Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema!! Witam w ogóle wszystkich bardzo serdecznie. Chciałem się z wami podzielić moją dzisiejszą obserwacją.

A więc...stałem sobie na przystanku u siebie w mieście, była godz. ok. 19 kiedy na niebie zobaczyłem dziwne światło (nie pojawiło się, tylko już tam było, a ja je spostrzegłem) to światło zasłaniała chmura dymu(jak się później okazało). Bardzo mnie to zainteresowało . Na początku myślałem, że jest to księżyc schowany za chmurą, ale troche się zdziwiłem, że na bezchmurnym niebie ta chmura akurat uistawiła się w tym miejscu, no i to źródło świtała nie miało też konturów księżyca. Postanowiłem to sfilmować...






Troche słaba jakość ale miałem tylko telefon... Po zakończeniu filmowania nagle światło zniknęło, a chmura dymu zaczęła się rozpływać w powietrzu...drugi film...



i fotka
[attachment=746:attachment]

Co o tym sądzicie??
  • 0

#2

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mogło być wszystko.
Sądzę, że powinieneś się zająć poważniejszymi sprawami.
  • 0

#3

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mogło być wszystko.
Sądzę, że powinieneś się zająć poważniejszymi sprawami.



Nie rozumiem co masz na myśli pisząc " wszystko"
  • 0

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to ksiezyc za chmurami :) sam wczoraj spojrzalem na niebo i sie wystraszylem, bo jakos wyjatkowo dziwnie sie chmury na nim ulozyly.
  • 0

#5

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja też tak myślałem, ale on zniknął później...
  • 0

#6

K.K.T..
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Chciałem powiedzieć, że ja też często widziałem chmury, które dziwnie ułożyły się wokół księżyca. Zawsze zastanawiałem się co to znaczy. Jednak skoro piszesz, że to potem zniknęło wydaje się to zastanawiające. Poza tym to co widać na filmie jak dla mnie nie przypomina księżyca tylko statek kosmiczny albo kometę(gdyby tak duża kometa miała przelatywać tak blisko Ziemi myślę, że by trąbili o tym w mediach)
  • 0

#7

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No na drugim filmiku już tego nie ma, a na fotce zaznaczyłem tą chmure. Jak zniknął obiekt to ona dopiero wtedy zaczęła sie rozpływać...
  • 0

#8

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W jakim sensie zniknal ? bylo widac jak odlatuje ? przeciez po prostu chmury mogly calkowicie zaslonic "obiekt".
  • 0

#9

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O rany. Dajże spokój człowieku. To jest prowokacja?

Więc tak :

Pierwszy filmik:
W 20 sekundzie po prawej stronie jedzie coś z takimi samymi światłami. No mi nic więcej nie potrzeba już.

Drugi filmik:
Hmm... Ja tu widzę tylko zakłócenia na tej kamerce z telefonu.

Zdjęcie:
KE? Same pixele.

Podsumowanie! To nie żadne ufo tylko jakaś latarnia/światło pojazdu/coś innego co świeci.
  • 0

#10

K.K.T..
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli to było rzeczywiście UFO to ta chmura to nie musiała być chmura tylko smuga dymu pochodząca z silników statku
  • 0

#11

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to było UFO i nie widziałem jak to znikało, przestałem nagrywać i przez chwile nie patrzyłem sie w tamtą stronę a jak później się spojrzałem to już tego nie było i została ta chmura. Wiem, że zdjęcie nie jest dobrej jakości ale na drugim filmiku jak się przyjrzysz to zauważysz tą chmurę dymu. Nie mogła też to być lampa ponieważ to było wysoko w powietrzu...

I nie piszcie że to jakaś prowokacja, widziałem to na własne oczy, nagrałem i chcę się z wami tym podzielić...

P.S. Przypominam, że filmik jest obrócony i trzeba patrzeć na niego z boku...
  • 0

#12

Woodman.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też sądzę, iż był to księżyc, a za jego nagłe zniknięcie odpowiedzialni są bracia Kaczyńscy :)
  • 0

#13

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo słaba jakość filmów, ale co tu wiele wymagać od telefonu. Dlatego bardzo ciężko jest oceniać czym jest owy "obiekt"
można tylko gdybać.
  • 0

#14

Danix.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hmm ja tam nic nie widze... a co to za telefon mozna wiedziec? Ładny zoom ma taki plynny
  • 0



#15

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nokia 6151
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych