Skocz do zawartości


"Premier: kłamstwo trwa, sondaże są sfałszowane"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja jak bym mógł zagłosował bym na PiS, ponieważ Tusk pomijając fakt że ma niemieckie korzenie,
i nic w polityce wielkiego nie zrobił, tak samo było w tamtym roku PO wygra i co było przegrała, aha bym zapomniał PO nawet nie ma żadnego programu dotyczącego Polski. Tyle ode mnie ;)


1. Niemieckie korzenie? Nawet jeśli, to co? Czy genetycznie jest jakiś "krzywy" z tego powodu?
2. PO ma program. Nie wiem skąd pomysł, że go nie posiada. Pewna PiSanka już wyrokiem sądu musi przeprosić PO za stwierdzenie, że "PO nie ma programu".
3. Nie jestem z układu i nie jestem oligarchą! Żeby nie było...

Co do choroby pana Jarosława, to rzeczywiście takową posiada. Każdy psychiatra albo chociaż trochę inteligentny człowiek to zauważy. Może by się tak społeczeństwo złożyło na urlop w Zakładzie Psychiatrycznym.

Szkoda też, że w Polsce największą obelgą jest ostatnio "liberał". Phew, ja jestem mocnym liberałem - czy to znaczy, że jestem najgorszą szmatą i szumowiną? Prawie przy każdych wystąpieniach PiSowców czuję się obrażany...

#17

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstyd przed europą...
[/quote]
Witam !
Wstyd ? Przed kim ? Europą ? Czy bandą lewaków i innych szumowin co tam się ulokowały i narzucają innym swoje chore rządy ? Myślę o UE. Jeśli chodzi o tych dewiantów to jestem bardzo rad jak nas krytykują,jest to znak,że nie wszystko co się u nas dzieje jest złe. Wróg nigdy nie będzie cię chwalił,jak chwali to bardzo źle z tobą. UE rozpatruje w świetle wrogiej nam instytucji z wielu względów.
Co do wstydu konkretnie jak tutaj pisze mój poprzednik.
Wstydzić się mogę tego,a właściwie żal i smutno mi,że duża część społeczeństwa wierzy w takie pierdoły opowiadane przez tych którzy Polskę tyle lat poniewierali i chcą ją okradać dalej.
PiS i Kaczyński nie jest ideałem,bo jak w innych postach pisałem,jest zbyt delikatny w stosunku do tych co w Polsce sprawowali władze przez ostatnie 18 lat i dalej po tę władzę wyciągają swoje brudne łapska.
Należy całe PO,LiD,PSL i kilka innych lewackich odłamów typu Partia Kobiet,Racja,etc,odseparować od społeczeństwa raz na zawsze.
Czy PiS będzie przełomem samo w sobie ? Trudno powiedzieć,raczej nie,szczególnie w świetle podpisanej pseudokonstytucji europejskiej zwanej dla niepoznaki traktatem reformującym.W PiS jest zbyt wielu Marcinkiewiczów,Borusewiczów i innych koniunkturalistów.Może jednak stanie się podwaliną bardziej radykalnych ruchów społecznych politycznych,które wyeliminują ten układ z naszego kraju raz na zawsze.
Czego sobie i Wam życzę.

#18

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja jak bym mógł zagłosował bym na PiS, ponieważ Tusk pomijając fakt że ma niemieckie korzenie,
i nic w polityce wielkiego nie zrobił, tak samo było w tamtym roku PO wygra i co było przegrała, aha bym zapomniał PO nawet nie ma żadnego programu dotyczącego Polski. Tyle ode mnie ;)

A ja mam białoruskie i czy to znaczy, że nie jestem Polką? A może wierzysz, że dziadek Tuska był w Wermachcie? Bo jeden też tal twierdził i to z otoczenia PiS.
I mylisz się, PO ma program, wejdź na ich oficjalną stronę, masz wyszczególnione poszczególne tematy i co PO zamierza z nimi zrobić.

#19

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam pochodzenie śląsko-rosyjskie (ojciec Opole - matka Moskwa) więc też właściwie nie jestem Polakiem? :lol

Kaczyński tym tekstem o sondażach sam sobie strzelił w stopę. Dopóki wyniki były korzystne dla PiS wszystko było ok a teraz się okazuje, że sondaże to szwindel - żałosne :stop:

#20

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może wierzysz, że dziadek Tuska był w Wermachcie? Bo jeden też tal twierdził i to z otoczenia PiS.

Był. Niektórzy zapominają, że wszyscy zdolni do walki mężczyźni żyjący w Gdańsku lub ogólnie na całym Pomorzu ( czyli na terenie określonym przez Niemców - terenem niemieckim ) ludzie byli brani do Wehrmachtu, nie zważając na ich sprzeciw, czy patriotyzm.Ludzie mieszkający na terenach "niemieckich" byli uważani za "Niemców", a więc wcielani do wojska.Trochę historii nie zaszkodzi

Pod postem antyuE podpisuje się obiema rękami.

#21

blackdog.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też - niestety większość forumowiczów to bardzo młodzi ludzie których (analogicznie do moherów zresztą) w większości przypadków jedynymi źródłami informacji są onet.pl i TVN, oprócz tego teraz wchodzą w dorosłość a w latach 80/90tych byli za młodzi, żeby świadomie odbierać wydarzenia polityczne i sytuacje w kraju (nie mają po prostu pojęcia o historii najnowszej kraju) - stąd wśród młodzieży takie poparcie dla partii typu PO, LiD - tak naprawdę niewiele sobą reprezentujących, ale rzucających ładne kolorowe hasła - tak jak to hasło Donalda, żeby w Polsce zrobić Irlandię, żeby młodzi ludzie nie musieli wyjeżdżać - można założyć, ze chce tą Irlandię zrobić w ciągu 4 lat (bo jeszcze nie było w Polsce rządu który by rządził 2 kadencje sejmu ) - no niestety Irlandia dochodziła do tego 40 lat, donald chce to samo zrobić w 4 - jedynie uśmiechem można to skwitować (zresztą był juz taki jeden co chciał robić z Polski Japonię, a co z tego wyszło to widzimy ).

Za PO stoją pseudo autorytety - Mazowiecki, który zrobił Grubą Kreskę i niestety mamy co mamy, Wałęsa , zresztą to wszystko jedna hucpa - to przecież Wałęsa, Tusk , Kwaśniewski i Pawlak byli inicjatorami i mocodawcami Nocnej Zmiany - nie można powiedzieć, żeby te dwa wydarzenia miały dobre następstwa dla Polski (poszukajcie na necie troszkę informacji na ten temat, bo pewnie nie wiecie nawet o czym mówię - no niestety "wolne media" nie piszą o takich tematach) - a zauważcie jedno - najgłośniej krzyczy ten, kto może najwięcej stracić - takiej nagonki jak na PiS nie było na żadną partię w historii Polski - mnie to nie dziwi wcale - bynajmniej nie uważam ich za oszołomów i zamierzam na nich głosować - bo faktycznie może nie wszystko im wyszło co zakładali i obiecywali, ale ciężko mówić o swobodzie rządzenia będąc w koalicji z LPRem i SO - choć podejrzewam, ze gdyby szefem PO był Rokita a nie ten karierowicz Tusk, to sprawy całkiem inaczej by sie potoczyły i pewnie nie byłoby teraz tych wyborów tylko normalna silna koalicja - ale to już takie gdybanie......

PS.
Nie jestem moherem, nie słucham radia Maryja, mam 24 lata i wyższe wykształcenie, bardzo lubię historię....telewizji nie oglądam wcale....jak widać, stereotypy o zwolennikach pisu głoszone przez ich przeciwników to bzdury

#22 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

tak jak to hasło Donalda, żeby w Polsce zrobić Irlandię,

Tusk rzucając takie hasła potwierdza, że jest na trzeźwo bardziej pijany, niż Kwaśniewski.
Młodzi zapomnieli, albo nie wiedzą, że Wałęsa chciał zrobić z Polski drugą Japonię.
Jakoś tu kwitnących wiśni nie widzę, a Wałęsa dogorywa politycznie, czego i Tuskowi w przyszłości - szczerze - życzę.

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakoś tu kwitnących wiśni nie widzę, a Wałęsa dogorywa politycznie, czego i Tuskowi w przyszłości - szczerze - życzę.

A ja, jesli PO niefortunnie dojdzie do wladzy ( a wszystko wskazuje ze tak bedzie), to zycze zeby te Irlandie udalo im sie stworzyc. Chyba nie powiesz, ze bedziesz dzialal na przekor jesli wygraja wybory ?

#24 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

............ Chyba nie powiesz, ze bedziesz dzialal na przekor jesli wygraja wybory ?

Życze im powodzenia, ale wiem że nie do tej roli się pchaja do koryta.
Mam swoje lata i znam życie.
Sawicka jest tego przykładem.
To nie jest czarna owca, tylko standard PO.

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie oceniam na wyrost, nie glosuje na nich, ale jak wygraja to ocenie dopiero po jakims czasie. Na dzien dzisiejszy im nie ufam, ale nie skresle ich w dniu wygranej.

#26

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Premier Jarosław Kaczyński wzywał w piątek we Wrocławiu do "pełnej mobilizacji". Przekonywał, że wbrew "sfałszowanym sondażom", PiS ma "pełne szanse na zwycięstwo" w wyborach parlamentarnych.

...to czyli sondaże robione na zlecenie PiS'dy, w których wygrywa Platforma, również są sfałszowane?

Ciekawe, doprawdy.



#27 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Przekonywał, że wbrew "sfałszowanym sondażom", PiS ma "pełne szanse na zwycięstwo" w wyborach parlamentarnych.

Wszystko to kłamstwo.
Staram się być obiektywny, więc mimo tego że popieram PiS, nie popieram takich stwierdzeń.
No cóż, kampania rządzi się swoimi prawami, i wiele niegodnych słów padło z każdej strony. :/
Mimo tego decyzji nie zmienię, choć ostatnio wypowiedzi Kaczyńskiego mi się nie podobają.
Ja jednak patrzę na to co oni robią i zrobili, a nie na to co mówią (a szczególnie obecnie)

#28

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a Ja tam pierdzielie wasze zydowskie PO i PiS wole UPR i tego sie bede trzymał :)

#29

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam swoje lata i znam życie.
Sawicka jest tego przykładem.
To nie jest czarna owca, tylko standard PO.


Typowe rozumowanie PiS-owca. 2 lata szukano układu i guzik znaleziono. Wielka afera Rywina i tylko on sam za kratkami :lol Pewnie twojego wyimaginowanego standardu też byś szukał kolejne 4 lata...naszczęście te wybory wygrają normalni ludzie i kolejnych lat już nie będziemy tracić na zakompleksionych mocherów "znających życie".

#30 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

a Ja tam pierdzielie wasze zydowskie PO i PiS

Dlaczego żydowskie?

wygrają normalni ludzie

Życzę Tobie i sobie, oby tak się stało. :]


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych