Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego się stało


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No ok więc tak, około 5 minut temu poszedłem się załatwić, mieszkam w średnim mieszkaniu 65m2, siedziałem w małym pokoju, jak już mówiłem poszedłem za potrzebą no i tu nastąpił ZONK. Teraz jestem sam w mieszkaniu, rodzice z bratem
poszli na występ ( brat śpiewa w chórze ), kiedy poszedłem się załatwić zostawiłem zapalone światło w moim pokoju ( ubikacja jest jakieś 5 m od niego ), kiedy się załatwiałem usłyszałem jakby ktoś przemieszczał sie korytarzem, ale to nic,
zaraz po tym wyszedłem z toalety i światło w małym pokoju było wyłączone a za to świeciło się w kuchni. Wygląda to tak jakby ktoś szedł korytarzem od dużego pokoju do kuchni i przy okazji zgasił światło u mnie w pokoju a zapalił w kuchni. Co mam o tym myśleć ? Jestem trzeźwo myślącym człowiekiem ale to co się stało przed chwilą jest, eeee, TROSZKĘ DZIWNE
  • 0

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie, zmarł ci ktoś ostatnio, albo czy zmarł ktoś w okolicy twojego domu ?
  • 0



#3

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta twoja wypowiedź jest nieco bezsensowna. czy twój brat poszedł na występ kiedy ty byłeś w toalecie? bo jak tak to sprawa jasna :P .

jeśli nie, to są dwie opcje

1) duch :aaa: :aaa: :wow: :wow:
2) może zapomniałeś, ale przed pójciem do toalety poszedłeś do kuchni? zaburzenia pamięci krótkotrwałej mają takie skutki ;)
  • 0

#4

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh no na szybko pisałem , teraz trochę dokładniej mogę to opisać , byłem sam w domu kiedy poszedłem się załatwić, nikogo nie było w mieszkaniu od 2 godzin już, nie mam zaburzeń pamięci, nigdy nie miałem i mam dobrą pamięć wzrokową. Nigdy nie spotkałem się z czymś podobnym, a jak już mówiłem całkiem wyraźnie słyszałem jak coś przemieszcza się przedpokojem.

Pytanie, zmarł ci ktoś ostatnio, albo czy zmarł ktoś w okolicy twojego domu ?


Z rodziny nikt, w bloku też raczej nikt, chyba że umarła starsza pani spod nr4, która mieszka sama i ledwo sie trzyma, ale wątpię. Kurde trochę zdezorientowany siedzę teraz, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, ale to na 100% nie są żadne urojenia.
  • 0

#5

paczek1262.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zadzwon do rodziców, spytaj jak tam :) Nie to zebym Cie straszył... ale zadzwon.
  • 0

#6

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ile masz lat? (powiedz prawdę)
  • 0

#7

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

17 ;o, co to ma do rzeczy ?
  • 0

#8

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic, sprawdzałem czy jesteś w wystarczającym wieku żeby wytrzymać takie coś i jeszcze o tym rozmawiać. ale już jesteś chyba dojrzały

ostatnie pytanie:

czy często wchodzisz na to forum? interesujesz się para? bo jeśli tak, to twój mózg mógł wygenerować tą "przygodę", bo mośliwe, że podświadomie tego chcesz (czasami nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy)

jeśli nie to, nie zaburzenia pamięci i wykluczając zmyślanie to pewnie duch :aaa:
  • 0

#9

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

17 ;o, co to ma do rzeczy ?


hyyhyy ;D czasami ma dużo :P wiesz jak Ci takie dziecko co ma 10-13 lat przyjdzie i powypisuje jakieś bzdury to aż szczęka opada.... i niestety często sie zdarza ze dziecko kilkunastoletnie zakłada konto tylko po to aby zakładać nowe posty z różnymi opowiastkami , zmysleniami itp. ;/ bezsensowane ale prawdziwe :P

a co Twojego postu... to może duch ? Długo mieszkasz w tym mieszkaniu ? Nigdy nie zauważyłeś nic dziwnego lub podejrzanego ? (:
  • 0

#10

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to duch, to pewnie chce cię ostrzec lub przestrzec przed czymś. Duchy tak robią.
  • 0

#11

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hm, forum paranormalne.pl odwiedzam prawie codziennie od czasu kiedy je odkryłem, ale już w bardzo młodym wieku ( mniej niż 10 lat, jak byłem u cioci ona miała jakąś serie książek o ufo, mitologicznych stworzeniach, parapsychologi i jeszcze jakieś dwie, były po angielsku ale bardzo lubiłem je oglądać bo były tam całkiem niezłe ilustracje ) interesowałem sie tymi sprawami, czytałem książki o tej tematyce kiedy nie miałem PC i internetu, więc mogę powiedzieć że to jest moje zainteresowanie nr1 od bardzo długiego czasu. Kiedyś czytałem, że osoby intensywnie interesujące sie takimi rzeczami mogą przyciągać do siebie takie zjawiska, np jeżeli chodzi o duchy. Jednak nigdy osobiście nie spotkałem się z niczym niezwykłym aż do niedzielnego wieczoru. Piszę to na całkowicie poważnie i nie próbuję sobie robić z nikogo przysłowiowych " jaj ". Po prostu chcę poznać opinię ludzi którzy może kiedyś spotkali się z czymś podobnym i mają większe pojęcie ode mnie co do tych spraw, nie wiem jak sie mam zachować jeżeli coś podobnego sie powtórzy i co powinienem zrobić w chwili obecnej.
Mieszkanie jak i cały blok są całkiem nowe, mają około 12-13 lat. Z tego co pamiętam nic szczególnego się nie działo, jednak parę lat temu, kiedy byłem sam w domu, coś jakby " pykało " dosyć intensywnie w pomieszczeniach w których się znajdowałem, jednak to całkowicie bagatelizowałem, zwalając winę na rury/kaloryfery, pamiętam jednak sytuację w której uczyłem się na sprawdzian i zaczęło sie to pykanie, po pewnym czasie troszkę się wkurzyłem i powiedziałem mniej więcej coś takiego : idź sobie pykaj gdzieś indziej bo mi przeszkadzasz, wtedy to pykanie ustało, wiem że to brzmi groteskowo strasznie jednak ja sądzę że jeżeli chodzi o pykanie to były rury/kaloryfery, a wtedy kiedy to powiedziałem i przestało pykać to był zwykły przypadek. A to co stało się w niedziele nijak nie umie tego wyjaśnić w jakiś logiczny sposób.
  • 0

#12

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, zastanawiajace to jest, sam bym się przestraszył, bo jak inaczej wytłumaczyć takie coś?To pewnie sprawka ducha :aaa:
  • 0

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś czytałem, że osoby intensywnie interesujące sie takimi rzeczami mogą przyciągać do siebie takie zjawiska


Powiedziałabym raczej ,że częściej uznają zwykłe zdarzenia za objaw manifestacji ducha. (Np. sąsiad idący po klatce schodowej zostaje uznany za ducha chodzącego po mieszkaniu). Poza tym chcą COŚ zobaczyć a co za tym idzie czasem specjalnie naciągają fakty oszukując samych siebie.
  • 0



#14

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zapewne posikalbym sie ze strachu( no chyba ze zdarzylbym juz to zrobic :D ) Widze ze raczej sie nie przestraszyles,moze jak bedzie nastepny raz to sproboj go zlapac ;)
  • 0

#15

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiedziałabym raczej ,że częściej uznają zwykłe zdarzenia za objaw manifestacji ducha. (Np. sąsiad idący po klatce schodowej zostaje uznany za ducha chodzącego po mieszkaniu). Poza tym chcą COŚ zobaczyć a co za tym idzie czasem specjalnie naciągają fakty oszukując samych siebie.



Tak wiem jak to działa, jednak gdyby to było zwykłe zdarzenie nie robiłbym tematu na forum.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych