Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szaman... a kto to taki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Relax.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szamanizm jest najstarszą i najpiękniejszą tradycją ludzkości... A zresztą, nie będę Ci tłumaczył, pogadaj ze Śpiewającą Skałą - on może pół dnia ci o tym nawijać. Moją działką jest zachodni spirytyzm, jego północnoamerykański szamanizm, bambino.
  • 0

#17

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szamanizm jest najstarszą i najpiękniejszą tradycją ludzkości...

No i ? Czy to nie pozwala go naukowo skalsyfikowac tudzież cynicznie stwierdzic do czego sie w gruncie rzeczy sporawdza ? Przeciez wiadomo, ze jak sobie dobrze strzelil to takie duchy i wizje mial...
  • 0

#18

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panowie Relax i iniside jeżeli nie macie nic konkretnego do dodania w temacie to proszę nie piszcie.
  • 0



#19

Shamanfox.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"możliwe jest wykonanie przeskoku kwantowego" ...trochę nad wyrost napisane.
"Jak możemy, jako globalne plemię, żyć, prosperować i utrzymywać stabilność? W dzisiejszych czasach zawiodły nas nowoczesne religie" ...święta prawda zawodzą, ksiądz nie jest ogólnie dostępny dla ludzi... ...jest pole do popisów dla szarlatanów kiedy nie ma alternatywy.

Shamanfox
Czytaj tutaj


PS.Ja też nie wierze w diabła. ;-)

Edit: Asieńa 21.12.2007 Na naszym forum nie wolno umieszczać linków do innych stron internetowych.Regulamin punkt 7.8 To twój pierwszy post więc tylko ostrzeżenie słowne. Jednak, to nie zwalnia Ciebie z przestrzegania regulaminu forum.
Link zmieniłam na bardziej stosowny, dowiesz sie tam gdzie możesz zamieścić link do swojej strony.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych