Skocz do zawartości


Zdjęcie

Galaktyczna Federacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tłumaczenie z angielskiego z website: http://www.nibiruancouncil.com

Ta informacja pochodzi od pani Jelaila Starr, która ma kontakt telepatyczny z członkami GF.

Federacja światów galaktyki

Federacja światów galaktyki (GF) jest federacją cywilizacji z wielu różnych planet, galaktyk i światów wspólnie pracującą dla zgodnej egzystencji wszelkiego życia. Galaktyczna Federacja egzystuje w każdej zamieszkałej galalktyce i świecie. Te federacje są częścią rządowej struktury światów podobnie jak regionalne biura są częścią rządowej struktury wielkiej korporacii.
Galaktyczna Federacja dla Galaktyki Drogi Mlecznej nazywa się Galaktyczna Federacja światów, ale niektóre rasy istot reprezentowane przez tą Federację używają inne (swoje) nazwy. Dlatego jest różnica w nazwach podanych przez Zetas, Andromedans i innych.
Każda rasa, cywilizacja i planeta ma swoją radę wśród GF dla swojej reprezentacji. Te rady mają różne ilości członków zależnie od zaludnienia jak również odpowiedzialność jaką ponoszą w strukturze GF. Są dokładnie tysiące tych rad ponieważ jest tyle reprezentowanych ras. GF jest obszerniejsza niż my możemy sobie wyobrazić.

Krótka Historia GF

Federacja Galaktyki Drogi Mlecznej jest najstarszą GF w tym świecie. Została założona pod koniec pierwszej wielkiej wojny galaktycznej która była toczona w gwiazdozbiorze Lira pomiedzy ludzkimi istoami, gadami, kotami/lwami i ptakami. Po tej wojnie ci którzy przeżyli zdecydowali że muszą ustalić sposób arbitrażu kłótni/nieporozumień, żeby nie dochodziło do takiego zniszczenia, (zniszczenie pierwszej ludzkiej planety Avyon-pierwsza Ziemia) nigdy więcej. Z tego względu została ustalona Galaktyczna Federacja, której założycielami byli członkowie z Liry i Oriona. Ich pierwszym statkiem admiralskim był statek Pelegai, jeden z niewielu w ocalałych po wojnie. Ta wojna spowodowała dużo bólu i rany powojenne zabrały dużo czasu i rozmiarów egzystencji do wyleczenia.??

Na początku GF była bardzo mała, bo niewielu przeżyło tą wojnę. Wkrótce rada Liry i Oriona podwoiły się jako ręka administracyjna nowo ustalonej federacii.?? Inaczej mówiąc oni byli tą federacją. Z czasem nowe rasy zostały ustalone jako odgałęzienia tych czterech oryginalnych ras które były chętnie witane przez GF po ustaleniu galaktycznego etapu, tak jak my staliśmy się kilka lat temu (nieoficjalnie-bo obecne rządy ziemskie nie chcą tego jeszcze wyjawić).
Tak że GF rosła i stała się badzo ogromna i silna, poświęcająca się dla wszechświatowego pokoju i dobrobytu. Obecnie są miliony członków rozrzuconych po całej galaktyce.
  • 0

#2

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten tekst chyba z translatora jest a i popraw bledy >_<
  • 0

#3

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"...Została założona pod koniec pierwszej wielkiej wojny galaktycznej która miała miejsce w gwiazdozbiorze Lira pomiędzy ludzkimi istotami, gadami, kotami/lwami i ptakami..." Szkoda, że jeszcze mrówki i biedronki nie brały w niej udziału ;) Nie neguję całkowicie channelingów ale do jasnej anielki NIC dla nas z tego nie wynika. Mniej więcej jak by powiedzieć: "Za siedmioma planetami, za siedmioma galaktykami, milion lat temu postanowiono wyjawić mieszkańcom Ziemi o co tu chodzi..." etc, bla,bla,bla a następnie spadamy z łóżka nabijając sobie guza i się budzimy rozpoczynając dzień od porannej kawy.
Taki jest - niestety- wydźwięk tych wielu różnych przekazów. Albo się nam powie w końcu i wprost jest tak i tak albo niech się nie zawraca nam głowy w nocy i pozwoli porządnie wyspać, bo zaczyna to już być nudne skoro nic PRAKTYCZNEGO z tego - po prostu - nie wynika.
P.S. Żeby nie było, wcale nie jestem sceptykiem.
  • 0

#4

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tez sceptykiem nie jestem ale

wielkiej wojny galaktycznej która była walczona w gwiazdozbiorze Lira pomiedzy ludzkimi istoami, gadami, kotami/lwami i ptakami


to wydaje mi sie przesadzone, być może dlatego ze od dziecka wpajano nam ze to sc-fi

ciezko uwierzyc.
  • 0

#5

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijając totalne fantazje jaką jest wojna z udziałem cywilizacji kotów/lwów i ptaków (tak to rozumiem), to jeszcze gwiazdozbiór to nie to samo co np archipelag. Nie jest to kawałek nieba w takim znaczeniu w jakim patrzymy na mapę świata. Gwiazdozbiór bowiem składa się z gwiazd położonych względnie blisko siebie dla obserwatora, który widzi je na niebie. W rzeczywistości zaś dwie gwiazdy widoczne "tuż obok" siebie na niebie mogą być oddalone od siebie o setki lat świetlnych.
  • 0



#6

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby nie było, wcale nie jestem sceptykiem

tez sceptykiem nie jestem

Ależ tu nie ma się czego wstydzić. Sceptycyzm, szczególnie w dobie Internetu, kiedy głupota rozprzestrzenia się po świecie lotem błyskawicy, jest prawdziwą cnotą. :)
  • 0



#7

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy masz cos madrzejszego do powiedzenia? Ja glownie uzywam Angielski i nie mialem kontaktu z polskim przez wiele lat. Informacja jest faktyczna, mimo ze malo jast na ten temat po polsku. Skoro ja znam angielski studiowalem te tematy przez wiele lat i mam pewnosc ze to jest prawda. Nie musisz w to wierzyc, jednak nie atakoj mnie osobiscie, chyba ze to jest jedyniy sposob otrzymania uczucia wyzszosci. M



Dawno dawno temu w bardzo odległej galaktyce.... Zakon ortofanów nauczał poprawnej pisowni w ojczystym języku. I zanim adept/uczeń brał się za tłumaczenia na języki z innych systemów gwiezdnych musiał się nauczyć pisać we własnym języku. Szkoda,że to było dawno temu i w odległej galaktyce..... To była piękna tradycja.....

Edytuj swojego posta i popraw błędy ortograficzne i stylistyczne.


  • 0

#8

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie złe sci-fi, może nawet sie kiedyś przyda jak bede pisał scneriusz do gry o takiej tematyce (czyt. kosmiczne wojny :P )
  • 0

#9

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

EEEEEE cuś mnie ten tekst nie przekonuje jakbym oglądał na TV PLUS stare ale jare Star Trek .W Wielkim skrócie wyssane z palca!!!!
  • 0

#10

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No mnie ten tekst nie przekonuje i nie przekona, stek bzdur, na dodatek przyczynia się do zakłamania prawdy.
Ta cała Pani Jelaila Starr i jej stronka są nastawione na zarabianie pieniędzy na naiwnych ludziach, wciskając im kity nawet w suplementach diety, które rzekomo mają pozwolić na otwarcie kanałów mentalnych poprzez zniesienie blokad.

mlight zanim zaczniesz coś reklamować w Polsce to naucz sie poprawnej polszczyzny. Jak dla mnie to :nospam:
  • 0



#11

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

razz(ź)ziiii !! tekst jakby jaskiniowiec ktory nauczyl sie angielskiego i polskiego dostal za zadanie go przetlumaczyc(bez obrazy). Mimo ze mieszkasz.. ee .. gdzies tam to nie znaczy ze jestes usprawiedliwiony.


Troszke to dla mnie smiedzi :) Ten tekst jest tak pokolorowany dla mas ze az nie chcialo mi sie czytac. Zero świadków.
Jesli należymy do tego "GF" to prosze jakies zdjecie papierów, czegokolwiek :)
  • 0

#12

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jelaila Starr? Fajne nazwisko ... nasza polska Krycha też ma chanellingi z enkim czy tam enlilem. Kopią dziury w tym egipcie żeby zdążyć przed 2012...i ? I prace stoją w miejscu :lol
  • 0

#13

cinus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mówcie co chcecie ale mi to zajeżdża po części star trekiem, star wars i jeszcze innymi tym podobnymi... Wątpie np. że jeżeli by przekazywali historię - mówiliby o rzeczach tak prozaicznych jak nazwa pierwszego statku... no i ciekawą rzeczą jest, że akurat Droga Mleczna jest wyjątkowa... teoria moim zdaniem 'fe' - przynajmniej jeżeli idzie o większość rzeczy tu przedstawionych. Osobiście jednak uważam, że nawet jeśli taka federacja nie istnieje, to kiedyś powinna powstać...
  • 0

#14

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesteście ciekawi kto zaczął ta wojnę to ludzie ;) pragnęli większej władzy
  • 0

#15

Azathoth.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mlight, skoro to przez tyle lat badałeś i tak w to wierzysz to znaczy że musisz mieć na to dowody, a więc przedstaw nam je bo póki co wojna ludzi, jaszczurek i ptako-cosiów brzmi gorzej niż Star Trek.
Np. powiem ci że ja twierdze że w galaktyce Andromedy istnieje imperium ośmiornico-niedźwiedzio-koto-psów połączonych z konio-małpo-żabo-ważkami. I co ty na to?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych