Skocz do zawartości


Zdjęcie

W kwestii sygnatury


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam kilka pytań odnośnie mojej sygnatury.

Oto ona (podaję ją tu na wszelki wypadek jakby znikła ze stopki):

Nie ustaniemy w poszukiwaniu,
A kresem naszych wszelkich poszukiwań
Będzie dojście do punktu, z któregośmy wyszli
I poznanie tego miejsca po raz pierwszy.

T.S.Eliot, Little Gidding


Jest to czterowersowy cytat wiersza Eliota za który otrzymałem dzisiaj warna. W uzasadnieniu otrzymanego ostrzeżenia mogłem przeczytać, że naruszyłem punkt 5 i 6 dotyczący wielkości sygnatur, czyli:

6.5 Część tekstowa sygnatury może zawierać do 3 linii tekstu o maksymalnym rozmiarze czcionki wynoszącym 3 punkty.
6.6 Zabronione jest umieszczanie w obrębie sygnatury jakichkolwiek aktywnych odnośników nie związanych z domeną paranormalne.pl (nie dotyczy grup VIP, Adept, Moderatorzy).


Punkt 6 - to jest zupełnie dla mnie niezrozumiałe.
Punkt 5 - tu mam kilka wątpliwości. Oczywiście, moja sygnatura ma 5 linii (o 2 za dużo), ale jest napisana czcionką o rozmiarze 1 (dwa rozmiary mniejszy niż określone regulaminem ograniczenie wynoszące 3). Czy mniejszy rozmiar w żaden sposób nie może rekompensować większej liczby linii tekstu?

Po drugie, dlaczego taka w sumie niewielka sygnatura jest niedozwolona, a w myśl regulaminu, czyli... :

6.2 Sygnatura może zawierać grafikę oraz tekst.
6.3 Część graficzna sygnatury może zawierać wyłącznie jeden plik graficzny o wymiarach do 350 pikseli szerokości i 50 pikseli wysokości oraz 'wagę' do 50KB.
6.5 Część tekstowa sygnatury może zawierać do 3 linii tekstu o maksymalnym rozmiarze czcionki wynoszącym 3 punkty.


...takie coś jak poniżej jest OK?:

Dołączona grafika
To jest trójwierszowy tekst napisany za pomocą czcionki
o rozmiarze 3, czyli mający parametry dozwolone przez
regulamin Vortalu Rzeczy Paranormalnych.


Czy nie jest możliwe zachowanie oryginalnego wyglądu sygnatury, bez narażania się na kolejne ostrzeżenia? Przyznam, że nie chciałbym niczego w niej zmieniać, ale jeśli ma to przynieść mi kolejne kłopoty, zrobię to. Czy nie można byłoby jakoś uelastycznić regulaminu (np. zwiększając limit tekstu dla sygnatur pozbawionych jakichkolwiek elementów graficznych?)

P.S. Czy otrzymany przeze mnie warn oznacza, że moje uczestnictwo w debacie 9/11 zostaje wstrzymane? Pytam, bo nie jestem pewien, jak dokładnie mam interpretować poniższe ograniczenie:

Do debaty mogą przystępować tylko osoby, które nie posiadają aktualnie żadnego ostrzeżenia na swoim koncie



#2

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może napisz po prostu to samo ale mieszcząc się w 3 liniach i po kłopocie.
Czyli:

"Nie ustaniemy w poszukiwaniu, A kresem naszych wszelkich poszukiwań
Będzie dojście do punktu, z któregośmy wyszli, I poznanie tego miejsca po raz pierwszy".
T.S. Eliot, Little Gidding

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mariush dopóki nie zmieni się regulamin w tej kwestii to zasady są takie jakie są. Dlatego Twoja sygnatura została usunięta. Jeśli nastąpią zmiany to z pewnością każdy się o nich dowie.

:closed:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych