina w wersji czarnej, jako że tworzył bardziej paranormalno-tajemniczy klimat co jak najbardziej jest nieodzowną częścią tego forum. Jednak teraz zostałem zmuszony do przejścia na jasną stronę mocy wbrew sobie. Dlaczego? Otóż ciemność czarnej strony stała się tak wielka iż pomijając to że nic nie widzę czuję wręcz jak wyciąga ze mnie całą witalną energię.

Mam nadzieję iż nie jestem odosobniony w tym odczuciu. I z tego miejsca prosiłbym o rozjaśnienie ciut ciemnej wersji strony do tego poziomu w jakim malowała się niegdyś zanim stanie się tak czarna że zniknie. Bardzo chciałbym wrócić jeszcze do ciemnej wersji.

#2

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za ciemna? Dla mnie jest ok ^^



#3

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może poszperaj w ustawieniach monitora ;)

#4

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szperanie szperaniem, jak się da jasność na 100% to wszystko wyłania się z tego mroku ale takie ustawienie jasnośći to powodują wypalenie oczu i po co to? Chyba że ktoś jest masochistą albo spędza przez komputerem minute dziennie. Ja nie zamierzam psuć wzorku byle tylko widzieć co w czarnej dzurze jest.

#5

Cover.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest ok a imo ciemność działa bardziej kojąco na oczy niż jasność ;)

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem ale dzisiaj wchodząc na paranormalne poprzez komputer babci ze zdziwieniem spostrzegłam ,że ciemny styl jest...niebieski (na moim komputerze jest on szaro-czarny). Jakaś zmiana nastąpiła czy też komp u mojej babci nie rozróżnia kolorów? Hmm, sprawdzę jak to wygląda w telefonie...faktycznie, niebieski. Szkoda, wygląda na to ,że jednak zmiana. Szczerze mówiąc wolałam styl szaro-czarny. (A najbardziej to ciemnobrązowy. Swego czasu taki był.)



#7

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert wszystko na tentemat omawialiśmy w ShoutBoxsie. Czasami warto tam spojrzeć ;)
Zresztą to taki ładny zimowy styl. No i co najważniejsze w tym temacie, teraz jest troche jaśniej, co nie? :)



#8

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z percepsją, sama jestem na jaśniejszej teraz, bo poprostu strasznie mi się oczy męczyły, i ogólnie 'wciągająca' czerń.
pozdrawiam

#9

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taką kolorystykę jaka była przed zmianami chyba da się odtworzyć? IMO była najlepsza.

Co do Shouta... ja go mam zamkniętego... Shout powinien służyć do luźnych dyskusji, do gadania dosłownie bzdur, a nie obgadywania konkretnych tematów, tym bardziej związanych z forum. Akurat, wg mnie, Shout jest zupełnie zbędny.

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również jestem za lekkim rozjaśnieniem. Białe litery na czarnym tle bardzo męczą wzrok.

Ana Mert, z monitorem babcia ma wszystko OK, mój LCD też wyświetla skina na niebiesko :P



#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież właśnie następują zmiany w stylu ciemnym, nie wiem o czym mówicie :)



#12

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury, a nie dałoby się CSS'a umieścić w osobnym pliku?
Bo teraz przy każdym załadowaniu tematu ładuje się jakieś kilkanaście kilobajtów kodu CSS...
Umieszczenie CSS'a w osobnym pliku pozwoliłoby ograniczyć nieco zużycie transferu.



#13

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Percepcja , w operze masz opcje podniesienia kontrastu poprzez modyfikacje ladowanego stylu , mozesz z tego korzystac piozatym wlasnie Tak jak napisał Eury zmiany styl jest zmieniony , i nie jest az tak strasznie Ciemny

#14

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepszy był ten styl, kiedy jeszcze forum było wąskie.Chociaż do tego nic nie mam, bo lubię ciemne klimaty.

#15

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Percepcja , w operze masz opcje podniesienia kontrastu poprzez modyfikacje ladowanego stylu , mozesz z tego korzystac piozatym wlasnie Tak jak napisał Eury zmiany styl jest zmieniony , i nie jest az tak strasznie Ciemny


Używam Safari :)

Ja wolałem najabrdziej jak był taki beżowawy ten ciemny styl.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych