Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne usypianie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

paczek1262.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Jako, ze to moj debiut na forum wiec gdyby cos bylo nie tak nie miejcie mi tego za złe ;)

Wczoraj czytajac e-booka w telefonie zasnałem... eee twarza w poduszce, tzn bylem jeszcze dosc swiadomy wiedzialem, ze powiniem wylaczyc telefon, ale ze bylem tak zmeczony nie chcialo mi sie :) Przed zasnięciem połozeniem sie spac czytałem sobie tez forum no i bylem taki troszke... spiety ;d Jak juz widzialem tylko ta ciemnosc pomyslalem o smierci Magika o Jego samobojstwie ile musial miec odwagi zeby zdecydowac sie na skok. I wyobrazilem sobie ze ja spadam(normalnie podczas zasypiania czasem mam uczucie spadania, ale teraz to bylo cos innego) daszek od klatki przyblizał sie i tak jak w horrorach motyw (kurcze nie wiem jak to wytlumaczyc ;d) takie nagle zblizenie ze strasznym dzwiekiem. Nawet w mojej fazie usypiania uslyszalem ten dzwiek. NIby nic straszne, ale wystraszyło mnie to okropnie... otowyrzlem oczy serce waliło jak oszalałe, a ze mam nadcisnienie dokonalem pomiaru i apart wykazał... 190 / 98 puls 165! po tabletkach... przy zmeczonym organizmie. To mnie troche nie pokoji. Moglo to byc spowodowane strachem przed spadaniem? warto dodac ze mam lek wysokosci... to jest dosc duzy lek, nawet z ok 3-4 metrow bez barierki mam zawroty glowy.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedź

#2

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Normalnie, jak organizm jest zmęczony to organizm ma takie fazy na dźwięki (każdy co robi nocki przy kompie Ci to powie), a cisnienie normalna sprawa.. realny sen, nowe doświadczenie, adrenalinka.. nie ma się czym martwić ;)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych