Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pewne informacje...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I ostatnią prawdą jest to, że po dupie zawsze dostają pikusie, czyli reszta świata. Proponuję Ci pooglądanie serii filmików z jutuba 9/11 Coincidences, jeżeli to dla Ciebie będzie ponaciągane i nieprawdopodobne i wyssane z palca, to ja pasuje.

Obejrzałam i nadal nie przekonuje mnie teoria spiskowa 9/11. Jak ktoś chce w to wierzyć to jego sprawa, już gdzieś napisałam, ze USA to strasznie spiskowe państwo. Cokolwiek by się tam nie stało to na pewno jest spisek.
I tak Izraela nie było przed II WŚ, ale nie zmienia to faktu, że mówienie, że 9/11 czy inne wypadki są winą żydów jest conajmniej głupie.
  • 0

#32

Fremen.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam żadnych dowodów na to, że 99% z nich to żydzi. Rozwalające dla mnie jest to i tu stanę sobie w środku stawki, że zarówno Ci, którzy wierzą w oficjalną wersję jak i Ci którzy nie wierzą w oficjalną wersję nie mają 100% dowodów na poparcie swoich tez i o to tym bogatym chodzi... Czymś trzeba naród zająć żebyśmy mogli robić swoje Niech się ciemna masa kłóci a my będziemy rąbać kase, jak się świat zorientuje to będzie i tak za późno... Niech mi ktoś powie, że USA nie zarobiło ani grosza na IIWŚ i że zawalenie się WTC przyniosło same szkody dla tego pięknego kraju... Dlaczego z walnięcia w pentagon jest tylko jeden marny filmik, dlaczego lot 91 zostawił śmieszną dziurę w ziemi dlaczego to dlaczego tamto siamto itd. Wracam teraz na moje miejsce... Miejsce paranoicznego i psychicznie chorego teoretyka spiskowego a Wy, trzeźwo myślący wierzcie w to co Wam serwuje jedynie słuszne i prawdziwe źródło informacji...

edit:

I tak Izraela nie było przed II WŚ, ale nie zmienia to faktu, że mówienie, że 9/11 czy inne wypadki są winą żydów jest conajmniej głupie.

Może i jestem paranoikiem, ale do ekstremisty mi daleko. Nie rozgraniczyłem wyraźnie więc teraz to zrobię. Naród żydowski oraz to, że podejrzewam że większość z tych co trzęsą światem to żydzi, to dwie odrębne sprawy. Nie obwiniam wszystkich żydów, ba ja nawet nie obwiniam tych domniemanych co to ich niby nie ma. Mam wielu przyjaciół narodowości żydowskiej i oni znają moje poglądy i nie mają nic przeciwko... Co więcej, pamiętajcie, że Ci żydzi, to mogą być Polacy, Rosjanie, Włosi, Amerykanie... Więc Naród żydowski jako taki nie ma z tym nic wspólnego.
Pozdrawiam wszystkich, którzy bez wyszydzania potrafią prowadzić dyskusję z kimś o skrajnie odmiennych poglądach ;)
  • 0

#33

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niech mi ktoś powie, że SA nie zarobiło ani grosza na IIWŚ i

Zarobiło, ale co z tego? Nie USA wywołało II wojnę światową, co więcej przez pewien czas nawet nie chciało w niej uczestniczyć. II wojna ugruntowała mocarstwową pozycję, która to to przypadła USA po I wojnie.

że zawalenie się WTC przyniosło same szkody dla tego pięknego kraju...

Same - oczywiście, że nie. Ale przyniosły szkody dosyć bolesne - biorac uwagę położenie Stanów i lata minione - wojny światowe skutecznie omijały ten kraj. Nagle (po raz pierwszy od 1941) atak nastąpił bezpośrednio na terytorium kraju - udowadniając, że Stany straciły monopol na "nienaruszalność". Okazało się, że mocarstwo jest równie podatne na atak jak każde inne państwo.

Nie obwiniam wszystkich żydów, ba ja nawet nie obwiniam tych domniemanych co to ich niby nie ma.

Żydów z dużej litery. Z małej litery: to wyznawca judaizmu. Czyli w kazdej chwili możesz stać się żydem ale już Żydem to raczej nie. :mrgreen:
  • 0

#34

Fremen.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zarobiło, ale co z tego? Nie USA wywołało II wojnę światową, co więcej przez pewien czas nawet nie chciało w niej uczestniczyć. II wojna ugruntowała mocarstwową pozycję, która to to przypadła USA po I wojnie.

No zgadzam się, Amerykanie nie chcieli wojny, ludzie zamieszkujący ten kontynent nie chcieli wojny, ale trzeba było pomóc kumplom w Europie... Ale naród dalej nie chciał... To co... Sru, Pearl Harbour i mamy wojnę... Czy może coś innego przekonało naród, że jednak trzeba do Europy posłać "naszych chłopców" (w sensie amerykańskich) Oczywiście nie twierdzę, że Amerykanie namówili Japończyków do ataku ;) zaniechanie działania to również działanie...

Same - oczywiście, że nie. Ale przyniosły szkody dosyć bolesne - biorac uwagę położenie Stanów i lata minione - wojny światowe skutecznie omijały ten kraj. Nagle (po raz pierwszy od 1941) atak nastąpił bezpośrednio na terytorium kraju - udowadniając, że Stany straciły monopol na "nienaruszalność". Okazało się, że mocarstwo jest równie podatne na atak jak każde inne państwo.


Jedyne szkody poniosły rodziny i bliscy ludzi, którzy zginęli w zgliszczach WTC. I to im się należy jednie pamięć, bo oddali życie w nieswojej sprawie... A dzisiaj USA ma pola naftowe, monopol na najsprawiedliwszy naród na ziemi i jedynego obrońcę pokoju, ponoć Saddam nie żyje a Osama ponoć gnije gdzieś w jakiejś jaskini. Chłopaki mają fajne poligony w Afganistanie i Iraku, mieli zmniejszyć kontyngent ale nie zmniejszą i w dniu ataków na WTC przestrzeni powietrznej największego mocarstwa broniły bodaj 2 samoloty (nie pamiętam dokładnie).

No i na koniec, nawet jeżeli wierze i WTC7 nie poleciały idealnie w dół, jednak przy pomocy "przypadkowych pożarów" i niekontrolowanych losowo powstałych uszkodzeń, zawaliły się nie powodując większych szkód dookoła, to dlaczego firmy zajmujące się wyburzaniem budynków i budowli zarabiają tak potężną kasę i opracowują sposób zawalenia co najmniej kilkanaście dni?? Nic tylko podpalić i czekać aż się zawali, biorąc pod uwagę, że to jedyne wierzowce w historii świata które zawaliły się od pożarów, można powiedzieć, że firmy takie są niepotrzebne. Dobra, trzy podpalone, trzy runęły prawie pionowo w dół więc pożary są skuteczniejsze od doświadczonych specjalistów... Jeżeli zwolennicy oficjalnej wersji się z powyższym wywodem (trochę śmiesznym dla mnie) nie zgadzają, to nie powinni się zgadzać z oficjalną wersją, czyż nie...
  • 0

#35

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No zgadzam się, Amerykanie nie chcieli wojny, l(...)

Ale to w najmniejszym stopniu nie zmienia faktu, że to nie Stany wywołały wojnę. Także i nie Stany zaatakowały Japonię. Natomiast kwestia wiedzy o zbliżającym się ataku to już inna para kaloszy. :cafe:

Jedyne szkody poniosły rodziny i bliscy ludzi, którzy zginęli w zgliszczach WTC. (...)

Wszystkie te kwestie zostały poruszone na forum - stad tez lepiej wypowiedzieć się w tamtych tematach.
  • 0

#36

Fremen.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie te kwestie zostały poruszone na forum - stad tez lepiej wypowiedzieć się w tamtych tematach.

Idę poczytać... sorry za offtop...
  • 0

#37

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki, ale nie chodzi tu o zaufanie, ale o to abyście mogli czytając takie historie jak moja budować własne niezmącone niczym wyobrażenie na to co wydarzyło się wtedy w NY... Bo niestety "bzdury" które są tzw. oficjalną wersją są dla mnie nie do zaakceptowania... Spisek na życie JFK to było przegięcie (Komisja Worena) ,ale komisja 9/11 to już szczyt wszystkiego...


Ok ale powiedz moze od razu o co Ci tak naprawde chodzi, bo piszac, ze to Zydzi stoja za zamachem i rownoczesnie twierdzac, ze normalna wersja wydarzen 11 wrzesnia wlasciciwe zaprzeczasz sam sobie. Jedno jest przeciwienstwem drugiego, dlatego ze gdyby to Zydzi stali za zamachami to po prostu by je sfinansowali, no i jesli sa tacy wszechpotezni to moze jeszcze by przekonali bialy Dom, CIA i Kongres razem z calymi swoimi administracjami i urzednikami o nie interweniowaniu (i tym samym wtajemnocznych byloby pare tysiecy osob. Zadnego przecieku? Hmmm... coz za solidarnosc :lol : tym wieksza, ze zwazywszy na to jak cenne bylyby takie informacje nie sprzedal ich kompletnie nikt).
A twierdzac, ze oficjalna wersja to bullshit tylko dokladasz argumentow przeciw samemu sobie.


Ps-nie moge tez skomentowac tekstu Eurycide, ktory napisal "historia tym bardziej prawdopodobna bo napisana w przystepny sposob" :lol : :lol : :lol :
W przystepny sposob to pisal tez zarowno Tolkien o swoich potworkach, jak i Marks z Engelsem o swoich chorych teoriach. Tak samo przystepnie jest napisana Biblia, Tora i Koran - ktora wybrac? :lol :
Przystpenie jak chcesz to ci zaraz moge opisac gwalt 100-letniej sasiadki na kocie spod bloku okraszonym wspolnym paleniem marihuany z papugą. A co? Jak szalec z "przystepnoscia slowa pisanego jako dowod wiarygodnosci" to na calego :lol : :lol : :lol :
  • 0

#38

Al Pacino.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki, ale nie chodzi tu o zaufanie, ale o to abyście mogli czytając takie historie jak moja budować własne niezmącone niczym wyobrażenie na to co wydarzyło się wtedy w NY... Bo niestety "bzdury" które są tzw. oficjalną wersją są dla mnie nie do zaakceptowania... Spisek na życie JFK to było przegięcie (Komisja Worena) ,ale komisja 9/11 to już szczyt wszystkiego...


Ok ale powiedz moze od razu o co Ci tak naprawde chodzi, bo piszac, ze to Zydzi stoja za zamachem i rownoczesnie twierdzac, ze normalna wersja wydarzen 11 wrzesnia wlasciciwe zaprzeczasz sam sobie. Jedno jest przeciwienstwem drugiego, dlatego ze gdyby to Zydzi stali za zamachami to po prostu by je sfinansowali, no i jesli sa tacy wszechpotezni to moze jeszcze by przekonali bialy Dom, CIA i Kongres razem z calymi swoimi administracjami i urzednikami o nie interweniowaniu (i tym samym wtajemnocznych byloby pare tysiecy osob. Zadnego przecieku? Hmmm... coz za solidarnosc :lol : tym wieksza, ze zwazywszy na to jak cenne bylyby takie informacje nie sprzedal ich kompletnie nikt).
A twierdzac, ze oficjalna wersja to bullshit tylko dokladasz argumentow przeciw samemu sobie.


Ps-nie moge tez skomentowac tekstu Eurycide, ktory napisal "historia tym bardziej prawdopodobna bo napisana w przystepny sposob" :lol : :lol : :lol :
W przystepny sposob to pisal tez zarowno Tolkien o swoich potworkach, jak i Marks z Engelsem o swoich chorych teoriach. Tak samo przystepnie jest napisana Biblia, Tora i Koran - ktora wybrac? :lol :
Przystpenie jak chcesz to ci zaraz moge opisac gwalt 100-letniej sasiadki na kocie spod bloku okraszonym wspolnym paleniem marihuany z papugą. A co? Jak szalec z "przystepnoscia slowa pisanego jako dowod wiarygodnosci" to na calego :lol : :lol : :lol :



Witajcie ponownie, na wstępie kolego "golibroda" zachęcam Cię do uważniejszego czytania postów to pomaga zrozumieć sens tych wypowiedzi.

Powtórze się, ale dla niektórych trzeba: Nie twierdzę, że zamachy z 11 wrzesnia 2001 r. przygotowali żydzi. Załpałeś "golibroda" ? fajnie... idziemy dalej...

będe pisał powoli żebyś nadążył....

Jeżeli chodzi o kongres USA, administrację żądową USA, media oraz wojsko to niestety dla tego kraju kluczowe stanowiska zajmują żydzi. Jak sam widzisz nie muszą nikogo o nic prosić.

Moja historia jest 100 % prawdziwa Ja to wiem i to wystarczy. Opiera się na tym, że ktoś wiedział wczesniej o tym co się wydaży, był żydem, ale gdyby Janusz pracował u Araba czy Włocha napisał bym o tym również.

Odpowiedz krótko, czy ten żyd był po prostu wróżką czy to przypadek czy spisek o którym wiedział wczesniej?

Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych