Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch, Zjawa na cmentarzu. Film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.sekundy.pl/content/view/51/4/"]http://www.sekundy.pl/content/view/51/4/[/url]

Niedawno znalazłem ten filmik. Wygląda naprawde interesująco...
Ja mam otwrty umysł na takie sprawy i jestem skłonny uwierzyć, że to nie fake...

[url="http://www.metacafe.com/watch/54843/ghost_of_a_little_girl/"]
[/url] - tu jest full screen

On tam po hiszopańsku pyta się "jak masz na imię?"
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bylo juz na forum, jak dla mnie stare chwyty horrorowe, starego wyjadacza horrorow na takie cos nie nabierze :P
  • 0

#3

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie wydaje że to po prostu ktoś (podstawiony?) siedział w okularach i światło lampy tak sie odbiło :)
jeśli to fake to typ ma niezłe zdolności aktorskie bo autentyczna schize złapał :aaa: :P
  • 0

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy ktos z was zwrocil uwage na gwaltowny dzwiek, w czasie kiedy dziewczynka odwraca glowe ? przeciez to stary chwyt filmowy na podniesienie cisnienia :P na takie rzeczy czesto nei zwraca sie uwagi, ale ja mam zboczenie, ze zwracam.
  • 0

#5

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie to macie racje...ale jeśli miałaby byc to prawda to przyznajcie, że robi wrażenie:D
  • 0

#6

Mariner.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też twierdze że tam był ktoś podstawiony.
  • 0

#7

michalbuczo.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

człowieku po co mialby ktos cos takiego przedstawiac!
  • 0

#8

Tamashii.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP.
Po to żeby sobie jaja porobić z naiwniaków? Człowieku, chyba nie wiesz do czego ludzie zą zdolni żeby wkręcić kogoś w istnienie duchów, kosmitów, wilkołaków czy czegoś innego.
  • 0

#9

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie wywołują duchy z powodu ich bezgranicznej wiedzy paranormalnej a ten się pyta jak masz na imię ? :rotfl:
  • 0



#10

michalbuczo.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP.
Po to żeby sobie jaja porobić z naiwniaków? Człowieku, chyba nie wiesz do czego ludzie zą zdolni żeby wkręcić kogoś w istnienie duchów, kosmitów, wilkołaków czy czegoś innego.

Moze i ludzie maja na tyle zryte banie zeby robic takie rzeczy, ale sa takie rzeczy w ktore wierze i mnie nikt nie przekona. A ty mowisz wszystko ze jest ustawione, a wiecej niz polowa zdjec na tym forum to fotomontaz zeby nie byc naiwnym tak? A moze jestes ateista w sensie ze nie uwierzysz puki nie zaznasz albo nie zobaczysz?
  • 0

#11

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

michalbuczo, a co twój powyższy post ma do tego filmiku? Proszę skończyć ten OT ;]
  • 0

#12

Infinity.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne, ale i tak duchy nie istnieją. Za jakas figura dali zielona latarke i juz.
  • 0

#13

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i to ciekawe widzialem podobny film ale z jakims lysym trupem czy czyms i jemu tez sie oczy swiecily i odziwo ten sam koles wystepowal do tego tak smao spojrzal hahaa nie no fake jakich malo xD
  • 0

#14

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy wy wogole kiedykolwiek uwierzycie w duchy? xD ale mam jedno takie pytanko... skoro duchy niby nie istnieja to dlaczego nie wolno ich wywolywac? skoro nie ma to raczej nic by sie nie stało... a jedank kazdy sie boi wywolywac wiec cos w tym jest. Zawsze kazdy filmik zostaje uznany za fake a tak na prawde jest oceniany przez kogos kto praktycznie "gówno" wie o duchach poza wiedza teoretyczna. Nikt ducha nie widzial i nie wie jak to naprawde wygląda wiec jak mozecie mówic na wszystko ze fake? dziwne troche.
  • 0

#15

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ludzie nie mowia ze WSZYSTKO to fake. TU jest temat o tym filmie i ludzie stwierdzili ze jest nieprawdziwy na podstawie:
a)wstawionych dźwieków budujących klimat, jak w horrorze (choc one mogły być dodane później..ale po co?)
b)istnienia drugiego filmu bardzo podobnego w dodatku z tym samym kolesiem

To juz chyba dosc by w miarę pewnie ocenic film jako fałszywy.

Pozdrawiam
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych