Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szokujące Nowe Odkrycia 9/11 'Ground-Zero'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak my totalni "niefachowcy" mamy je ocenić? Czysta manipulacja.


Na tym polega wiekszosc niezbitych dowodow w takich filmach jak "In plane site" itd.
  • 0

#17

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Które konkretnie media i przez jaki rząd? Wszystkie - na całym świecie? Tzn. np. media kanadyjskie itp. przez ten sam rząd?


Zauważ że np polska telewizja i każda inna czerpie informacje z innych stacji np. BBC. Takim sposobem wychodzi "papka" dziennikarska, która się dodatkowo zapętla.

Co do wydarzeń z 11 września to dziwnym trafem porywaczom udaje się porwać 4 samoloty jednego dnia mimo tego że porty lotnicze są skrupulatnie kontrolowane a potem 3 z nich uderzają w budynki przy czym 2 boingi pustoszą całkowicie 2 największe wieże i jeden mniejszy budynek. Co za nonsens.....Takie rzeczy to można podziwiać tylko w Holywoodzkim filmie :)
  • 0

#18

mloda_pl.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważ że np polska telewizja i każda inna czerpie informacje z innych stacji np. BBC. Takim sposobem wychodzi "papka" dziennikarska, która się dodatkowo zapętla.

Co do wydarzeń z 11 września to dziwnym trafem porywaczom udaje się porwać 4 samoloty jednego dnia mimo tego że porty lotnicze są skrupulatnie kontrolowane a potem 3 z nich uderzają w budynki przy czym 2 boingi pustoszą całkowicie 2 największe wieże i jeden mniejszy budynek. Co za nonsens.....Takie rzeczy to można podziwiać tylko w Holywoodzkim filmie :)



ojj taakk. ja mieszkam w chicago..
to jest niedaleko nowgo jorku..
to wcale nie byl zamach tylko congress i ludzie "niby" ci dobrzy.. juz nie mieli kasy na zburzenie tych budynków a one były już tak stare.. więc wymyślili takie dziadostwo i zabili tyle ludzi.. te 2 inne samoloty co miały niby walnąć w white house.. w ogóle wylądowały bezpiecznie na jakimś tam lotnisku.. a nie tragicznie zginęli rozbijając sie .. to wszystko zostało utajone.. ale nikt nie che w to wierzyć dlatego bo podobno ci ludzie wiedzą lepiej..[[fakty które sie z tym zgadzają]] a tak to jeszcze nie dosc ze dzien przed zamachem ubezpieczyli te budynki i zagrzeli kupę kasiory...
ja juz sama nie wiem kurde podobno w polsce jest zle a tu jest jeszcze gorzej.. oni nie zwracali wcale uwage na ludzi..



a co do lotniska..

lotniska w U.S.A. sa tak zabezpieczone ze za chiny oni by nie wnieśli żadnej bomby na samoloty... [[ tak uczylam sie w szkole ze niby oni wnesli bomby do samolotu , pistolety i nuże]].. te samoloty to w ogóle kicha..
wszyto co ploto w wiadomościach to CENZURA do CENZURA.
a o tych bombach w tym budynku to może i jest racja.. bo kurde nie widać na żadnych zdjęć ani filmikach jak ten samolot niby wbija sie w budynek.. tylko jak sie burzy to jest tez podejrzane..

konice bo sie już zdenerwowałam

grrr

CENZURA xD

EDIT AlienGrey: Podsumujmy: 3 warny za wulgaryzmy + 2 tygodnie odpoczynku od pisania, tydzień, za wysławianie się, a drugi tydzień, na przejrzenie słownika polskiego.
  • 0

#19

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.rense.com/general78/gatekeep.htm"]http://www.rense.com/general78/gatekeep.htm[/url]

ile tera sie głosno zrobilo na temat Amy i wtc, sami zobaczcie
  • 0

#20

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ojj taakk. ja mieszkam w chicago..
to jest niedaleko nowgo jorku..

A ja mieszkam w Truth or Consequences, Nowy Meksyk. To też niedaleko Nowego Jorku :sux:

a o tych bombach w tym budynku to może i jest racja.. bo kurde nie widać na żadnych zdjęć ani filmikach jak ten samolot niby wbija sie w budynek.. tylko jak sie burzy to jest tez podejrzane..

Taaaa ja widziałam jak w budynki wbijały sie różowe króliczki :/ Marna prowokacja.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych