Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja - zażalenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
202 odpowiedzi w tym temacie

#46

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a supermoderator może sobie punkty zmieniać?

#47

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry pytanie :-)
według mnie tak...a jaka jest prawda ?
Skoro może komuś usunąć to i sobie też zmieniać.

#48

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ta je też składam skargę na użytkownika Przemo

punkt minusowy i uzasadnienie
"A sądzisz że w wieku 19 lat zna życie?"

#49

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chciałabym aby usunięto moje minusowe punku reputacji, niestety nie wiem, kto dokładnie wystawił mi minusy,

omgwtf
idiotyzm
i to wszystko tylko dlatego że chciała poznać opinię innych ? Czy dlatego, że powiedziałam

Uwierz mi są głupsze tematy i wypowiedzi. Nie powiem nic więcej bo regulamin obowiązuje. Ok, chciałam tylko opinie, nie ma czego się unosić.

W żadnym wypadku nie chodziło mi o twoje wypowiedzi, lub o nikogo konkretnego, była to tylko ogólna prezentacja moich poglądów, uważam, że tym minusem, obraziłeś mnie i moje poglądy.

Constantine
Ahaha :-) pomyliłem się i już smiejmy się.
Tak.
Ektoplazma.
Whatever.
Papa.


Minus tylko dlatego, że zwróciłam ci uwagę która, nie uwłaczała w żaden sposób wypowiedzi. Napisałam

Hm.. o ile dobrze uważałam w szkole cytoplazma jest w komórkach, a mówimy o ektoplazmie .. Tak? :o :mrgreen:


Zwróciłam uwagę, nie dlatego by dokuczyć ci, właśnie dlatego przy temacie postawiłam :mrgreen:

Jeśli to Ci dwaj użytkownicy wpisali mi minusy, proszę o ich usunięcie. Proszę o rozpatrzenie prośby.

Edit: admin
Usunięto 2 punkty reputacji od użytkowników omgwtf i Constantine (wyjaśnienie: brak sensownego powodu odjęcia reputacji)


#50

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dostałem od Bartona minusa, którego uzasadnienie brzmiało: "Za darmo".

Edit: admin
Usunięto 1 punkt reputacji od użytkownika Barton


#51 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Dostałem minusa od użytkownika "Leniek" za "ignorancja..." w temacie o Niezwykłym PSI ball'u.
Chciałem jakoś ich rozluźnić tą piłeczką, a tu minus.

#52

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yawgmoth
Zobacz profil użytkownika
Wyślij wiadomość
Znajdź tematy użytkownika
Znajdź posty użytkownika

Przyznano w temacie:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 85
Dołączył: 30.01.2008, 00:45


Za całokształt - za kluturę - a raczej jej brak - podczas kłótni z innymi uzytkownikami, za ortografię i za spam, przez co często otwieram temat spodziewając się, czegoś wartościowego, a spotyka mnie zawód.

Jak go spotyka zawod to nie musi zwracac uwagi na moje posty i nie mam zamiaru przez takiego kogos tracic reputacji

1.Nie obrazilem go i nie jest tu jakims bogiem zeby mnie pouczac.

2.Jezeli zostanie mi ten minus od niego to rowniez go przyznam jemu za niesprawiedliwe osądzanie czyiś wypowiedzi.

Edit: admin
Usunięto 1 punkt reputacji od Yawgmoth (wyjaśnienie: pierwsza część uzasadnienia została uznana, druga część uzasadnienia (mało interesujące posty - w ocenie czytelnika) okazała się bezpodstawna)


#53

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę Skasować wszystkie moje minusowe punkty ponieważ są bezpodstawne.

Edit: admin
Usunięto 1 punkt reputacji od użytkownika Constantine


#54

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak go spotyka zawod to nie musi zwracac uwagi na moje posty i nie mam zamiaru przez takiego kogos tracic reputacji

1.Nie obrazilem go i nie jest tu jakims bogiem zeby mnie pouczac.

2.Jezeli zostanie mi ten minus od niego to rowniez go przyznam jemu za niesprawiedliwe osądzanie czyiś wypowiedzi.


Powiedz mi zatem jak rozumiesz pojęcie "reputacja" i za co "masz zamiar ją tracić" ? Czyż nie jest to odzwierciedlenie tego, jak jesteś postrzegany przez użytkowników ? I nie chodzi tutaj o poglądy, ale Twój szacunek do nich [ortografia, bynajmniej nie chodzi mi tutaj o polskie znaki] i nagminne pisanie postów nic nie wnoszących do tematu, albo powtarzanie porad innych uzytkowników oraz - gdy ktoś zwróci Tobie uwagę - atak na tego kogoś, czego przykładem jest choćby Twoja groźba. Inny przykład ? Twój konflikt z Bianką w jakimś temacie. Chłopie jak chcesz mi dać koniecznie minusa, to lepiej prześledź moje posty i wymyśl coś lepszego, bo "minus za minusa" będzie mi łatwo tutaj "odkręcić". Jeżeli decydujesz się na pisanie na forum - co by nie było - publiczne, a nie PW, to bądź gotowy na to, że ktoś go przeczyta. Jesteś tutaj od 2,5 tygodnia i masz już 119 postów, stąd wnioskuję, że masz dość czasu, by pisząc zadbać o ortografię i wartość merytoryczną. Gdy nie jestem pewien jakiegoś słowa wpisuję je w google z np "rz", a następnie z "ż" i porównuję liczbę znalezionych wyników. Polecam tą metodę - szybsza niż zaglądanie do słownika.



#55

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Za klotnie z bianka otrzymalem ostrzezenie wiec to nie twoja sprawa

2.Zawsze wypowiadam sie wlasnym zdaniem na temat[czyli pierwszy post] nie zwracam uwagi na posty ktore pisali przedmowcy aby ich nie powielac.

3.To ze stosuej w niektorych wypowiedziach wulgarne slowa co z tego jezeli je cenzoruje

4.Nie pouczaj mnie bo twe rady sa zalosne

5.To ze mam problemy z ortografia nie oznacza ze urazam innych

6.Jaki atak wyrazam swoje zdanie bo w kwesti zydow jezeli o to chodzi to co niektorzy pisali bylo okropne to ludzie jak inni.

7.To nie minus za minusa tylko bezpodstawne zwracanie uwagi jestes krotko na forum dziwne ze inni nie zwracaj na to takiej uwagi wiec niesprawiedliwe bedzie jezeli to ty wygrasz ale takie jest zycie.Dostalem ostrzezenie za spor z bianka wiec lepiej zajmij sie mysleniem a nie pouczaniem innych.

#56

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2.Jezeli zostanie mi ten minus od niego to rowniez go przyznam jemu za niesprawiedliwe osądzanie czyiś wypowiedzi.


Ja zrobię to samo w moim przypadku :) , tylko wiesz to głupie bo tak, przyznasz mu minusa on za 14 dni znów ci przyzna ty mu znowu i tak w kółko. Może dobry i cierpliwy Administrator zjawi się tu i uratuje nas od "minusów zagłady"
:crazy: :crazy:
Ja osobiście nie chce nikomu słać minusów.

#57

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tylko wiesz to głupie bo tak, przyznasz mu minusa on za 14 dni znów ci przyzna ty mu znowu i tak w kółko.


Nie mierz innych własną miarą. Zapewniam, że gdy dostanę minusa, nie "oddam" Mu ponownie, ale zgłoszę to w tym temacie [o ile uzasadnienie będzie takie jak zapowiadał]. Jeśli wniosek zostanie odrzucony to odpuszczę.

Avion zamiast mówić o jakiejś "zagładzie minusów", pomysł dlaczego ludzie odejmują Tobie punkty. Co jest nie tak i dlaczego akurat Ty - czy wszyscy się na Ciebie zawzięli ?. Prześledź swoje wypowiedzi - to powinno pomóc, a ja pomogę w taki sposób -> czasem trafiam na jakiś ciekawy temat, czytam go i zaczynam czytać komentarze, w których często np jakiś sceptyk może powiedzieć coś równie ciekawego, jak sam artykuł. Niestety zdarza się też tak, że na dany temat wpadnę po jakimś czasie od jego powstania, gdy jest już w nim 15 stron komentarzy. Ponieważ temat mnie zainteresował postanawiam prześledzić komentarze, które są zazwyczaj toną spamu, który należy przepuścić przez sito, by doszukać się tych kilku wartościowych. Znamienny będzie przykład tematu, w którym zakomunikowane jest, że 30stego czerwca zostanie pokazany film, rzekomo będący niezbitym dowodem, na istnienie obcej cywilizacji. Film się jeszcze nie ukazał, ale temat ma chyba ponad 20 stron komantarzy lub kilkanaście.

PS: Yaku nie wiem czy pomysł z google jest żałosny jak powiedziałeś, za to wiem jedno - jest skuteczny.



#58

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej nic nie mowmy avion bo bedzie coraz wiecej takich jak on wkoncu na tym forum nie mozna pisac wedlug wlasnych mysli bo odrazu dostajesz minusa wiec najlpiej nic nie mowmy do tego wlasnie sluzy forum.Zachcialo mu sie w sad bawic.Jezeli mozesz to usun tego minusa bo tez ci przyznam jezeli ktos chce sie wypowiedziec na dany temat to juz jego sprawa jak bedzie potem traktowany ja od nikogo komentarzy nie podbieram.

#59

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i stało się.

"Za zabawe w sad i niesluszne odjecie punktu reputacji."

Jeśli niesłuszne, to administracja zapewne usunie Ci mój punkt, a ten który mi dałeś - pozostawi. Jeśli jest odwrotnie, to proszę od odjęcie tego punktu od Yaku`a. Aha "za zabawę w sąd" - bardzo ciekawe. Myślałem, że po to jest reputacja, żeby każdy mógł ją przydzielać i odbierać przy odpowiedniej argumentacji. "HELLOŁ!" I po co demonizujesz, że nie można nic pisać. Wystarczy zadbać o estetykę swoich postów i nie spamować, a nikt nie będzie Cię karcił. Naprawdę chłopie trudny jesteś i nie umiesz z godnością przyjąć słów krytyki. Nie możesz czasem potraktować upomnienia, jako dobrej rady i postarać się coś zmienić na lepsze ? Czy dalej zamierzasz pisać "ktury", "wzioł" itp. oraz posty bez przekazu? Nie usunę Ci minusa, bo stajesz się żałosny, mogę najwyżej edytować temtego i dopisać nowe powody. Już nic nie będę pisał w tym temacie. Administracja zrobi co należy, taką mam nadzieję, amen.

Edit: admin
Usunięto 1 punkt reputacji od użytkownika Yaku (wyjaśnienie: użytkownik nie może odejmować punktu reputacji w celu rewanżu)




#60

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3.11 Nie tolerujemy chamstwa. Każdy ma prawo do własnych poglądów i zdania, można się z nimi zgadzać lub nie. Przeciąganie na swoją stronę, obrażanie innych ze względu na poglądy jest niedopuszczalne.

7.6 Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowych i szerzących nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum.

Yawgmoth, ale zrozum mnie, Dobra może ta "minusowa zagłada" to przesada, ale ja dostała minusy za swoje poglądy. Za to że napisałam na forum moje zdanie, a że oni się nie zgadzali z nim to dostałam minusa. To co to za regulamin skro go przestrzegają?

P.S - Może z tym punktem 7.6 to za duże słowa w moim przypadku minusów, ale chodzi o te wierzenia.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych