Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy... wstrząsające


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś grzebiąc po necie znalazłem film, który mną wstrząsnął... zresztą sami zobaczcie:

http://www.maxior.pl...ndex&id=73568
  • 0

#2

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

-stare
-było ze 2 razy
-fake itp.
-mną wstrząsneło tylko raz w zyciu jak się wywaliłem na skuterze. ;p a ia jka dostałem pierwszą jedynkę w gimnazjum było to w 2 klasie z religii
  • 0

#3

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieważne jak bedziecie gadać to nie jest fake niby jak mi ktoś wytłumaczy jak ktoś poruszał stołem i krzesłami a później siła woli rozwalił kamere był to szatan i tyle i powinniście wierzyć w takie rzeczy
  • 0

#4

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za pomocą żyłek jest to możliwe... Osobiście nie mam zdania czy to jest prawda czy Fake... wiele rzeczy w tym filmie wygląda bardzo realnie...
  • 0

#5

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nieważne jak bedziecie gadać to nie jest fake niby jak mi ktoś wytłumaczy jak ktoś poruszał stołem i krzesłami a później siła woli rozwalił kamere był to szatan i tyle i powinniście wierzyć w takie rzeczy

Prowokacja?


Jeśli tak, to strasznie marna...
  • 0



#6

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szatanowi musi się strasznie nudzić, skoro zajmuje się takimi głupotami.
  • 0

#7

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Film jak najbardziej pasujący do Forum.( lecz nie do działu o duchach )
Autorzy posiadają zdumiewające zdolności postrzegania pozazmysłowego :cafe:
Idealne wyczucie czasu i miejsca demonstracji duchów :drink:
  • 0



#8

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biggi przestań nie ma czegoś takiego jak szatan. A większość tych filmików to marne wypociny autorów nieudaczników. :rotfl:
  • 0

#9

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biggi przestań nie ma czegoś takiego jak szatan. A większość tych filmików to marne wypociny autorów nieudaczników. :rotfl:



Beka z ciebie bo kolega mojego wójka jest egzorcysta i widziałem raz jak wygląda wypędzanie demonów z ciała opetanego przez nie człowieka.
  • 0

#10

Marcin2826.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uwazam ze filmik jest jak najbardziej prawdziwy;] mialem stycznosc wlasnie z czarnymi postacami i to co niby stalo w tym przedpokoju bylo jak najbardziej prawdziwe;] no chyba ze mamy doczyniena z naprawde super falszerstwem. Ale tak czy siak filmik jest naprawde super jeden z lepszych jakie widzialem
  • 0

#11

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za pomoca zylki lub w inny sposb mozna wytumaczyc kazdy film o duchach nawet ten prawdziwy , ale czy musi to byc koniecznie oszustwo???
to nie jest pewne nigdy.....
  • 0

#12

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak łatwo zrobić efekt trzęsącej się kamery, która w dodatku odbija się w lustrze. Wystarczy przymocować dwie żyłki po obu stronach urządzenia (są na tyle cienkie, że w lustrzanym odbiciu na filmie takiej jakości nikt ich nie dojrzy) i odpowiednio nimi manipulować. Można tego dokonac również jedną żyłką, pod warunkiem podłożenia pod statyw jakiejś amortyzacji.
Hehe.. Najbardziej rozbawia mnie to, jak ci żartownisie wymachują czarną szmatą przed kamerą, nieco w tym momencie przyspieszając nagranie dla lepszego efektu. Tylko na tym forum mogą się znaleźć ludzie, którzy widzą w kawałku materiału poltergeista, a co bardziej wnikliwi samego szatana. Buahahaha :D
  • 0

#13

Malkav.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uwazam ze filmik jest jak najbardziej prawdziwy;] mialem stycznosc wlasnie z czarnymi postacami i to co niby stalo w tym przedpokoju bylo jak najbardziej prawdziwe;] no chyba ze mamy doczyniena z naprawde super falszerstwem. Ale tak czy siak filmik jest naprawde super jeden z lepszych jakie widzialem

Ten fragment rozbraja mnie właśnie najbardziej, koleś otwiera drzwi, a tu posadzona kukła. Następnie odwraca się, daje czas koledze, żeby zmienił jej położenie (unikając potrzeby montażu), wbija znowu - o rety, kukła stoi!
  • 0

#14

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak propo ten filmik juz był :] heheh ale fajna sciemka w niektórych momentach chociaz niektóre scenki wygladaj na realne :o kiedys nawet w tv pokazywali takie akcje z tymi latajacymi krzesałmi xD .. a tak wogóle to zastanawiam sie jak taki duch moze otworzyc szafke albo przesunąc krzesło skoro on moze to ja w OBe tez :hmm: foch z przytupem ! :P
  • 0

#15

Marcin2826.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i tak znalazlem dwa filmiki z tym domem ktory wlasnie rozmieszal naszego kolege. Widac ze to moze byc prawda :/ babcia tutaj konczy jakis rysunek watpie ze stary czlowiek dalby sie namowic na taki zart

http://www.maxior.pl...593/Duch_w_domu

http://www.maxior.pl...8/Placzacy_duch

nie wiem czy klamie ale dalo mi do myslenia wlasnie to ze ta babcia narysowala ten obraz :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych