Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdź czy panujesz nad swoim umysłem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#76

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:/ ech przecież to jest tak stworzony program :aaa: , abyś widział jaki jesteś WIELKI,
:) a jak nie masz ochoty czekać o przyciskasz F5. :lol
  • 0



#77

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiecie jak to zrobić? ja też miałem problemy i raz bo tak że potrafiłem z 2 razy zmienić jej kierunek ale potem nie umiałem i mam na to sposób . Otóż patrzcie się na tancerkę i bardzo szybko i mocno zamykajcie oczy i tak często że widzicie jej animację i wtedy widać klatkę klatkę itp. i wtedy widać tak jakby nogą raz w jedną stronę a raz w drugą ruszała i teraz szybko w wyobraźni miejsce w którą stronę chcecie aby się kręciła i cały czas zamykając i otwierając oczy zobaczcie jak ta jedna z jej nóg idzie w tym kierunku co chcecie teraz normalnie otwieracie oczy i powinna kręcić się w kierunku jakim chcecie ;) ja teraz potrafię cały czas zmieniać jej kierunek ;)
  • 0

#78

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe fajne ... Ja jak przechylam głowę w prawo ona kręci się w lewo, a jak przechylam glowe w lewo ona kręci się w prawo . :) a jak szybko przechylam głowę (prawo, lewo) to ona się nie wyrabia :D
  • 0

#79

Sara-X.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się na początku cały czas w lewo ruszała, potem tak jakby raz obrót w lewo raz w prawo a teraz już mogę dowolnie. Najpierw rodzinka się na mnie wydarła, że jestem walnięta, ale po chwili bratu też się udało ;) Fajne to jest, bez problemu mogę nią manipulować ;)
  • 0

#80

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol ludzie...
co Wy mowice?
ona SAMA zmienia kierunek...
"o tak tak jetsem turbo rozwiniety"

"o banalne"
gratuluje geniusze...
  • 0

#81

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

już miałam zamiar napisać że to bujda, ale chwile powgapiałam się w tą animację i faktycznie-zmienia się kierunek :P co nie zmienia faktu że

"Jeśli ci się uda, to oznacza, że jesteś wśród 30% najlepiej rozwiniętych mentalnie osób w społeczeństwie!"

to tylko manipulacja. to tylko złudzenie optyczne. to jakby powiedzieć że jeśli w tej chmurze widzisz królika a w tej krowe to jesteś bardzo rozwinięty :P ten program jest tak zrobiony, że nie można określić w jaką stronę się ona porusza, to kwestia złudzenia a nie "rozwinięcia" danego człowieka :/

wystarczy patrzeć na stopy :P teraz jak nabrałam wprawy to co raz się zmienia :P
  • 0

#82

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba zrozumiec zasade dzialania tego zludzenia, potem wszystko idzie jak z platka. Oczywiscie wszyscy podnieceni że są na liscie 30%.

Wow, mój kolega przeszedł Hitmana Krwawą Forsę na najwyższym poziomie trudności! I to ze statystykami Cichy Zabójca


Na professional nie moge przejsc misji z balem maskowym.
  • 0



#83

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wystarczy spojrzec raz w lewo, raz w prawo, i w momencie kiedy poruszasz oczami z lewo na prawo lub odwrotnie, mrugnij oczami na srodku. Co spojrzenie czy w prawo czy w lewo tancerka zmieni kierunek
  • 0

#84

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro mi, Baphomet :) Dać ci jego GG?
Nasz w-fista nie może przejść samouczka na najłatwiejszym...
Jak już mówiłem wcześniej, to 30% było po to, żeby was trochę dowartościować, a wy wzięliście to na serio. Luudzie, do tych 30% zalicza się zapewne 90% naszego społeczeństwa!
  • 0

#85

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

dobre to dziala hehe ale moju bratu ktory ma 9 lat udalo sie 3 razy zeby zmienila kiedrunek i tylko mowil zafascynowany "patrz teraz z kreci w lewo, a teraz w prawo" a ja zdziwiony patrzylem i nic nie widzialem :o ale potem udalo mi sie nie raz zmienic kierunek wystarczy spojrzec na cos innego przy tej babce np: litery ale w podswiadomosci wyobrazasz sobie ze ona sie kreci w druga strone i nagle zmienia kierunek :P hehe
  • 0

#86

pozz.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi po dość krótkim przypatrzeniu sie zmienia sie kierunek co pół obrotu. Przypatrzcie sie stopie w momencie kiedy styka się z podłożem mi zawsze w tym momencie stopa odbija sie w przeciwnym kierunku wiec jak sie dobrze przypatrze co tancerka nigdy nie wykonuje całego obrotu. Fajna sprawa:)
  • 0

#87

Neq.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby użyć lewej półkuli mózgu trzeba wykonywać jakąś czynność np. prawą ręką i trochę sie na tym skupić. Wtedy bedzie sie kręciła w lewo. Żeby się kręciła w prawo trzeba coś porobić lewą ręką. Proste. Można też uaktywnić poszczególne półkule mózgowe skupiając się na nich(trzeba poczuć swój mózg:D), ale to wyższa sztuka wtajemniczenia. Z resztą każdy ma swój sposób jak widać wyżej:D
  • 0

#88

mikun.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh To ja też jestem w tych 30% :)
  • 0

#89

Anneliese.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ciekawe.
Udało mi się - po 10 minutach, ale zawsze. Nie spodziewałabym się, ale jednak w tej mniejszości jestem (tutaj właściwie pośród większości :P).
Czy wam też łatwiej sprawić, żeby dziewczyna kręciła się zgodnie z ruchem wskazówek zegara? Widać częściej korzystam z prawej półkuli - bo mi przychodzi to bardzo łatwo, natomiast w lewo już z trudem.
  • 0

#90

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale joke !!! lol kilka dni temu próbowałem kilka minut ale stwierdzilem ze to bez sensu widocznie to nie dla mnie a dzisiaj wpadlem znowu na ten temat i przed wejsciem na stroneke z lalka skupilem sie probowalem jakby "przelac" impulsy do lewej polkuli. Gdy już skonczylem sie skupiac ( tak z 30 sek.) wszedlem na ta stronke i patrze co jest ?? kreci sie w strone przeciwna do wskazowek zegara, pewnie cos sie zepsulo, postanowilem "rozluznic umysl" i potrze ponownie ... a teraz kreci sie zgodnie ze wskazowkami zegara... Wszystko jest możliwe :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych