Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie Osobistego Demona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#136

Pafcio127.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale się rozprawiacie nad tworzeniem demona. Żeby takowego stworzyć wystarczy mocne uczucie negatywne. Nie nazywajmy wszystkiego denomami. Słupy światła to sobie faktycznie można włożyć miedy klocki lego.
  • 0

#137 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhad - jesteś sceptykiem, masz prawo wyrażać takie słowa.


Ja i sceptyk :) No nie sądziłem, że dożyję na tym forum chwili, w której ktoś nazwie mnie sceptykiem :)

Sory, ale w tworzenie demonków nie wierzę, jeśli już coś negatywnego miałoby działac, to raczej siła własnego umysłu tj. siła nienawiści skierowana w stronę drugiego człowieka - tzw. Urok, zły czar.
  • 0

#138

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad - na pewno jesteś racjonalistą i wierzysz w to co sam ujrzysz, i doświadczysz. Oraz ewentualnie w to co gołszą niepodważalne autorytety i w to co stało się elementem naszej kultury, i dlatego tkwi w naszej podświadomości. Lub nieświadomości zbiorowej czyli superego.
W tej dyskusji chodzi o to że życie przejawia się w wielu warstwach albo inaczej mówiąc w spektrum energetycznym o rożnym stopniu subtelności.
Nasz percepcja obejmuje niewielki wycinek tego spektrum a poza nim jest również realny świat tylko nie dostępny naszym fizycznym zmysłom.
Obcowanie z " z demonkami " , tworzenie kół energetycznych jest rodem z tamtych przestrzeni i na pewno można się spodziewać, że my też jesteśmy " demonkami " dla istot z tamtych wymiarów.
  • 0



#139 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mamy mocy tworzenia żywych istot. Jesteśmy za maluczcy i nie ta ranga ;)
Negatywne energie można tworzyc. Ja nie przeczę istnieniu PSI, bo mnisi potrafią je tworzyc i wzmacniac siłę uderzenia, ale zastanów się... ten temat jest naciągany i na pewno nie powinny go czytac dzieci. On degeneruje i moim zdaniem powinien byc usunięty.

P.S: wedle sceptyków, jak Aquila, Mariush itp. racjonalistą nie jestem :) Ale tego nie wiesz, bo nie jesteś tak długo na forum.
  • 0

#140

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad -
Zaprzeczasz sobie. Z jednej strony twierdzisz że mamy wpływ energię. A właściwie na jej wibrację.
Każdy z nas wysyła w przestrzeń energie. Jest ona taka jak nasze uczucia, pozytywna lub negatywną.
A z drugiej uważasz że temat jest naciągany i jeszcze do tego degraduje.

Masz racje, są osoby które potrafią świadomie pracować z energią. Jak za pewne wiesz nasze umiejętności zależna w dużej mierze od naszego poziomu ewolucyjnego.
  • 0



#141 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

TAk, mamy wpływ na energię, ale nie na tyle duży, by tworzyc własne potworki, demonki a już na pewno nie ma możliwości, by tworzyc stworki na posyłkę. Jednak nie neguję istnienia energii, bo co jak co, ale ten temat jest mi dośc bliski.

Nie wiem czy temat degraduje, ale wiem że demoralizuje potencjalne dzieciaczki.
Nie zdziwiłbym się, gdyby tu jakiś małolat przeczytał tą treśc a potem świrował po nocach.
Przecież to jest głupota i tyle i nie ma się nad czym rozwodzic.
  • 0

#142

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potworkiem jest każdy myślokształt o negatywnej wibracji.
Myślokształt o energetyce jakiejkolwiek pozytywnej czy negatywnej jest tworem domagającym się energii.
Myślokształtem jest również egregor który jest tworem wielu osób.

Boimy się zawsze tego czego nie znamy i nie rozumiemy.

Co demoralizuje ?
  • 0



#143

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CZY kiedykolwiek autor tego tematu miał styczność z demonem??

Pewnie nie !

Wiec niech tak schematycznie o nim nie pisze co on może i co potrafi zrobić bo tak nie jest.


Taki demon to tylko by Cie naciągnął jak i potem wykorzystał . Nie uwolnił byś się od niego nawet egzorcyzmem .

A twoje zycie stało by sie Piekłem.


WIec mi tutaj nie wypisuj porad jak sie przywołuje itd bo złe skończysz.
  • 0

#144

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Łał, znawco, może nam powiesz jak jest w tym piekle? I ty bzdur nie pisz bo od takiej energi jak demon można się uwolnić...
  • 0



#145 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale to się robi śmieszne. Przestańcie wytykac jeden drugiemu, skoro żaden z Was nie doświadczył podobnych stanów. To mi przypomina sytuację, w której dwóch "mędrców" kłóci się o kolor włosów Jezusa, kiedy przecież żaden go nie widział :)
  • 0

#146

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łał, znawco, może nam powiesz jak jest w tym piekle? I ty bzdur nie pisz bo od takiej energi jak demon można się uwolnić...


Pewnie że sie można uwolnić. Ale tylko od tych słabych i głupich.

Energi jak Demon ?????????????

BZDURA.


Demony to dusze ,które z własnej głupoty albo przez inne rożne szatańskie sytuacje zabijają swoje uczucia i serce.
I staja sie tym czym w nich najgorsze siedzi i staje sie ich ......... ITD.......

A jak jest w piekle? przepraszam ale nie masz aż tak rozbudowanej wyobraźni abym tobie mógł przedstawić jak tam w dużym przybliżeniu jest.

Pozdrawiam.
  • 0

#147

Adelajda.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Demony?
Komu przyszło to do głowi? Jeśli nawet można stworzyć własnego demona to po co? Już sama nazwa wskazuje na to, że to jest niebezpieczne.
  • 0

#148

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na mój łeb to nie bedzie demon ani nic takiego tylko jakaś klątwa albo urok czy coś w tym robzaju. Bo żeby stwożyć demona człowiek musiałby byc od niego potezniejszy, a gdyby był to po co by miał go tworzyć????
  • 0

#149

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po co? Sam do końca tego nie rozumiem, mam już anioła stróża, chomika, złotą rybkę, to po kiego grzyba mi jeszcze niewidzialny latający smrodek do rzucania uroków?
  • 0



#150

DUCH SWIATLOSCI.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co? Sam do końca tego nie rozumiem, mam już anioła stróża, chomika, złotą rybkę, to po kiego grzyba mi jeszcze niewidzialny latający smrodek do rzucania uroków?



Jeszcze jedno bym dodał od siebie Demona nie można stworzyć jedynie przywołać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych