Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dowód!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a dasz rady obrócić silniczek elektryczny (od modelu samolotu ) troche trudniejsze ,ale tez wykonalne)


a tobie się to udało???
  • 0

#17

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

powiem wam ze drugie doswiadczenie bardzo latwo wykonac z kolega lub nawet z cala grupa kolegow jednak moze ono wedlug autora zle wplywac na zdrowie
tu pojawia sie moja watpliwosc czy podac sposob jego przeprowadzenia czy nie
sam od dawna zastanawiam sie nad tym doswiadczeniem ale nie chcialbym nikomu zaszkodzic i dlatego do tej pory nie przetestowalem go na nikim
co wiecej jesli okazaloby sie ze faktycznie zle wplywa na zdrowie czlowieka boje sie ze niektore osoby moglyby najzwyklej w swiecie wykorzystac to zjawisko do szkodzenia innym

ciekawi mnie czy ktos z czytajacych ten temat wie jak sie przeprowadza drugie doswiadczenie i czy je przeprowadzal oraz jakie ewentualnie wyniki otrzymal?
  • 0

#18

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mentoris Jakoś ci nie wierze. zamieść filmik to pogadamy bo u mnie to nie działa :P


Może wytwarzasz za małą siłę PSI? :/
Nie mam czym filmować. Zresztą gdyby był filmik też byś nie uwierzył :)
  • 0

#19

adimlody.
  • Postów: 23
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak to wytłumaczyć ale gdy ja podstawaim ręke pod wiatraczek to zaczyna się kręcić a gdy robi to moj Ojciec to nawet nie drgnie. Zaznaczam że moja mama takze potrafi nim zakręcic a ojciec choć robi wszystko identycznie jak ja za Chiny nie potrafi nim poruszyc. O co kaman?
  • 0

#20

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pazuzu hmm ja bym chciał wiedzieć o co w tym biega. Tak tylko dla swojej wiadomości, bo przecie nie bede na nikim tego testował bo mnie za psychola jeszcze wezmą xD mogłbyś ten opis na PW przesłać ?
  • 0



#21

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

adimlody twój ojciec ma po prostu za dużą rękę i całkowicie tamuje dopływ powietrza :lol :
  • 0

#22

Iffe.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To przynajmniej wiem już czemu mi się wiatraczek nie zakręcił - mam wiecznie zimne ręce :mrgreen:
  • 0

#23

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy, ale ja jestem w stanie w to uwierzyć :)
  • 0

#24

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobiłem wszystko po koleji i wyszło tak jak na rysunku... ale nie się nie "zakręciło" od 4 dni... Ale bede próbował dalej...

Użytkownik Major0015 edytował ten post 02.12.2007 - 00:25

  • 0

#25

NumB.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi wyszło nawet przy krzywym wiatraczku. Ale moim zdaniem to zjoniozowane powietrze porusza ten "aluminiowy wiatraczek"
  • 0

#26

Kropek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam w to wierze 50% ale i tak wierze w psionike. Najlepiej zrobcie tak:
Zrob wiatraczek jak w poradniku.
Nie rob jak na poradniku(nie przykladaj rąk)
Sprobuj zrobic psi balla(ja robilem z godzine tego psi balla)<- na serio
Zaprogramuj psi balla ze idzie od niego taki "kabel" i ty kierujesz ruchem wiatraczka dzieki "sterowni" w swoich rekach. jak ma poruszac wiatraczkiem? Ja wymyslilem ze tam jest moja reka i krece tym wiatraczkiem.
"połóż" psi balla nad, pod, obok, jak chcesz.(albo strzel<- bez przesady xD )
Kieruj nim. Dla poczatkujacych psionikow, moze sie to nie udac, bo przy programowaniu sa problemy dla poczatkujacych sa problemy.

Użytkownik Kropek edytował ten post 02.01.2008 - 18:17

  • 0

#27

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Doświadczenie z ciężarkami mnie zniszczyło :D

A czy to,że z powodu chwilowego skoku natężenia prądu włącza mi się samodzielnie komputer to znaczy,że umiem wytwarzać wzmocnione pole magnetyczne??Nie!!!

Żeby przekonać kogoś takiego jak ja potrzeba znacznie więcej niż takich prostych do zrobienia "dowodów".
  • 0



#28

Mayk3l.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie:

Skoro mogę obkręcić wiatraczkiem ( udało mi się ) to czemu nie mogę sprawić żeby włos na mojej ręce chociaż drgnął ??
  • 0

#29

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy dotknac palcem :P
  • 0

#30

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku byłem entuzjastą odnośnie tych wiatraczków, sam próbowałem kręcić. Na początku nie mogłe, zmieniłem wiatraczek na bardziej wymiarowy i lepiej zrobiony, kręcił się właściwie sam z siebie, kiedy tylko przytknąłem rękę i w innych sytuacjach. Po prostu obracał się w momencie najmniejszej zmiany środowiska w okół niego.

Natomiast do tej całe psioniki zniechęciłem się w momencie kiedy Fenix olał jakieś tam testy, dla mnie to był dowód, skoro nawet wieloletni "zakonnik" nie potrafi podołać testom, to źle to świadczy o całej dziedzinie i nie zamierzam na nią tracić czasu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych