Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jeśli NASA...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#31

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No zmowe milczenia a propo księzyca i ufoludków na nim już dawno astronauci przerwali. Tylko że nikt im nie wierzy <hahaha> [;
  • 0

#32

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no no no ... ciekawe rzeczy ;] sadze ze po jakims czasie powstanie film na podstawie tej ksiazki ;) bardzo chetnie go obejrze jak i przeczytam ksiazke
  • 0

#33

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bardzo chetnie go obejrze jak i przeczytam ksiazke

Ja bardzo chętnie spotkałbym się z tymi pajacami-autorami książki i powalczył z nimi na argumenty. :) Mogłoby być wesoło :lol
  • 0



#34

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
Widać to pięknie na tym zdjęciu:

Dołączona grafika

(...)

Na zdjęciu, które nieodparcie zdaje się być renderem, albo zdjęciem z jakiegoś filmu

(...)
Fotka 2
(...)

to EWIDENTY screen z jakiejś gry. Przypomina mi to silnik graficzny RenderWare (silnik Rockstars'a, na którym oparte są wszystkie trój-wymiarowe GTA)
  • 0



#35

Unknown.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zaproście ich na debatę :P , ale mi się jednak wydaję, że NASA nie wszystko podaję do ogółu...

@up @fotka 2, czy to nie San Andreas?? :mrgreen:
  • 0

#36

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bardzo możliwe!
  • 0

#37

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piszecie tu o czerwonym niebie Marsa, za kolor którego odpowiadają burze pyłowe. Nie neguję tego. Pytam tylko DLACZEGO NASA prezentuje zdjęcia, na których niebo jest czyste, żadnej burzy nie widać, a wszystko jest SZTUCZNIE zaczerwienione o czym świadczy rozkład krzywych kolorów. Wystarczy podstawowa wiedza o zdjęciach i kolorach aby się przekonać, że z dobrego zdjęcia z jasnym błękitnym niebem robiony jest czerwony gniot.

Kolejna rzecz. Jaki % osób (nawet wykształconych) zdaje sobie sprawę, że Niebo na Marsie może być błękitne? Ile takich zdjęć oglądali w życiu? Dalsze komentarze w tej sprawie proszę umieszczać w temacie "NASA retuszuje zdjęcia z Marsa".
  • 0



#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Alien Grey, zapomniales dodac, ze to tylko Twoje odczucia i ze "tak Ci sie wydaje". Dla mnie lekko absurdalne wnioski. A mi sie wydaje ze cala rzeczywistosc pochodzi z gry :P
  • 0

#39

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Alien Grey, Ty tak poważnie? :o
Jeśli tak, to sugeruję ograniczenie czasu przebywania w wirtualnym świecie gier komputerowych. :)

Na zdjęciu, które nieodparcie zdaje się być renderem, albo zdjęciem z jakiegoś filmu

To zdjęcie przedstawia część 1800-kilometrowego basenu pouderzeniowego Argyre Planitia. Na jego skraju znajduje się dość znany krater Galle (największy na zdjęciu - 230 km), którego wnętrze przypomina uśmiechniętą buźkę (stąd też potoczna nazwa krateru "Happy Face"). Zdjęcie pochodzi z końca lat siedemdziesiątych ub. wieku i zostało wykonane z orbitera Vikinga 1. Wymyśl coś lepszego... ;)

to EWIDENTY screen z jakiejś gry. Przypomina mi to silnik graficzny RenderWare (silnik Rockstars'a, na którym oparte są wszystkie trój-wymiarowe GTA)

Niezły :lol .
A ja sądzę, że to EWIDENTNIE zdjęcia wykonane prze pilota katarskich linii lotniczych Qatar Airways:
http://psmietana.blo...a-piaskowa.html
  • 0



#40

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście wydaje mi się, że gdyby NASA ukrywało jakieś niesamowite i niestworzone historie i pracowało z rządem w celu ich ukrycia (i bla, bla, bla tak dalej), to nie wydaje mi się, żeby ktoś był w stanie wydać książkę z tymi wszystkimi sekretami...
Raczej, jakby to były sekrety najwyższej wagi to by ci goście nic nie zdziałali i tyle byśmy o nich słyszeli, a tak...
Cóż, wątpię by te "fakty" były prawdziwe...
Racja, coś tam na pewno ukrywają, bynajmniej dla mnie są to raczej technologie i tym podobne, żeby nie dzielić się z innymi, żeby inni nie wykorzystywali, a nie, żeby utrzymać cywilizację ludzką w jednej całości...
Takie bynajmniej jest moje osobiste zdanie.
  • 0

#41

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fajne bajki,
jak potrafia wplatac w to smierc takiej osobistosci jak Kennedy to sami gryzli by trawe po napisaniu wstępu do swojej ksiazki, czyz nie?
niiiceeee
  • 0

#42

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Alien Grey, Ty tak poważnie? :o
Jeśli tak, to sugeruję ograniczenie czasu przebywania w wirtualnym świecie gier komputerowych. :)
(...)

:P
Gwoli ścisłości - nie gram za dużo :P
Takie jest moje odczucie, te światełka rozmieszczone na pasie są po prostu jakieś nie takie - według mnie :P

(...)
Wymyśl coś lepszego... ;)
(...)

No, na pewno nie wymyślę nic lepszego od tego, co Twoja wyobraźnia stworzyła :P (ironia :P )
Pokaż mi kilka podobnych ujęć, bo od tego jednego nabieram ochoty na obejrzenie Red Planet jeszcze raz ;)

(...)
A ja sądzę, że to EWIDENTNIE zdjęcia wykonane prze pilota katarskich linii lotniczych Qatar Airways:
(...)

Nadal pozostanę przy swoim.
Jak już mówiłem, to zdjęcie wydaje mi się nienaturalne.
Tak samo jak wyżej, pokaż kilka podobnych zdjęć, to może zmienię zdanie ;)

BTW
AlienGrey piszę się RAZEM :P

Śmierdzi mi ten post off-topem..
  • 0



#43

gez.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do sygnetu, znany symbol, nieprawdaż? :D
Dołączona grafika



Co to jest za symbol ?
  • 0

#44

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Freemasons"]http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Freemasons[/url] Wystarczyło przejrzeć temat...
  • 0

#45

*LaLuNa*.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm..... ciekawe i wtedy nasówa się myśl
boże... jaka ta ludzkość zacofana i ślepa....
ja jestem pewna że obcy są wśród nas i są już naszą cząstką życia
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych