Skocz do zawartości


Zdjęcie

głos ducha przez słuchawki!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

ouroboros.
  • Postów: 23
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakieś 3 miesiące temu usłyszałem jakiś głos przez słuchawki, lecz nie mogłem zrozumieć co on mówi. Sprawdziłem wszystkie strony www jakie miałem włączone. Nie było żadnych reklam z dźwiękami. Ten głos dalej coś mówił, lecz nie byłem w stanie zrozumieć co on chce mi przekazać. W końcu wyrzuciłem słuchawki. Gdy kupiłem nowe, po jakimś tygodniu znowu ten głos i znowu nie mogę zrozumieć co on mówi! Gdy rodzice i brat gdzieś poszli, wstałem i krzyknałem "odejdź, idź sobie!!!". Teraz już nie słyszę tego głosu, lecz mam żal do siebie o to że nie porozmawiałem z tym duchem.
  • 0

#2

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to mogły to być po prostu jakieś zakłócenia. Wiem że nie powinno się obalać z miejsca każdej historyjki o duchach, ale i tak nie dowiesz się co to było i co chciało ci przekazać skoro już to "przepędziłeś". Zapomnij o tym i słuchaj dalej muzyki przez słuchawki. :D

Pzdr.
  • 0

#3

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co? Ja słyszę głosy w głośnikach.
tak.
Mój kolega, mający taki sam model, też słyszy głosy.
Bo głośniki odbierają jakimś cudem radio na falach AM.
Nie doszukujmy się duchów we wszystkim, bo to się już robi śmieszne.
  • 0

#4

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawiedzone sluchawki! Pierwsze slysze :)

A Serlith ma racje, nie mozemy sie we wszystkim doszukiwac duchow, bo nie dosc, ze jest to smieszne to na dodatek robi sie nudne..
  • 0



#5

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo często słychać w głośnikach radia fal UKF rosyjskie ukraińskie itp. Często dzwięki są już tak zniekształcone że nie da się zrozumieć to co za język.
  • 0

#6

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zamiast wyrzucac sluchawki trzeba je bylo wystawic na allegro jako nawiedzone
nigdy nie wiedomo kto by wszedl na aukcje byc moze mialbys dzis nie tylko nowe sluchawki ale i nowego kompa :)
  • 0

#7

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najzwyklejsze przebicia/zakłócenia jak kto woli. Nie ma w tym nic paranormalnego :D Kiepskie te słuchawki twoje były, skoro odbierały "syf" z eteru, podejrzewam brak ekranowania, wtedy często przewód służy jako antena niestety :/
  • 0

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moje głośniki też tak robią xD
  • 0



#9

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moje głośniki reagują na komórki, buczą sobie, a u kolegi jak kiedyś byłem to słychać było jak ktoś gada, ale nie dało się zrozumieć co mówił xD
  • 0

#10

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

grales moze w 2moons ?? czasem w czasie gry slychac glos takiej dziewczynki a przynajmniej bylo slychac...
  • 0

#11

Dread.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawi mnie to, że nie slyszysz głosu od kiedy "przepędziłeś ducha", ale można by powiedzieć (będąc w trakcie lektury "Potęgi Podświadomości"), że podświadomość uznala twój krzyk jako niezwykle ważny rozkaz i przestała reagować na te głosy, dlatego ich nie słyszysz. Ale bądź co bądź nie jest to duch.
  • 0

#12

ouroboros.
  • Postów: 23
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za odpowiedzi.
A i nie grałem w moons, ale może agram :P
  • 0

#13

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwykłe zakłócenia, czasem nawet w komórce tak mam (raz zdarzyło mi się że prowadziłam dwie rozmowy jednocześnie - jedną z osobą "przyłączoną", która też mnie słyszała.. poprostu ja i znajomy tej osoby rozmwialiśmy na... podobnych falach? może jakieś usterki w przekazie?) a raz wysłałam tacie smsa, który przychodził ciągle przez jakieś 2 miesiące... tata patrzy na komórkę: czemu wysłałaś mi 10 smsów? takich samych?
potem siedzieliśmy np. przy herbacie i przychodziły moje smsy. hmmm..
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziękuję za wyjaśnienie problemu. Zamykam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych