Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modyfikacja skryptu do wersji 2.3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
196 odpowiedzi w tym temacie

#151

Woodman.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolory działów mogłby być mniej 'oczowalące', np. stonowane w jednym kolorze (beż?) o różnych odcieniach.
ogółem ten skin bardzo mi się podoba :) o wiele bardziej od poprzedniego... jest bardziej paranormalny :)
pozdrawiam

#152

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niektóre fora będą podlegały całkowitej moderacji

jak bym chcial sie spytac co to znaczy


Np. subforum "Biblioteka" zanim jakiś temat się tam pojawi, moderator musi go zaakceptować, bądź odrzucić, jeśli nie bedzie zgodny z regulaminem tamtego działu.



#153

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro podfora zostały pokazane na stronie głównej, to powinny (podobnie jak i fora) wskazywać na to, w którym z nich znajdują się nie czytane tematy :)

#154

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lubie takie ruchy powstańcze :) Czas ogołocić forum, a może zacząć od początku ? :)

#155

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Np. subforum "Biblioteka" zanim jakiś temat się tam pojawi, moderator musi go zaakceptować, bądź odrzucić, jeśli nie bedzie zgodny z regulaminem tamtego działu

dzieki Pit,

no to troche to drastyczne zmiany sa nie powiem (jak jescze dojdzie "odkurzenie" calego forum...)
tylko panowie trzeba podjac decyzje co robimy, albo placimy pieniezki i zostawiamy Nasze forum piekne i bogate w dzialy albo odswiezamy, odkurzamy i zabieramy kolory :)

grzebiac w necie i czytajac co ludzie wypisuja nie spotkalem sie (no moze z jednym ;p ) komentami zeby postawic wlasny serwer a przeciez koszty sa chyba mniejsze, moglby mi ktos powiedziec co w tym rozwiazaniu jest nie tak?

#156

jendr.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie się nie podobają te tęczowe kolorki.. Wolałbym jeden stonowany kolor, a nazwy działów można przecież jakoś oddzielić żeby się nie zlewało. W sumie sam do końca nie wiem jak, ale kolory na pewno mi się nie podobają ;)

#157

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałbym jeszczę nadmienić że przydąłby się shoutbox, jako że był on ważnym elementem poprzedniego forum. Dużo ciekawych rozmów się tam toczyło (mam nadzieje że to nie tylko moje zdanie)


Ta kwestia na pewno będzie przemyślana

tylko panowie trzeba podjac decyzje co robimy, albo placimy pieniezki i zostawiamy Nasze forum piekne i bogate w dzialy albo odswiezamy, odkurzamy i zabieramy kolory


Plan A jaki obecnie jest wdrażany to przesiadka na "server pro". Mamy jakieś 30 dni zanim skończy się transfer, do tego czasu potrzeba jeszcze około 220 zł. Plan A obejmuje obecny wygląd bez wielu skryptów i bez ikon kategorii forum. Odkurzanie nie ma tu jednak nic do finansów, to kwestia czysto techniczna.

Plan B obejmowałby serwer dedykowany, ale na to nie mamy pieniędzy. W planie B wygląd forum (tj. ciemny styl i układ for) pozostałby taki sam jak teraz (z drobnymi graficznymi poprawkami), jednakże doszłyby takie udogodnienia jak:

- całkowicie zintegrowany z forum chat (nieporównywalnie lepszy niż polchat, jednakże wiąże się z dodatkowym kosztem, gdyż jest to skrypt komercyjny IPB)
- ikony kategorii forum
- inny (cięższy) nagłówek forum
- portal (w tym przypadku MKportal lub UnrealPortal, dużo lepszy niż standardowy IPB)
- reputacja lub system punktowy
- oceny tematów
- ostatnie wpisy na forum
- podgląd treści tematu bez wchodzenia do niego
- i inne



#158

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz to wygląda niesamowicie - tajemniczo, klimatycznie i nowocześnie. Zdecydowanie lepiej niż poprzednio.

Znalazłem błąd: jest "Tajemnice miejsca" powinno chyba być "Tajemnicze miejsca".

#159

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Awatary już działają, ale tylko ładowane z innego serwera. Więcej informacji w panelu kontrolnym.



#160

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eury, skoro portal i tak nie jest włączony to może przekierowanie z paranormalne.pl by szło od razu na forum... :)

#161

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No przecież idzie od razu na forum :)



#162

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

grzebiac w necie i czytajac co ludzie wypisuja nie spotkalem sie (no moze z jednym ;p ) komentami zeby postawic wlasny serwer a przeciez koszty sa chyba mniejsze, moglby mi ktos powiedziec co w tym rozwiazaniu jest nie tak?


no ja nie wiem czy to jakis temat tabu jest? co jest w tym nie tak ze nie chce nikt odpowiedziec

jezeli bysmy uzbierali na plan B (ten dedykowany) to nie byloby juz tego ladnego forum i tak? tylko takie jak teraz? nieee :( strasznie slabo ... co wiecej lepiej chyba zostac przy planie A... tak a propo to "dzisiejsze tematy" jescze istnieja czy ja po prostu ich nie widze?

#163

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZONK

miałem inaczej w zakładce :P

a co do wyglądu to ubolwam (po doswiadczeniach z wcześniejszymi), ale mus to mus :victory:

#164

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wlasny serwer a przeciez koszty sa chyba mniejsze, moglby mi ktos powiedziec co w tym rozwiazaniu jest nie tak?


Żeby mieć własny serwer trzeba mieć:

A. zewnętrzny IP
B. dobre łącze internetowe (a nawet bardzo dobre)



#165

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomysł bazy artykułów powróci kiedyś jeszcze?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych