Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadkowe ujęcie ducha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#16

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Where's Fluffy?... hmm słyszałem to w jakimś programie o duchach ale ten odgłos nagrali ;] tylko że głos był na tyle słyszalny i wyraźny ze (jak podał jeden sceptyk) możemy tam również usłyszeć Where's Daddy ;p

Więcej szczegółów proszę. Może jakiś link? O co dokładnie biega?
  • 0

#17

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o co biega? o program o duchach który oglądałem na TV dość dawno temu i o ile mi wiadomo nie ma jeszcze linków do telewizji ;p pamiętam jedynie właśnie te nagranie i jak schodzili do piwnicy ze swymi maszynkami wychwytującymi zmiane pola magnetycznego czy cos w tym stylu...
  • 0

#18

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

o co biega? o program o duchach który oglądałem na TV dość dawno temu i o ile mi wiadomo nie ma jeszcze linków do telewizji ;p pamiętam jedynie właśnie te nagranie i jak schodzili do piwnicy ze swymi maszynkami wychwytującymi zmiane pola magnetycznego czy cos w tym stylu...


Ale tam było dokładnie to ujęcie? Czy jakieś podobne..?
  • 0

#19

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tam wogule nie było żadnych ujeć :/ co mnie w tym temacie dziwi...
  • 0

#20

cohira.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro duch rzuca cień to znaczy że jest materialny, czyli nie jest duchem. Skoro jednak zakładamy że duchy nie są materialne, to w żaden sposób nie można im zrobić zdjęcia. Chyba że przyjmiemy że zasady fizyki ich nie obowiązują, wtedy argument o cieniu odpada. Taki duch poza prawem może sobie rzucać cień gdzie i kiedy chce.

:hmm:
  • 0

#21

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może jakieś dziecko zbiegało po schodach,aparat to uchwycił w ten sposób jak na zdjęciu...
  • 0

#22

N@jt.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe zdjęcie, prawdopodobnie fotomontaż

Możesz rozwijać swoje wypowiedzi? Może dlaczego uważasz że to fotomoto?
Takie posty, nic nie wnoszące uznaje się za spam.
Żbikuś

  • 0

#23

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(nieoczekiwany powrót :) ) jak dla mnie to jest to w miarę realistycznie zdjęcie chociaż trochę mało wyraźne ale to akurat można zwalić na jakoś kamer internetowych.
Duchy są w pewnym sensie materialne, przynajmniej wyglądają jak by były materialne zresztą zawsze kiedy widuje coś co można nazwać duchem jest wtedy ciemno i nie za dużo można o tym zjawisku (czyt. postaci) powiedzieć.
  • 0

#24

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To fejk, ponieważ zjawy nie zostawiają cienia...
  • 0

#25

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halloween a dlaczego jesteś o tym tak święcie przekonany, widziałeś kiedyś zjawę?
  • 0

#26

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jest na pewno fake z powodu cienia. Zgadzam się z przedmówcami którzy również tak twierdzili.
  • 0

#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Duch jest niematerialny, nikt jeszcze nie zbadal z czego czy z jakich substancji jest stworzony, wiec i sami nie mozemy stwierdzac czy jest w stanie rzucac cien czy tez nie.

No to idac tym tokiem myslenia, trzeba byc konsekwentnym. Skoro nie moze rzucac cienia, bo jest niematerialny, to nie powinno go w ogole byc na zdjeciu, bo nie powinien odbijac swiatla :D
  • 0

#28

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

taa, prosty jak barszcz eksperyment, weź sobie pilota do ręki, następnie aparat najlepiej cyforwy co by fot bez sęsu nie pstykać i nadciśnij guzik, okiem nie zobaczysz nic, a aparat na podglądzie rejestruje rozbłyski diody kiedy pracuje. A poza tym uchwycenie ducha...no nie sądze by to było możliwe, nasza technika jest dość prymitywna i nie sądze by tak proste urządzenie jak aparat fotograficzny był w stanie fotografować takie zjawiska,
  • 0

#29

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nikt nigdy nie złapał ducha, i nie zrobił mu serii zdjęć, by sprawdzić czy będzie miał cień czy nie :) jednak co do tego zdjęcia myślę że to zwykłe zdjęcie osoby zbiegającej po schodach (kiedy nie włączę flesha, dostaję właśnie taki efekt)
  • 0

#30

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jest na pewno fake z powodu cienia. Zgadzam się z przedmówcami którzy również tak twierdzili.


jakoś to do mnie nie trafia. jakby ktoś robił feak'a, to chciało by mu sie robić cień? i to tak realistyczny? chyba że miałeś na myśli człowieka w białym prześcieradle jako feak :D . ale to coś nie ma ludzkich kształtów. myślę że to autentyk

nikt nigdy nie złapał ducha, i nie zrobił mu serii zdjęć, by sprawdzić czy będzie miał cień czy nie :) jednak co do tego zdjęcia myślę że to zwykłe zdjęcie osoby zbiegającej po schodach (kiedy nie włączę flesha, dostaję właśnie taki efekt)


jakby ktoś zbiegał po schodach chyba byłby bardziej rozmyty, ale nie wiem nie znam się na foto :wall:

uważam że to dość wiarygodne zdjęcie a duch jest pprawdziwy :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych