Skocz do zawartości


Moje sny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Ithana

Gość_Ithana.
  • Tematów: 0

Napisano

Od jakiś dwóch lat (z przerwą) miewam dziwny powtarzający się sen, a właściwie to jakby sen na jawie - właściwie to nie wiem ja TO nazwać.
Zdarzenie ma miejsce zawsze rano (między godziną 7-8 ) i tylko wtedy gdy jestem sama w pokoju (gdy mój chłopak wyjdzie już do pracy) oczywiście leżę jeszcze w łóżku, otwieram oczy leżę w pozycji na wznak wyraźnie czuję, wiem że ktoś jest w pokoju jednak nie mogę go zobaczyć , nie mogę się ruszyć leże jak sparaliżowana, mogę ruszać tylko oczami. Na 100% wiem, że jest to mężczyzna (tylko nie pytajcie dlaczego, po prosty wiem), i że nie ma wobec mnie "dobrych" zamiarów. Oczywiście bardzo się boję i jestem świadoma tego, że to jest sen, że mogę się w każdej chwili obudzić ale ten ktoś nie pozwala na to tak samo jak nie pozwala mi się poruszyć - tak jakby miał pełna kontrolę nad moim ciałem. Najgorsze jest to, że jestem tak bardzo świadoma tego co się ze mną dzieje, wiem gdzie jestem , która jest godzina jaki dzień tygodnia itd. Pierwszy raz gdy to się zdarzyło mieszkaliśmy razem z kolegą, który był wtedy w domu. Pamiętam, że chciałam go zawołać aby przyszedł mnie obudzić ale oczywiście nie mogłam krzyknąć. Zazwyczaj wtedy budzę sie przerażona z walącym sercem i łzami w oczach. Zdarzenie występowało raz na miesiąc albo raz na 1,5 miesiąca i trwało dopóki nie przeprowadziliśmy się do innego domu. Przez jakiś rok był spokój, aż kilka dni temu sytuacja się powtórzyła. Tylko tym razem jakby ta osoba nie miała "mocy" mnie kontrolować i gdy tylko poczułam czyjąś obecność chciałam się obudzić natychmiast i tak się stało. W związku z tym mam do was kilka pytań co na ten temat myślicie. Czy to może dziać się na prawdę, czy to tylko wynik mojej wyobraźni. Jeśli to może być prawda to czy ta osoba może mi "coś" zrobić (na razie odczuwałam to tylko tak jakby temu komuś dawało satysfakcje to, że ja się boję), czy miewacie podobne zdarzenia, no i jak się przed tym "bronić". Dziękuję z góry za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam :)

#2

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm...pierwsze co to na myśl przychodzi mi że twój poprzedni dom mógł być opętany ale po założeniu że sie przeprowadziłaś i to sie już nie działo myślę że morze Ty jesteś opętana ponieważ powiedziałaś ze czujesz sie tak jakby komuś sprawiało przyjemność to że Cię boli a tak jest zawsze z osobami opętanymi

#3

Rahu.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Jest to poprostu paraliż senny.Biggi pochopne wnioski,by stwierdzić opętanie Ithana.

#4 Gość_Ithana

Gość_Ithana.
  • Tematów: 0

Napisano

Biggi opętana raczej nie jestem bo poza opisanymi przypadkami nic innego nadzwyczajnego się w moim życiu nie dzieje.
Rahu wydaje mi się to wysoce prawdopodobne ( w sumie w tej chwili jest to jedyne logiczne wytłumaczenie) ale jest to zdarzenie o charakterze cyklicznym, ma taki sam przebieg, nie występuje ucisk na klatkę piersiową i podwyższone napięcie seksualne, ale póki co będę się tego wyjaśnienia trzymać .

#5

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Paraliż..

Jeżeli jednak nie jesteś pewna, czy to jest to, to zainstaluj sobie kamerkę (internetowa już od 20 zł), lub poproś, by któregoś dnia chłopak wrócił się po pewnym czasie do pokoju (ważne, abyś nie wiedziała jaki to będzie dzień i by zachowywał się tak, żebyś nie wiedziała o jego obecności).

Jeżeli chłopak przyjdzie, a to coś będzie łaziło po domu, a on tego nie odczuje, to prawdopodobnie efekt paraliżu.
Ty przez te kilka dni, gdy nie będziesz wiedziała kiedy przyjdzie (i będziesz tego w pełni świadoma) to może już to minie na ten czas. Jeżeli tak będzie to będzie to niemal 100% dowód, że to wina paraliżu, bo "to coś" raczej by wiedziało czy twój chłopak się wróci, czy też nie.

PS.Przepraszam za niezrozumiałe pismo.

#6

Rahu.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biggi opętana raczej nie jestem bo poza opisanymi przypadkami nic innego nadzwyczajnego się w moim życiu nie dzieje.
Rahu wydaje mi się to wysoce prawdopodobne ( w sumie w tej chwili jest to jedyne logiczne wytłumaczenie) ale jest to zdarzenie o charakterze cyklicznym, ma taki sam przebieg, nie występuje ucisk na klatkę piersiową i podwyższone napięcie seksualne, ale póki co będę się tego wyjaśnienia trzymać .



Paraliż senny ma rózne postacie,nie konecznie musi wystapić jakieś zjawisko opisywane w poradnikach na ten temat. Niektórzy widzą postacie które ich duszą,inni tak jak ty,wyczuwają czyjąś obecnośc,jendak jeden objaw zawsze jest ten sam,nie można sie poruszyć ni też odezwać. Jedyne co możesz zrobić to sie poprostu odprężyć i przeczekać to. Nie umiem ci poradzić co zrobić gdy czujesz ze sie to zaczyna,moim zdaniem ma to podłoże w psychice,napiecie,stres-kto wie może wystarczy poprostu troche zwolnić tępo i odetchnąć

#7 Gość_Ithana

Gość_Ithana.
  • Tematów: 0

Napisano

OK, a więc następnym razem postaram się bardziej "wyluzować" a także bardziej siebie obserwować aby dowiedzieć się kiedy paraliż występuje (czy np nie jest to po stresowym dniu itp. ) Rahu dzięki za wskazówki. Modów proszę o zamknięcie tematu, który (z tego wynika) nie powinien się tu znaleźć :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych