Skocz do zawartości


Wykorzystanie potencjału mózgu człowieka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#46

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Ależ owszem ! Możesz wiedzieć do czego właściwie zmierzają moje pytania Słonko.
Otóż od kiedy pamiętam interesuję się światem nadprzyrodzonym, duchowymi sferami naszej egzystencji i tajemnicami wszechświata.
Myślę, że okazja spotkania wizjonerki, takiej jak Ty, nie zdarza się często, z tego też powodu zadaje takie, być może na pierwszy rzut oka - trywialne pytania.
Skąd jogurt?
Jogurt jest w moim przekonaniu esencją prabytu. Zwłaszcza ten naturalny. Zawiera w sobie probiotyki eteru, ukrytego wymiaru jestestwa, nagą prawdę ducha, a ten bez cukru (0%) - również bezwarunkową miłość.
Pozdrawiam i proszę o więcej objawień.

Użytkownik ensō edytował ten post 11.04.2013 - 08:35

  • 1

#47

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up

Skąd jogurt?
Jogurt jest w moim przekonaniu esencją prabytu. Zwłaszcza ten naturalny. Zawiera w sobie probiotyki eteru, ukrytego wymiaru jestestwa, nagą prawdę ducha, a ten bez cukru (0%) - również bezwarunkową miłość.
Pozdrawiam i proszę o więcej objawień.



Oplulam monitor kawą :)

Dołączona grafika
Cieszymy się, że chcesz dzielić się z nami takimi wydarzeniami. Przykro mi, ale jednak podziękujemy.
To jak reagujesz na czytane posty pozostaw proszę dla siebie.

edycja
ultimate

  • 1

#48 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Coz, Enso- rozczaruje Cie. Postaraj sie o swoje.Ten jogurt kazdy je sam, jesli chce poznac jego smak. Twoja pytania wydaja sie dziwnie niekonsekwentne w swietle Twoich wczesniejszych slow twierdzacych ze Cie nie ma i ze nikt nie czyta moich postow. Jestes halucynacja? Czy moze widzisz co pisze bez czytania?
  • 0

#49

MyNameIsJack.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to niektórzy na tym forum nie rozumieją różnicy między powierzchnią mózgu a jego potencjałem ok zgadzam się z tym że używamy 100 czy 90 procent powierzchni mózgu ale jeżeli chodzi o te osławione "zjawiska paranormalne" czyli telekineza lub też telepatia itp ti chodzi tu o potencjał naszego mózgu czyli o wspomnianą już podświadomość i tym bardziej nie wiązał bym tego z duchowoscią bo to nie kwestia wiary czy modlitwy moim skromnym zdaniem wszystko da się wytłumaczyć naukowo chociaż nie rozumiemy jeszcze wszystkiego
  • 0

#50 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Dokladnie. Dlatego czasami tak trudno przyjac efekty jako cos normalnego, upatrujac w tym albo zjawisk nadprzyrodzonych albo starajac je sie wykpic, chyba z powodu niezrozumienia, bo nie widze innego powodu.Zjawiska okreslane mianem paranormalnych sa efektem niewykorzystanego potencjalu, potencjalnych zdolnosci kazdego czlowieka, niekiedy przejawiaja sie samoistnie, choc mozna je rozwijac, jesli komus na tym zalezy. Nie ma w tym nic niezwyklego, nadprzyrodzonego, raczej juz - wrodzonego. Niewykorzystywane zdolnosci drzemiace w kazdym chyba czlowieku. Niepoznane albo ignorowane, a to nie prowadzi do zrozumienia natury zjawisk okreslanych jako paranormalne, a jedynie do nieporozumien. Zawsze wychodze z zalozenia ze nie potrafie wiecej niz inni, natomiast z pewnoscia inni potrafia wiecej niz ja, cieszac sie ze mam od kogo sie uczyc.

Użytkownik ayalen edytował ten post 11.04.2013 - 12:12

  • 0

#51

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coz, Enso- rozczaruje Cie. Postaraj sie o swoje.Ten jogurt kazdy je sam, jesli chce poznac jego smak. Twoja pytania wydaja sie dziwnie niekonsekwentne w swietle Twoich wczesniejszych slow twierdzacych ze Cie nie ma i ze nikt nie czyta moich postow. Jestes halucynacja? Czy moze widzisz co pisze bez czytania?


Aniu, schowaj nerwy, niepotrzebnie żłobią rysy na grafitowej twarzy Twej świetlistej doskonałości. Szkoda, że nie podzielisz się swoją iluminacją, ale widocznie na to nie zasługuję, o ja - niegodny, uzurpator Twej mądrości, klaun i utracjusz.
Moja niekonsekwencja jest wypadkową Twojej. Tylko niektórzy mają dostęp do epicentrum Twojego JA. Reszta sięga dna, prawda?
  • 1

#52 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Enso, wytwory Twojej fantazji przemilcze. Jesli w moich slowach rzeczywiscie cos Cie zainteresowalo, po prostu zapytaj, jesli uwazasz to za stek bzdetow- olej i nie czytaj. Nie wiem z czym masz problem ale on jest Twoj, nie moj. W ten sposob rozmawiac nie bedziemy, niezaleznie od tego co jeszcze sobie wyfantazjujesz.

Użytkownik ayalen edytował ten post 11.04.2013 - 21:15

  • 0

#53

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a więc ponawiam pytanie, napisałaś:

kiedys w jakiejs wizji udalo mi sie zobaczyc mozg od srodka,kolorami, wyodrebnial sie glownie ciemnoniebieski, fiolet i czerwien, ale to trwalo.zbyt krotko zeby odtworzyc te kolorowa mape, tym bardziej ze bezustannie przebiegaly impulsy.


Jaka to była wizja? Podejrzewam, że jedna z wielu, skoro piszesz "jakaś'.
Jak często je masz? Masz jakieś przesłanie dla ludzkości?
Piszesz też o kolorach, mapie i impulsach.
Frapująca wizja.
Jak kania dżdżu pragnę szczegółów.
  • 0

#54 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

dla mnie prawdziwie frapujace jest rozumienie tego co sie zdarza. Dlaczego.mialabym miec jakies przeslanie?
Wizje sa nieregularne i samoistne, wiec nie moge powiedziec Ci jak czesto. Roznie.
Mapka...tak mi sie skojarzylo i nie wiem.czy dobrze, kolory kojarzyly mi sie z roznymi obszarami aktywnosci, te barwne plamy wygladaly jak platy, ale to juz jest wniosek a nie opis.
A Twoje pytanie? Co masz na mysli mowiac ,,jaka to byla wizja''? Wlasciwie slowo
,, wizja ''jest malo precyzyjne, wlasciwszym byloby ,,widzenie''

Użytkownik ayalen edytował ten post 11.04.2013 - 21:49

  • 0

#55

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Za slownikiem wydawnictwa PWN :

wizja
1. «obraz pojawiający się w czyjejś wyobraźni pod wpływem natchnienia, szaleństwa, wysokiej gorączki lub środków odurzających»

widzenie
1. «to, co widzimy, choć nie istnieje w rzeczywistości»


Ja do tego dna o kotrym pisal enso , dodalabym jeszcze wspinaczke po "ludzkich karkach" . Wymiata :D
  • 1

#56 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moniko, gratuluje tak wnikliwej autooceny. Zgodnie z zasada ze zlodziej w kazdym widzi zlodzieja, a klamca wszystkich podejrzewa o to co sam.robi.
Natomiast definicje slownikowe...Czyzbys Twoje postrzeganie ograniczalo sie tylko do tego co zostalo ujete w ramy definicji i zapisane w slowniku ? Rzeczywiscie wymiata.
  • 0

#57

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

NIe bardzo rozumiem Twoj ostatni post..Do czego Ty nawiazujesz bo sie zgubilam ?
  • 0

#58 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Do czego nawiazuje? Do przypisywania innym swojego - subiektywnego postrzegania rzeczywistosci. Postrzeganie podmiotowe jest postrzeganiem subiektywnym. Gdzie jest granica pomiedzy dwiema subiektywnie postrzeganymi rzeczywistosciami, i co tworzy rzeczywistosc obiektywna? Jak sadzisz? Popatrz- dwie osoby patrzac na to samo, na czyms innym skoncentruja uwage, co innego zauwaza- obiektywnie istniejaca rzecz dla kazdego z nich bedzie wygladala inaczej. Wiec na czym polega ten obiektywizm?

Użytkownik ayalen edytował ten post 12.04.2013 - 08:02

  • 0

#59

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest żadną tajemnicą to że różne osoby inaczej będą widziały otoczenie w którym w tym samym czasie przebywają oraz to że je inaczej zinterpretują. Ciekawe jest to że są osoby które podważają tę oczywistość nie zadając sobie najmniejszego trudu by zastanowić się dlaczego tak się dzieje. Widzę ze na para ... odbywa się nowa gonitwa^^,
  • 0



#60

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No dobrze ale gdzie ja tam powyzej napisalam cos opiniotworczego w stosunku do Ciebie ,ze zarzucasz mi jakies postrzeganie ,porownujesz mnie do zlodzieja i klamcy ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych