Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy przegonili Amerykanów z Księżyca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drodzy Państwo,

film ten jest kolejną odsłoną tego jak rosyjskie media uzależnione od Kremla sprzedają społeczeństwu rosyjskiemu zniekształcony obraz zachodu. Federacja Rosyjska, która sama nie jest w stanie samodzielnie prowadzić programu kosmicznego, stara się ośmieszyć NASA rewelacjami o rzekomych zielonych ludzikach na Księżycu. Czy to nie zabawne?

Pozdrawiam Serdecznie
  • 0

#17

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zabawne to jest jak NASA usilnie stara się ukrywać istnienie UFO :]
  • 0

#18

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabawne to jest jak NASA usilnie stara się ukrywać istnienie UFO :]


Przepraszam, że pytam Panie Chessman, ale skoro według Pana NASA "ukrywa istnienie UFO" to skąd Pan wie o jego rzekomym istnieniu?

Pozdrawiam Serdecznie
  • 0

#19

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie napisałem, że ukrywa, tylko że stara się, a to małą różnica :) Są materiały notabene z NASA, które dowodzą istnienia UFO, a zaprzeczenia odnośnie tych filmów jakie niektórzy pracownicy NASA prezentują są po prostu śmieszne.
  • 0

#20

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a tak na serio to nagroda dla tych firm za zbudowanie łazika i tak nie wypali bo CIA i tak da 30 mln by sie tym nie interesowali...


WTF :o
  • 0



#21

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są materiały notabene z NASA, które dowodzą istnienia UFO, a zaprzeczenia odnośnie tych filmów jakie niektórzy pracownicy NASA prezentują są po prostu śmieszne.


Drogi Panie Chessman,
Czy chodzi Panu o m.in o taśmę z zarejestrowanym wywiadem z kosmitą? Lub też film przedstawiający sekcję zwłok kosmity? Jeśli tak to muszę Pana zasmucić, oba dowody już dawno zostały podważone. A co do tłumaczeń NASA, uważam że nie mają się z czego tłumaczyć gdyż nie jest to agencja międzynarodowa, podlega rządowi amerykańskiemu. Poza tym zajmuje się badaniami przestrzeni kosmicznej, a nie kontaktami z istotami z innych planet.

Pozdrawiam Serdecznie
  • 0

#22

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

QUOTE(Marchewa @ 06 października 2007, 21:49)
a tak na serio to nagroda dla tych firm za zbudowanie łazika i tak nie wypali bo CIA i tak da 30 mln by sie tym nie interesowali...

WTF

[ x]


no ewentualnie ich zastraszy ;p

Poza tym zajmuje się badaniami przestrzeni kosmicznej, a nie kontaktami z istotami z innych planet.


ale co jeśli znajdą (znaleźli) pozaziemską cywilizacje która nie życzy sobie by ją ujawniano?? podczas badania kosmosu trzeba ukrywać niektóre sprawy z nimi związanymi (często nieskutecznie jak widać ;p )
  • 0

#23

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podczas badania kosmosu trzeba ukrywać niektóre sprawy z nimi związanymi (często nieskutecznie jak widać ;p )


Panie Marchewa,
W czym ta nieskuteczność się objawia?
  • 0

#24

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tym że o tym piszemy i mamy pełno filmów o tej tematyce (99,99% to feak no ale...) i pare interesujących opowieści różnych ludzi
  • 0

#25

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tym że o tym piszemy i mamy pełno filmów o tej tematyce (99,99% to feak no ale...) i pare interesujących opowieści różnych ludzi


Widzi Pan, Panie Marchewa

(99,99% to feak no ale...)

Sam Pan nie wierzy w ich prawdziwość. Jest to tylko kwestią czasu aż pozostałe 0.01% zostanie obalony.

pare interesujących opowieści różnych ludzi

W więkrzości "ufologów", którzy w każdym rozbłysku światła widzę pozaziemską ingerencję.
  • 0

#26

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi mi ani o wywiad ani sekcję, tylko o między innymi te które są zaprezentowane w filmie z mojej sygnatury. I nie wiem po co taki oficjalny ton wypowiedzi, mogę się zwracać na ty? :P
  • 0

#27

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciasteczkowy Potwór

nie chodzi mu o takie popierdołki, lecz o wiele innych footage'y , których zapewnie nie widziales jeden z nich sie zwal nasa secret transmission jest ich wiele.

cóz... bodajże na tym forum są do zassania; ) ale pewny nie jestem

pzdr.
  • 0

#28

DeadAcc.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...
Dla mnie, to brzmi tak jak propaganda Rosjan, że to Niemcy byli winni zbrodni Katyńskiej...
Ale to moje osobiste zdanie...
  • 0

#29

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden krótki tekst, a ile przekłamań i bezpodstawnych spekulacji... Właściwie można by rzec, że jest to artykuł z gatunku s-f-thriller.
Transmisje z misji Apollo nie były w żaden sposób szyfrowane. W efekcie sześciu udanych lądowań przywieziono na Ziemię 380 kg skał i pyłu. Zdjęcia i nagrania (a dokładniej - ich kopie) od początku były powszechnie dostępne - najpierw w postaci analogowej, obecnie również w cyfrowej. Sprawa zaginionego nagrania dotyczy oryginalnego zapisu transmisji telewizyjnej EVA Apollo 11. Pozostałe oryginały nagrań, jak również inne dane, są wciąż dostępne.
Aż dziw bierze, że komuś chce się wymyślać takie dyrdymały.
  • 0



#30

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ja nie rozumiem że Rosjanie w ogóle mogą mieć do powiedzenia na temat programu Apollo ? Nie mieli w tym programie żadnego udziału. Myślę że mamy tu do czynienia z niczym innym jak tylko propagandą Kremla, który nie może się pogodzić z tym że Rosjanie do dnia dzisiejszego na Księżyc nie dotarli.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych