Skocz do zawartości


Zdjęcie

moje prorocze sny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wiec teraz ja chcialbym sie pochwalic moimi snami, otoz kiedys mialem taki sen, ze w nocy (moim samochodem) 2 ludzi pojechalo na jakas jakby randke do restauracji, i staneli pod moja szkola, a pozniej ze jakas mafia gonila, a ja mialem po ciemku chodzic po jakims parkingu i deskorolke gdzies zaparkowac :rotfl: , i jednak spelnilo sie... posluchajcie: kiedy mama odebrala mnie ze szkoly (tym samochodem) to wlasnie wtedy niespodziewanie mielismy jechac do Białobrzeg, i poszlismy na lody... (jeszcze mi sie snily kreskowki ale ot co innego...)


teraz co ostatnio mi sie snilo...a raczej wczoraj:

no wiec snilo mi sie, ze taki jeden koles naprawil mi komputer (bo go mialem w naprawie), i ze wyswietlalo mi sie fajne cos jak w windowsie vista, a potem zobaczylem, ze mialem linuxa i sie wkurzylem.... a w rzeczywistosci: odebralem kompa, podlaczylem, wlaczylem i torhce sie wkurzylem (juz nie pamietam o co) i zalowalem ze go naprawilem...

a dzisiaj cos mi sie tez snilo dziwnego, ale juz nie pamietam tylko pamietam ze byly jakies amerykanskie dolary z czyims krzywym ryjem (zadnej geby na dolarze nie ma...wiem bo sam mialem)

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to sobie każdy może.

Jak ci się przyśni konkretna data jakiegoś zdarzenia albo wszystko spełni się z najdrobniejszymi szczegółami to pogadamy. Jednak sny które opisałeś raczej nazwałabym snami zwykłymi które przypadkiem odnalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości (w dodatku wyjątkowo naciągane) a nie żadnymi proroczymi snami.



#3

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ten temat nominowany jest do nagrody
Dołączona grafika
Złotej Maliny

Moderatorzy proszeni są o nie usuwanie tematu





#4

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mi sie po raz 4 snilo ze jestem zolnierzem i ktos do nas strzela :D i cos nie widzi mi sie zebym w przyszlosci wstąpił do armi xD
albo kiedys mi sie snilo ze dostane wóz strażacki tak od niczego i zostanie on sciagniety z regalu jak sie obudzilem pamietalem sen :D siedzialem pol dnia na sofie i czekalem az matka sciagnie mi ten rzekomy samochodzik :D
jakiez bylo moje zdziwienie pod koniec dnia kiedys sie zapytalem kiedy dostane te autko a tu lipa :P
mamusia sie spytala jakie autko :( i ten horror przesladuje mnie do dzis xD :rotfl:

#5

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jakie mi się sny śnią!

Że jestem agentem i skradam się jak to później okazuję do puste wioski..

Że nie mogę przeskoczyć, 1 metrowego płotu.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych