Skocz do zawartości


Zdjęcie

anioł stróż


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przypomniała mi się właśnie taka dziwna sytuacja w lesie:

była jesień, udałem się na spacer w lesie. było dość mało osób, natknąłem się w sumie na 2-3 przechodniów. no i tak se łaże, kiedy słyszę męski głos: "podnieś ten kij" (akurat leżał obok mnie taki duży badyl) . rozejrzaałem się doodkoła, jak okiem sięgnąć nikogo nie ma. zignorowałem to. po tym usłyszałem to znowu, tylko głośniej. no więc podniosłem ten kij. po jakiś 10 sek. nadszedł ogromny, wściekły pies i gdyby nie ten kij mógłby mnie ciężko pogryźć, a nawet zabić.

myślę że to mógł być anioł stróż. wypowiedzcie się ;)
  • 0

#2

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia jest wiarygodna ;)
Sądzę że bóg przekazuje aniołom które nas chronią w jakich chwilach mają nas bronić a w jakich dać wolną rękę i niech sie dzieje co chce :mrgreen:
Kto wie może masz jeszcze do spełnienia jakąś misje np. zostaniesz prezydentem :D
  • 0

#3

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi to na kilometr pachnie szybko wymyslona bajeczka.. Sorry, ale takie jest moje odczucie ^^
No bo ja mozna we wszystkim doszukiwac sie czegos paranormalnego?
  • 0



#4

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja - mam przynajmniej takie wrażenie - mialem styczność z "aniołem stróżem" 2 razy tak perfidnie... Raz rozmawiałem z nim (właśnie, wygląd miał(a?) wręcz kobiecy, ale coś mi wtedy nie pozwalało "ustalić" ewentualnej płci... Myślę nad tym do dziś... ) o moich grzechach - tak to można po krótce powiedzieć - a drugi raz... zawrócił mnie z "drugiej strony" slowami prawie że wykrzyknikowymi: "Ciebie to na prawde nie wolno z oka spuścić"... Więc nie tyle wierzę juz a wiem że "anioły" istnieją...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych