Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znany astronauta potwierdza: Obcy są tutaj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, ale generalnie teoria UFO = obcy jest teorią dominującą.

To stereotyp, a nie teoria.

Astronautom można wierzyć, czemu nie, ale w przypadku artykułów takich, jak ten omawiany, można co najwyżej pokiwać z politowaniem głową. Większość pozbawionych logiki stwierdzeń, które znalazły się w artykule, została już wytknięta. Ja jeszcze dodam, że w tekście na siłę spróbowano połączyć filozofię Musgrave'a dotyczącą życia we Wszechświecie z faktem nagrania przez niego plazmy otaczającej kadłub promu podczas wchodzenia w atmosferę. Krótko mówiąc: tradycyjna spiskowa manipulacja.

Jeśli zaś chodzi o rząd USA, to jak na razie nie ma się do czego ustosunkować. Zwolennicy teori spisku opierają swoje zarzuty na pomówieniach i manipulacjach. Równie dobrze mogliby domagać się oficjalnych dowodów na to, że Bush nie jest wielbłądem.
  • 0



#47

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu?



bo nie maja w tym zadnego celu
  • 0

#48

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten post artykół jest prawdziwy skoro astronauta pożucił NASA .. . Musiał coś zobaczyć godne jego uwagi prosił obcych żeby po niego przyszli i jego proźba tak jakby spełniała się teraz jest dowó że UFO jest naprawdę a NASA ukrywa jeszcze więcej niż dotąd myślałem !!
  • 0

#49

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten post artykół jest prawdziwy skoro astronauta pożucił NASA

...I jedynie jest w tej sprawie stroną.
  • 0

#50

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten post artykół jest prawdziwy skoro astronauta pożucił NASA .. . Musiał coś zobaczyć godne jego uwagi prosił obcych żeby po niego przyszli i jego proźba tak jakby spełniała się teraz jest dowó że UFO jest naprawdę a NASA ukrywa jeszcze więcej niż dotąd myślałem !!



pocwicz ortografie, ziom
potem wyciagaj wnioski
  • 0

#51

skyliner.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cr. von Braun. lol Z czego on ma doktorat ?
Dlaczego każdy pozaziemski obiekt jest okrągły i ma błyskające światła ?
FAKE.


a dlaczego kazdy czlowiek ma 2 rece 2 nogi i jedna glowe? pomyslales przez chwile ze moze on naprawde tak wyglada? dlaczego wiekszosc samolotow ma 2 skrzydla a samochodow 4 kola?
i po co kosmici mieliby przylatywac co rusz innym pojazdem skoro wystarcza im np ten jeden?
  • 0

#52

NumB.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś pytał czemu wszystkie statki to dyski.
hmm... bo ot najbardziej ergonomiczny kształt do poruszania się w przestrzeni?
Popatrz na nasz układ słoneczny mamy w nim 10 kół (planety + gwiazda) pewnie dlatego statki UFO są w kształcie kulistym.
  • 0

#53

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cr. von Braun. lol Z czego on ma doktorat ?
Dlaczego każdy pozaziemski obiekt jest okrągły i ma błyskające światła ?
FAKE.


a dlaczego kazdy czlowiek ma 2 rece 2 nogi i jedna glowe? pomyslales przez chwile ze moze on naprawde tak wyglada? dlaczego wiekszosc samolotow ma 2 skrzydla a samochodow 4 kola?
i po co kosmici mieliby przylatywac co rusz innym pojazdem skoro wystarcza im np ten jeden?

1. Bo tak nas ukształtowała ewolucja. To znaczy dokładnie tyle co nic.
2. Bo akuart dwa szkyrzdała zapeniwaja siłe nośną. 4 koła ? A to akaurt nie jest żadną regułą.
3. Może dlatego właśnie to nie są kosmici...

Ktoś pytał czemu wszystkie statki to dyski.
hmm... bo ot najbardziej ergonomiczny kształt do poruszania się w przestrzeni?
Popatrz na nasz układ słoneczny mamy w nim 10 kół (planety + gwiazda) pewnie dlatego statki UFO są w kształcie kulistym.

W przstrzenii kosmicznej pojecie takie jak ergonomia nie istnieje. Równie dobrze, to może być latajacy sześcian, albo jakiś inny dziwoląg. Nie ma to, żadnego wpływu na poruszanie się po przestrzeni kosmicznej.
  • 0

#54 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

"znani" astronauci, piloci
strony ufologiczne
artykuły takie jak ten
filmiki na youtube, googlevideo
fotki dysków, statków, kul, świateł i geometrii,

mnie niestety nie przekonują,

czekam na jakies wieksze wydarzenie typu pubiczne ujawnienie. (które pewnie i tak nie nastąpi.)
a my będziemy dalej karmieni kolejnymi konferencjami 2005, 06, 07, 08 itp bzdurami.. z których nic nie wynika.
  • 0

#55

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozdrawiam jednego z nielicznych zwolenników teorii zdrowego rozsądku. Życie wciąż płynie jak rzeka. Dager.
  • 0



#56

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wszystko brzmi bardzo przekonująco, jednak ja i tak nie uwierze dopóki sam nie zobacze takiego ufo..
  • 0



#57

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem przeciwny wrzucaniu tekstow, ktore nawet dziecko by przydzielilo do kategorii 'fake'
  • 0

#58

hrhr.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej iniside, a nie przyszlo Ci do glowy, ze akurat pojecie ergonomia, funkcjonuje na ich planecie? Moze latwiej im jest opuscic ja, badz po niej podrozowac, wlasnie stateczkiem o takiej, a nie innej budowie ; p. Co do tego, co napisal amenva, rownie dobrze, ten statek, mogl sie poruszac z gory na dol, jak na boki Ci nie pasuje ; d. Dlaczego sugerujesz, ze takie przemieszczenie byloby bezcelowe i "nie w ich stylu"?
Moim zdaniem, wysylaja zwiadowcow by pozniej raportowali oni, jak rozwija sie ich twor, czyli my ; ]. Ktorys z przedmowcow wysunal trafna, wedlug mnie, hipoteze w ktorej porownal nas do mrowek (nie zeby mrowki byly naszym tworem, ale chodzi o sama zasade). Mozna jedynie gdybac, poki sami obcy, nam tego nie wyjasnia w przyszlosci (o ile do tego dojdzie). W kazdym razie, na dzis dzien uwazam to, za najsluszniejszy obraz tego, jak to wszystko dziala..

Użytkownik hrhr edytował ten post 06.12.2007 - 13:17

  • 0

#59

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Zbyt duzo "kosmitów" używa tego same kształtu, to jest podejrzane :P
A po drugie mozliwosc ze to sa kosmici jest niemal rowna zeru [;.
  • 0

#60

Pafcio127.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam nie wiem. Nie ma dowodów na potwierdzenie słów tego astronauty. Mógł po prostu za długo przebywać w kosmosie, albo wypił nieprzefiltrowany mocz który miał z powrotem stać się wodą xD (boże ale głupotę strzeliłem)... Jedynym świadkiem jest ten astronauta. Widział to co widział, chociaż mógłbyś to jakiś fragment jakiegoś zniszczonego statku bądź platformy wybudowanej przez ludzi np. na księżycu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych