Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam pomocy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam problem. Wiem ze to nie poradnia lekarska ani nie szpital ale dzis jest niedziela wiec pozostaje mi ostry dyzur albo Wy.
Mianowicie ciagle wymiotuje. Od dzisiaj, od godziny okolo 3 nie spalem, chodzilem do wc co mniej wiecej 30-60 min i wymiotowalem. Na poczatku bylo to wytlumaczalne (pizza mrozona... blee) ale teraz robi sie dziwne. Cokolwiek wypije, po godzinie plynie juz do Wisly. Nie wiem co mam robic, jechac do szpitala czy pozostac w domu poczekac na rozwoj wydarzen? Boje sie odwodnienia... I musze byc w dobrej formie. I nie piszcie zebym poprosil eodzicow o pomoc bo zaraz przyjda i nafaszeruja mnie "cudownymi" lekami ktore nic nie dadza a wzmocnia dolegliwosci. Jeszcze jedno- kiedy zwracam plyny ktore wypilem podczas wymiotowania strasznie sie poce i czuje sie jak po jakims maratonie. Gorączki nie mam. Co to moze byc?

#2

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to nie poradnia lekarska i przez internet to i lekarz nie pomoże.
Mam dwie córki to może coś poradzę.
Wydaje mi się że to grypa jelitowa. Nic nie jedz i pij odgazowaną coca cole ale tylko tą oryginalną, aha i po łyżeczce dwie co jakieś 15-20 minut. Jak do wieczora nie przejdzie pozostaje szpital bo możesz się odwodnić.



#3

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na razie wymiotowalem 6 albo 7 razy, od okolo trzeciej w nocy. Nie chce zapeszyc ale chyba troche mis ie poprawia... Pije herbate, wymiotuje nia, pije herbate, wymiotuje nia... Troche pomagaja szybkie, plytkie oddechy.

#4

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę coca cola pomaga radze sobie kupić, na takie dolegliwości lekarze ją przepisują. Jeżeli pijesz herbatę to pij słodką i nie mocną i w małych ilościach. Żołądek po takiej rewolucji przez parę godzin będzie miał skłonności do wypróżniania, dlatego przyzwyczajaj go po łyczku do napojów.



#5

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mozliwe, ze jest to grypa zoladkowa. Mialem podobne objawy jak Ty z miesiac temu. Poszedlem do lekarza i powiedzial mi, ze to grypa zoladkowa. Przepisal mi jakies leki i diete. Przez kilka dni mialem jesc lekko strawne posilki. Pomoglo ;)



#6

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Radze zgłosić się do szpitala , tam zapewnią Ci profesjonalną opieke.Takie leczenie się samemu może się źle skończyć .

#7

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

możliwe że to grypa jelitowa, albo początki zapalenia wyrostka, lepiej udać sie do szpitala



#8

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

grypa żołądkowa, to samo miałem rok temu, teraz mnie nie dopadła na szczęście bo to niefajna choroba ;) żadnych leków mi nie dali tylko tak jak Asieńka napisała, pić po łyku mocno słodkie rzeczy (jak właśnie odgazowana cola albo słodka herba). dasz radę :D

#9

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Picie coli pomoglo, ale mam goraczke i ogolnie zle sie czuje...

#10

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to normalka, organizm musi zwalczyć infekcję, stąd gorączka ;) ale jak już przestałeś wymiotować to jesteś na dobrej drodze :P

#11

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wygląda na coś z jelitami i wygląda poważnie, idź na ostry dyżur. Ulga jest chwilowa.

#12

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja uważam że to zwykłe zatrucie tą całą pizzą ;) a wierz mi, te całe mrożone jedzenie to niezłe szambo jest... ja miałam podobne objawy po zatruciu pokarmowym pomarańczą, która jak się potem okazało była w połowie spleśniała ale moja babcia, oszczędna kobita odkroiła to spleśniałe a ja zjadłam resztą :P i osiem godzin pod kroplówką leżałam ;)

ale nawet jeśli Ci przeszło to się lepiej wybierz do lekarza... on powie co to naprawde jest my ci przez internet w tym przypadku nie pomożemy... a możesz sobie tylko szkody narobić

#13

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja mama tez przechodzila prze grype jelitowa.
najlepiej isc sie udac do lekarza, nie bedziesz mogl raczej nic jesc potem tylko sucharki itd. jak Ci nie przejdzie.
takze duzo razy wymiotowala+ raz zemdlala.

i jak to powiedzieli poprzednicy; coca cola, moja mama jej nie pila, ale Tobie moze szybciej przejdzie :)

#14

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzis jest juz dobrze, jestem tylko oslabiony, kreci mi sie w glowie kiedy stoje albo chodze ale to chyba przez to ze nic wczoraj nie jadlem, ciagle piłem. Dzieki wszystkim za pomoc.

#15

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ja ostatnio wymiotowałem, to tak długo, że oddychać nie mogłem, i bałem się że się uduszę.
Węgiel, coca Cola, I wielka Miska przy Twarzy.

Edit : eee? Już ok :P


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych