Skocz do zawartości


Zdjęcie

Babcia i jej sny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

stryju.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi, opiszę co i jak:
Mam Babcię, mieszkam z nią z Ojcem Dziadkiem itp... , no i ona opowiadała, że jak się jej przyśni jakiś sen, nad którym się bardzo zastanawia, to zazwyczaj dzieję się tragedia w rodzinie.
Pierwszy przypadek to chyba jej ojciec, przyśnił się jej krzyż w całym domu, taki wielki, który był chyba na całym korytarzu, nie pamiętam dokładnie, i się obudziła. Po paru dniach, mój pradziadek się powiesił, i taki sam krzyż, dokładnie taki sam był w jego trumnie.
Kolejny przypadek stał się nie dawno, Babci przyśniło się, że uciekała przed policjantami, nie pamiętała dlaczego ale pamięta że uciekała, no i uciekała do szpitala, była pusta sala, łóżko a na niej biała kołdra, chciała się schować przed nimi, i odkryła kołdrę a tam był nieboszczyk, oczywiście mój Dziadek był na grzybach, babcia się bardzo martwiła. Dziadek wrócił cały, ale to nie wszystko. Po paru dniach, dowiedzieli się, że brat rodzony dziadka, miał jakiś zawał czy coś, no i był przytomny, wszystko było ok oprócz tego, że nie mógł mówić, lekarze powiedzieli, że jeśli 3 - 4 dni pożyje, to znaczy że powinien żyć dalej, jeżeli nie, to choroba jego (coś na mózg) będzie się rozwijała i najwyraźniej umrze. Oczywiście wujo umarł :(
Było jeszcze bardzo dużo snów, nie wiem, ale w mojej rodzinie bardzo dużo snów się spełnia.
Parę lat temu, mojej śp. Prababci śniło się (miała 90 lat) że przyszła po nią śmierć, ona powiedziała że chce jeszcze żyć, śmierć powiedziała że ma 3 lata. Po 3 latach babcia zmarła, a na pogrzebie w kościele, nigdy tego do końca życia nie zapomnę, gdy ksiądz powiedział "Niech spoczywa w pokoju" wyszło światło z zza okna (słońce) i świeciło tylko na trumnę.
Było bardzo wiele przypadków mojej Babci (nie prababci) i proszę mi o wyjaśnienie czy to ma jakiś związek, czy co?
Z góry dziękuję, troszkę się rozpisałem.

#2

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytając twoją wypowiedź mam nadzieje, że chodzi o dwóch dziadków. A co do babci, to wiedza, o tym, że coś się stanie zwiększała szanse tego, że coś się stanie-więc wina była po części babci.
Druga opcja to przypadek.
Co do prababci, to te padające słońce na trumnę to raczej przypadek, a to, że umrze w wyznaczonym czasie mogło ją "przygnieść".
Powiedz na co umarła prababcia? Jeżeli to był np. zawał to mogła sama poddać się śmierci myśląc, że to nie nieuniknione i wiążąc to ze snem.

#3

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojecia co o tym myslec. Niektorzy maja prorocze sny lub kontaktuja sie z nimi rozne byty wlasnie w czasie sny. Nie mam pojecia co ci odpisac.. life is brutal xD (zart)

#4

stryju.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedz na co umarła prababcia? Jeżeli to był np. zawał to mogła sama poddać się śmierci myśląc, że to nie nieuniknione i wiążąc to ze snem.

Babcia umarła ze starości, przychodził do niej lekarz, wymiotowała takim czarnym czymś. Oczywiście to pewnie zawsze świadczy (w większości przypadkach) że człowiek zaczyna umierać.

Czytając twoją wypowiedź mam nadzieje, że chodzi o dwóch dziadków

Mój dziadek nie umarł, umarł pradziadek

#5

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Smutno że umarła ale cóż. Może teraz jest w lepszym miejscu?
Nie dostałeś od niej żadnych znaków zza grobu? Nie widzisz żadnych dziwnych rzeczy wokół siebie?
Może teraz, spadnie to na kolejne pokolenie (ciebie).

?



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych