Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kula PSI a czakramy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zeratul.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem teorię że aby zacząć tworzyć kulę PSI o konkretnej mocy...najpierw nalezy rozwinąć czakramy i udostępnić swobodny przepływ energii przez ciało.
Wtedy to właśnie energia kieedy przechodzi przez 1 czakram, a potem kolejny, pożycza sobie energię z tych potężnych skupisk i trafia tam gdzie chcemy.
A więc kontroli kierunku energii też trzeba zacząć się uczyć.
Tylko tutaj tez pytanie czy to raczej autosugestia, czy byćmoże nadprzyrodzone zdolności?
Chciałbym aby ten temat został tematem w którym rozpatrzymy wszystkie wskazówki które pomogą nam dojsć...do pewnej drogi kontroli nad energią. Sam uważam że wytworzenie kuli PSI jest w 100% możliwe, tylko tutaj pozostaje kwestia czakramów.
  • 0

#2

Darecko.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co mi wiadomo, to psi i czakry to dwie zupełnie inne rzeczy :3 Ale możliwe, że ktoś sie przy tym pomylił, i jest nam przez to o wiele trudniej zrobić psi balla (itd.), bo czerpiemy energie tylko z jednego miejca, zamiast z kilku? Hmm, trzeba sprobowac :)
  • 0

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy efekt końcowy WSPANIAŁA KULE.
Powstała siłami psi z energii.
Z tego wynika ze musimy rozwinąć umiejętność pobierania energii, gromadzenia jej, sterowania nią.
Czyli przyda się również koncentracja.
Znajomość przepływu kanałami energetycznymi energii a także wiedza o czakramach ( wirach ) jest przy tego typu ćwiczeniach istotna, jak istotna jest dla gitarzysty wiedza o strunach, gryfie czy nagłośnieniu. Jak czujesz przepływ energii, to tworzenie jest tym co gra na instrumencie i czuciem tego co w tym momencie robisz.
  • 0



#4

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niemożna korzystać tylko z jednej czakry?
Tak jak ja, ze splotu słonecznego :)
  • 0

#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne że można.
Ale można zadać sobie dlaczego mam się ograniczać do tej jednej ?
Nie prawdaż ;) .
  • 0



#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witajcie.
Z całą stanowczocią zwracam się do forumowej społeczności operującej siłami PSI, o ukazanie mi dowodu na potwierdzenie waszego wielokrotnie powtarzanego mitu o tworzeniu kul energi, zwanymi PSI-BALLAMI.

Kto podejmie się wyzwania i materialnie [nie interesuje mnie teoretyzowanie] udowodni/pokaże jak potrafi stworzyć psi-balla - niech zrobi zdjęcie kuli energi lub nagra filmik. Aby nie było mowy o filmikach oszustów z youtube, chciałbym aby przy demonstrowaniu swoich sił widoczna była karteczka z nickiem osoby wykonującej.

Mile widzianą byłaby Aidil i reszta ezoterycznej szajki.

Ps - Aidil zrobisz to dla dobra ludzkości ? Pamiętaj tylko że jak odmówisz.... ;)
  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żartobliwy ton w jakim sformułowałeś swoją wypowiedź nie zachęca do poważnej polemiki.
Nie jest tak łatwo sfotografować ducha. Gdyby było to takie proste, nikt nie poddawałby w wątpliwość ich istnienia, ponieważ byłoby już wiele tego typu dokumentacji.
Osobiście miałam okazję zobaczyć takie fotografie. To, że znalazły się na nich duchy, było zbiegiem okoliczności, przy fotografowaniu czegoś innego. Niestety nie dysponuję już tymi zdjęciami, ponieważ nie należały one do mnie i musiałam je zwrócić.
Mam doświadczenia z bioterapii oraz egzorcyzmów i tam na pewno znalazł by się niejeden dowód, iż istnieją rzeczy "nie z tego świata". Na forum nikt ci tego nie udowodni, tak jak nie udowodni ci, że na przykład istnieje Ameryka. Ponieważ aby to dowodnie stwierdzić trzeba wsiąść w samolot i tam polecieć.
  • 0



#8

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No prosze Cię! nagraj materiał jak programujesz konstrakt i forumujesz kule PSI w obręczu własnych rąk! ;)

Dla dobra i kondycji waszych/Twoich dalszych polemik na tym forum z takimi osobami jak np. JA, ważne jest aby takie podstawowe zagadnienia w prosty sposób rozwikłać.

Powiedz Aidil, że poprostu tego nie zrobisz bo podejrzewam że nie potrafisz!
Dość ogródek panienko Aidil
, pokazujesz nam próbkę swoich możliwości ?, czy uciekasz z podkulonym ogonem powtarzajac sukcesywnie kwestię niezachęcającej formy wypowiedzi ?.

  • 0

#9

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi Aidill pokazała próbkę swoich możliwości i skłonny jestem jej uwierzyć ,że takie coś istnieje... Ale mój pozytywistyczny umysł pragnie zrozumieć w fizyczny sposób ,jak ona/oni to robi/robią ^^

...Jak już mówiłem i Aidill napisała... Grzecznie podejść to wszystko da się wykonać ^^ ...
-Chyba ona wyprowadziła inicjatywę testu ;) w który określiłbym ,że powiedziała prawdę w 90%... Ona wie ,że posiada zdolności paranormalne i ja jej wierzę... choć czasami trudno uwierzyć jak pisze np. o piciu herbaty imbirowej ^^ bądź czakrze nerek...

(A nie traktować po chamsku jak z Fenixem...)
  • 0

#10

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No więc jak ? RAVENER dostał dowód, a ja nie dostane ?
  • 0

#11

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak zapłacisz, to kto wie :D :D taki żarcik :P
  • 0

#12 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Ekhem...
Więc po pierwsze tytuł wątku brzmi: Kula PSI a czakramy. Co to oznacza? Że ktoś tu robi off-top.
Po drugie, takie nagonki na użytkowników są nie na miejscu, proponuję przenieść rozmowę na PW lub co tam jeszcze kto sobie zażyczy ;) .
Dziękuję.
  • 0

#13

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to jest nawet całkiem mozliwe ;D
trzeba wymieszać Chakry . potem skoncentrować ją na ręke . Najlepiej jest namalować taki czarny punkt ;D lepiej sie skoncentrujesz . Wyobrazić se jak kula energi z Chakry wiruje na Twojej rece we wszystkie strony .
przyda sie też druga reka do wyrobienia kształtu kuli . i też zeby wirowało .

pozdro
  • 0

#14

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kryczmen, Naruto się za dużo naoglądałeś...
  • 0

#15

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra od tej pory posty nie na temat, bądź nie wnoszące nic do dyskusji, będą usuwane a ich autorzy nagrodzeni warnem.
Pyziak możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych