Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A więc , przyśnił mi się dzisiaj bardzo dziwny sen (a że zaraz po przebudzeniu , notuje swoje sny , jestem w stanie przedstawić go Wam ze szczegółami).A mianowicie , stanełem przed wielką tablicą z pomieszanymi liczbami , po chwili jedna z liczb podkreśliła się na kolor czerwony a , była to właśnie liczba 2010.Liczba zaczeła przyjmować ogromne rozmiary , aż pokryła całe moje pole widzenia.Po chwili , usłyszałem niesamowicie głośny hałas , i z zasłoniętego pola widzenia zaczeły się wyłaniać pojedyńcze sceny z mojego życia...nagle zrobiło się ciemno .W tej ciemności znowu dostrzegłem tą liczbe (była bardzo zamazana).Liczba zaczeła się mnożyć , aż do tego stopnia , że mogłem ją dostrzec wszędzie.Znowu zaczeły pojawiać się pojedyńcze sceny z mojego życia aż , nagle usłyszałem coś w rodzaju dźwięku pękniętego balonu , i nagle pojawił się ogromny krzyż a pod nim grób . Na nagrobku pojawiła się po raz kolejny liczba 2010.

Co to może oznaczać ? czy sny się sprawdzają , czy to tylko wytwór mojej wyobraźni?.

#2

Bluski.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli zginiesz w 2010 to bedziemy wiedziec ze twoj mial sens :)

#3

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam zielonego pojęcia o snach , ani o ich znaczeniach.Dla tego chciał bym żeby ktoś z Was (kto sie na tym chociaż troszeczke zna) wyjaśnił o co mogło chodzić ...

Ps.Przemo , nie pompowałem i , nie będe pompował balonów ... bo nie umiem ;)

#4

Cover.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie masz zielonego pojęcia ale jeżeli sen ma wymiar osobisty to sam musisz dojść do jego sensu ;]

#5

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie kazdy sen, ktory nam sie przysni musi cos oznaczac. Wiec nie za bardzo przejmowalbym sie owym snem.
Ale jesli tak bardzo zalezy Ci na jego interpretacji to sorry, ale my chyba nie za bardzo mozemy Tobie pomoc. Sam musisz dojsc do tego co to moze oznaczac. Bo tak jak napisal Przemo:

Sen jest najczęściej "mową" podświadomości do umysłu świadomego. Jest indywidualną wewnętrzną komunikacją. Z tego powodu ten sam u dwóch różnych osób może i często sygnalizuje zupełnie co innego.





#6

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twój sen jest bardzo wymowny. Ja Ci go przetłumaczę tak jak tłumaczy takie sny moja mama „ śnina bździna jedna nowina” i tak to zostaw.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych