Skocz do zawartości


Prześladujący mnie wyraz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to się cieszę że nie jestem sam :> wd mnie jest to jakiś przekaz który może mieć związek z naszą przyszłością :o ...

#17

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może jeszcze paru userów się dopisze i stworzymy jakaś całość :D

#18

Groosiek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie prześladowały liczby (do niedawna) 6 i 8 więc nic mnie nie zdziwi , trwało to tak z pół roku.

Nie wiem jak to zabrzmieć może, ale miałem podobnie. Wiem tylko, że cyfra sześć była najpopularniejszą liczbą na jaką natrafiałem zawsze. Czy to w cenach w aptece, sklepie, czy w życiu w odniesieniu do innych spraw. Ale to oczywiście można nazwać całkowitym przypadkiem.

#19 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

A teraz zobaczmy dokąd doprowadził mnie wyraz, który przyszedł mi (dziś) do głowy jako pierwszy z brzegu, kiedy pomyślałem o dziwnych, niezidentyfikowanych wyrazach.
LISA w całej swej okazałości (bo o tym wyrazie mowa):
http://lisa.nasa.gov/

Może wyniknie z tego jakiś ciąg przekazów.
Merida, Lisa......ciekawe co będzie dalej?
A może coś łączy te miasto hiszpańskie z badaniami kosmosu?

#20

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jak byłem mały bardzo lubiłem powiedzonko "loba tlesana" i nikt nie wiedział ( i nie wie) o co mi chodziło...... zdarza sie:)


EDIT- Tresana to miejscowość we Włoszech,jak dziecko zamiast "r" wymiawałem "l",więc... :D

#21

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tak mam z każdą muzyką :mrgreen: . nieważne czy melodyjka, czy długi utwór, po usłyszeniu jest w stanie "odtwarzać mi się" w głowie nawet parę dni :omfg: . nadawałbym się do "jaka to melodia" bo nawet po dwóch nutach ten utwór mi "wchodzi" do głowy i jest tak jakbym go usłyszał :( . nie wiem czy to normalne ale mam tak już ze dwa lata. :cafe:

#22 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Akurat powyższy przypadek jest dosyć pospolity.
Chyba nie jednemu z nas wchodzi dana melodia do głowy i pobrzękuje przez cały dzień, lub dłużej.
Tak, sam to często mam.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych