Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy w moim zyciu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem nowy. Mam wam do powiedzenie kilka ciekawych histori ktore wydazyly sie moim znajomym, rodzinie i mnie...( Z gory przepraszam za brak polskich znakow bo pisze ze stanow i za bledy ortograficzne ktore moga sie pojawic).

1.Duch w moim dawnym mieszkaniu...
Mieszkalem w suterenie z cala rodzina, w mieszkaniu bylo zawsze ciemno i tak nieswojo - zdarzylo sie kilka rzeczy ktorych nie umialem wyjasnic, az o wczoraj gdy to cala rodzina zaczelismy rozmawiac o nadprzyrodzonych zjawiskach.
Kiedys moj brat otwieral szafke, a pod szafka byla wieza, na wiezy brat zostawil klucze... Te klucze same przelecialy prawie 2 metry i w dodatku zakrecily za szafke. Od tego czasu brat zaczal mowic wchodzac do pokoju czesc. Wieza sama sie zglasniala sie na ful - az sie okna drgaly(Tego to i ja bylem swiadiem ponad 10 razy). Znikajace klucze, zarowki spalone same zamienialy sie na dobre(jeden przypadek). Moja matka(Zrownowazona osoba) w srodku nocy obudzila sie i ujzala ciemna postac ktora sie odwraca i odchodzi. O poprzednich lokatorach wiemy ze mieszkanie zajmowali tylko przez 9 miesiecy, a poprzedni wszyscy w tym mieszkaniu zmarli...

2.Corocze wakacje w Domu Duchow?
Co roku, od kad pamietam wyjazdzalem do pewnej wsi (nie podam nazwy - W okolicach nowego Targu). To bylo zupelne odizolowanie od miasta w ktorym zylem, lasy, rzeka, stare bacowki itp. Ach zyc nie umierac... Wynajmowalismy na dwa miesiace taki stary drewniany dom... Obok zostal zbudowany nowy dom w ktorym mieszkali wlasciciele, ale my(i moi dziadkowie i rodzice) wynajmowali ten stary na dwa miesiace przez ponad 30 lat...
-Tajemnica strychu - Zawsze wiedzialem ze na strychu dzieja sie dziwne rzeczy: drzwi sie same otwieraja, dzwieki krokow itp. Strych dzielil sie na dwie czesci: jedna to byl przedsionek i maly pokuj, a druga to strych na ktorym skladowano narzedzia, zborze i make. Strych od pokoju przegradzaly wielki cieme drzwi... Nic w drzwiach nie bylo dziwnego poza jasniejszym wzorkiem, jakby wydrapanym, ale drzwi byly gladkie... Krztal to byl zarys doroslego czlowieka... Nocowalem na strych 3 noce... W 3 noc przez 2 godziny po pokoju toczyla sie puszka... tylko problem w tym ze rano sprawndzilem i zadnej puszki nie bylo w calym domu... Wynioslem sie na nizsze pietro... Wczoraj dowiedzialem sie ze moje kuzynki zostaly napadniete przez kogos kto za drzwiami chodzil i szarpal za klamke... i ze gospodarz ktory zbudowal ten ow dom powiesil sie na strychu...
-Duch z pieca - W bacowce okolo 100 metrow od tego domu pojawiaj sie duch starej kobiety, zielarki ktory zyla w nim okolo 100 lat temu. Duch ow przechodzil przez sciany, wystawial glowe z pieca i ustawiaj pasjansa. Niestety dom zostal rozebrany i zbudowany nowy... Zielarka juz sie nie pojawia...

3.Tragedie a duchy...
W pewna noc 30 lat temu (mnie na swicie nie bylo) o 5 nad ranem, zawalila sie cala szafka ze szklanymi kieliszkami, krysztalami itp. Dokladnie o tej godzinie zmarl wuj.
O 3 nad ranem ktos zdzwonil do drzwi bardzo dlugo, az wszyscy sie zebrali na rowne nowi. Dziadek przeszedl ponoc cala klatke schodowa 2 razy i nikogo nie zobaczyl. O tej godzinie zmarl moj Pradziadek.

4.Wisielec w pokoju!
To zdarzylo sie moim rodzicom na wczasach przed moim urodzeniem... Wyjechali do jakiegos pensjonatu, gdy to pewnej spokojnej nocy, Ojciec zerwal sie z krzykiem na rowne nogi. Zobaczyl merzczyzne w dlugim czrnym plaszczu, ktory zaraz znikl. Rok wczesniej w tym pokoju, przyjezdny sie powiesil...

To historie w ktore wierze bo w mniejszym lub wiekszym stopniu bylem ich swiadkiem, a rodzinie ufam. Mozesz nie wiezyc w duchy, ale pomysl jaki ja mam inters w zmyslaniu i czy mozliwe ze to wszystko da sie wyjasnic nauka lub zbiegiem okolicznosci...
  • 0

#2

N@jt.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:cafe: Temat ciekawy, takich przygód nie chciałbym, mieć. Jednakże pisałeś o tej wieży, da się to wyjaśnić, w mniejszym lub większym stopniu. Wieża ta, mogła być niesprawna. Jedyne co pewne, duchów się boje, wierze ale się boje. Przygody których doświadczyłeś, stawiają na równe nogi, choć nie ucierpiałeś w żadnym stopniu, no możliwe że poza psychiką. Pozdrawiam, ciekawa historia, naprawde.
  • 0

#3

Whiter.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja wieza ma pokretlo i to nie moglo byc jakies zwarcie poniewaz efekt zglasninia trwal okolo 2 sekundy... Bylo widac na czytniku jak glosnosc sie podnosi... :/ Gdy teraz o tym mysle to mnie ciarki przechodza! :mrgreen:
  • 0

#4

TaajGer.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem ten temat więc postanowiłem zamieścić tu i swoją historię, która mi się przydarzyła.


27 czerwca 2006r. Dzień który zapamiętam do końca życia. Byłem wtedy u siebie w domu sam, rodziców gdzieś poniosło załatwiać jakieś sprawy. Wpadło do mnie dwóch dobrych znajomych. Jeden z nich miał aparat cyfrowy, więc postanowilismy zrobic z niego dobry użytek i trochę ponagrywać. Ja siedzialem przy komputerze, oni na tapczanie obok. Po nagraniu filmu zrzuciliśmy go na twardziela i obejrzeliśmy. No reakcje były różne. Pierwsze słowa po zobaczeniu filmiku były słowa " O k*** co to było ? " Przestudiowaliśmy filmik parę razy, za każdym razem odnajdując kolejny szczegół. Nie powiem, strach wszystkich obleciał, więc czym predzej opuscilismy moje miejsce zamieszkania :D ( Nie dziwcie się, siedzimy sobie spokojnie nic nie slychać, na dworze nikogo niema, okno zamknięte, tylko My a tu na filmiku slychac krzyk jakby mordowanej mlodej kobiety w chwilach najwiekszej agonii ) Mięnło parę dni. Opowiedzieliśmy o tym, koledze ( miał również styczność z duchami w znacznie większym stopniu ) a on swojej ciotce która jak się później okazało jest tak jakby hm.. asystentką pewnej egzorcystki. Wiem jak to brzmi ale inaczej tego określić nie umiem. Kolega umowił nas na spotkanie u niej w domu. Poszliśmy i.. no własnie i.. na początku daliśmy oboje ( wtedy poszła nas tylko dwójka) swoje daty urodzenia.. co niezmiernie nas zaskoczyło. Następnie, można powiedzieć wyglądalismy jakby co jakis czas niewidzialna reka bila nas po twarzy. Ta kobieta byla niesamowita. Dalismy jej tylko daty urodzenia a ona wiedziala praktycznie o nas wszystko. Co się tyczy mnie, po długiej rozmowie oznajmiła mi że w poprzednim zyciu musialem byc b. złym człowiekiem i uzywałem magii na jakieś tam niecne cele <lol> Dobra, myslalem ze jestem zwykly wiec to zlałem krotko mowiac. No gdzie ze niby jakies poprzednie zycie, czarna magia i wogole. No rozmawiamy dalej, pieknie luz. Nastepna tego typu wiadomoscia bylo ze jestem osoba medialna, czy tego cchce czy nie. Teeeż bajka dosłownie. Oznajmiła mi ze duchy beda do mnie przychodzic. Coś tam mówiła o mojej aurze ale byłem juz tak zszokowany że mało co z tego przyswoiłem. Wiecie normalna moja rekacja byl smiech i poprostu w to wszystko nie uwierzylem. No ale nastepne wydarzenia pokazaly mi jak bardzo sie myle... to by bylo na tyle.. tak wyglada moja historia. Od tego momentu wszystko wywrocilo sie do gory nogami.

A co do działalności duchów w moim mieszkaniu jest różna. Czasem gdy wyłącze telewizor ten się ponownie włączy i tak parę razy. Ja wyłaczam a on się włacza. Czeste gaszenie swiatła. Zamykanie mi drzwi przed nosem. Hałasy. Mimo tego najgorsze jest to swiadome uczucie obecnosci kogos innego w mieszkaniu. Gesta atmosfera, praktycznie czuje jak ktos jest kolo mnie, lub gdzie jest co robi. Np. nie mogą do mnie przychodzic, astmatycy gdy duchy są w wzmożonej aktywności. Poprost dostają nagłego ataku.To by było na tyle.

Ps. nie mam talentu do przekazywania informacji. wiem;)
  • 0

#5

crazybart.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawaj ten filmik z krzykiem :D
  • 0

#6

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie może i narobimy w gacie ale czego człowiek by nie chciał ;)
  • 0

#7

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Whiter mam do Ciebie prośbę i pytanie:
Prośbę taką żebyś zainstalował sobie przeglądarkę Mozilla firefox i z niej korzystał przynajmniej jak piszesz na forum ponieważ robisz częste błędy ortograficzne a takie coś o ile mi wiadomo na forum nie jest mile widziane (program Mozilla firefox będzie Ci podkreślał błędy ort. )

A moje pytanie brzmi: Jaki interes w zmyślaniu takich historyjek ma jakikolwiek człowiek?!
90% historii na tym forum są zmyślone i jakoś do tej pory nie mogę sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego ludzie wymyślają historyjki i wklejają je na forum. Więc łaskawie nie wiem jaki ma sens zadawanie pytania

pomysl jaki ja mam inters w zmyslaniu

bo szczerze wątpię, że znasz odpowiedź chociaż najprawdopodobniej większość jak nie wszystko zmyśliłeś. Co się tyczy twoich opowiadań to w jedne jestem skory uwierzyć bardziej lub mniej np. historia związana z wieżą jest prawdopodobna i takie rzeczy dzieją się często ale nie ma to nic wspólnego z duchami tylko z manifestacją energii.
Natomiast historia pod pięknym tytułem "Duch z Pieca" jest (jeżeli chodzi o mnie) mało prawdopodobna żeby nie powiedzieć śmieszna :)
  • 0

#8

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

śmieszna znaczy się prawdziwa ;) . po co miałby misternie zmyślać takie śmieszne rzeczy??? :P
  • 0

#9

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żeby było bardziej śmiechowo ;) nie wiem ja takich ludzi nie rozumiem. Oczywiście nie mówię że on to wszystko zmyślił ale moje podejście do tych opowiadań jest nad wyraz sceptyczne :)
  • 0

#10

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja chce ten film!
Wrzuć go na jakiś serwer(Jeżeli istnieje)!

Pewnie zaraz wyjedzie, ze mu sie skasował przypadkiem...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych