Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pewne informacje...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Al Pacino.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie, to mój pierwszy post na tym forum. Długo czytałem i w końcu postanowiłem cos napisać. Ale do rzeczy. Co prawda długo wahałem się czy upublicznić to co wiem, ale uważam że już czas.

wprowadzenie:

Pewien znajomy naszej rodziny, mieszkaniec W-wy, młody, ambitny i co najważniejsze bardzo ciekawy świata wyjechał do USA w 1989 roku szukać szczęścia. W Polsce zostawił rodzinę, dom oraz nowo odziedziczone gospodarstwo na wsi (pałał chęcią bycia rolnikiem) Z natury cała jego "warszawska rodzina" to antysemici z krwi i kości, ich opowieści w stylu: "jak rozpoznać żyda" znam chyba na pamięć. Bardzo przyjaźnił się z moim tatą, wspólna pasja do robienia czegoś nowego...Mieli plany, że jak On już tam się "zalokuje" na dobre postara się ściągnąć tam mojego ojca. Nie udało się (3 odmowy w ambasadzie USA i pieczątka w paszporcie, która zamknęła na zawsze drogę Ojca do USA)
Pierwsze listy "Janusza" z USA - tragiczne, pisał że co prawda coś tam zarabia, ale jest ciężko harówka i praca po 12 godzin (pracował na budowie) Mijają miesiące i tu zaczyna się prawdziwa historia, poniekąd związana z 9/11

"Janusz" mieszka w NY, poznaje kogoś, kto zmienia jego los, zostaje najpierw kierownikiem budowy, a potem o dziwo ma własna firmę najpierw remontowa a potem budowlaną. Wiedzie mu się bardzo dobrze. Jego znajomy ma spore wpływy w NY. Potem staje się coś niewytłumaczalnego. Janusz przylatuje do Polski i oświadcza, że został.... ciężko to nazwać ale on określił to jako: "sekretarzem, człowiekiem 24 na dobę odpowiedzialnym za praktycznie wszystko u pewnego starego, jednego z najbogatszych w USA żyda" mówił, że ten jest współwłaścicielem JFK, pól naftowych, ma rezydencje w Miami, NY, Puertoryko. Opowiadał, że ma stajnie mercedesów ok 120 szt., od najstarszych do najnowszych modeli, Janusz pokazuje złotą kartę American Express i pozwolenie na broń, oraz mówi że na Mazurach buduje mu się juz własne ranczo... !!?? Powiem tak przez kilka miesięcy po prostu inny człowiek, słuchamy tego jak jakiejś bajki...

Finał:

Tuż po 9/11 Janusz po raz ostatni raz nas odwiedził i powiedział mi coś czego nigdy nie zapomnę. Lubił mnie, mówił, że jestem jak on w młodości, dociekliwy szukający nowych wyzwań...

Powiedział tak:

"Słuchaj Marcin, Ja nienawidzę żydów, to śmieszne, ale teraz dla jednego z nich pracuje ale wiesz to inne życie inne możliwości, oni rządza stanami i światem sam widziałem, woziłem "starego" na spotkania gdzie zbiera się ich kilkunastu najbogatszych gadają o takich rzeczach o jakich nam tu w Polsce sie nawet nie śni... Pamiętasz 11 września, to powiem Ci jedno my wiedzieliśmy o tym 2 tygodnie wcześniej, stary pewnie jeszcze wcześniej, na początku nie kojarzyliśmy, kazał wynieść się z rezydencji 200 m od obydwu wierz WTC, sprzedał mieszkanie i nieruchomości w tej części miasta 3 dni przed atakami powiedział do mnie: Janusz my już tu nie wrócimy, to co się stanie zmieni świat...

To była moja ostania rozmowa z Januszem


Nie szukam rozgłosu, chcecie to wierzcie, nie chcecie to nie. Ja wiem że tak było i to wystarczy.

Pozdrawiam
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co się stało z Januszem, że już z nim nie rozmawiałeś?
  • 0

#3

Al Pacino.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Janusz zerwał kontakty z Naszą rodziną. Powiem tak, zmienił się bardzo, to już nie tan sam człowiek. Pieniądze i tylko pieniądze były dla niego ważne. Dlatego moja rodzina zaprzestała z nim kontakty. Podobo często jest w Polsce, ale siedzi wyłącznie na swojej farmie na Mazurach. Wiem, że ma sporą kolekcje broni myśliwskiej, a szczególnym eksponatem jest szabla Kościuszki z jego pobytu w USA, prezent od tego żyda, często się tym chwalił
  • 0

#4

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

opowiastka ciekawa ale... czy prawdziwa?
moze trzeba odwiedzic tego pana na mazurskim rancho
  • 0

#5

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesli to prawda, no to po prostu to potwierdzenie teorii spiskowej. Ciekawe



pozdrawiam!
  • 0



#6

Al Pacino.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

opowiastka ciekawa ale... czy prawdziwa?
moze trzeba odwiedzic tego pana na mazurskim rancho



Ja już o tym nie myślę. Przedstawiłem tylko parę faktów. Widziałem zdjęcia jakie pokazywał, dokumenty. A przede wszystkim pieniadze, on nie był bogaty tylko mega bogaty, a "urwał" 200 pln. robotnikom, którzy remontowali mieszkanie jego rodziców na Saskiej Kępie w Warszawie. Ja wiem, że to prawda. Zresztą wiedziałem to już 11-09-2001 oglądając TV, tylko idiota uwierzył w oficjalna wersję tamtych wydarzeń. Słowa Janusza tylko mnie w tym utwierdziły.

Jak napisałem wcześniej nie musicie wierzyć... Ja tylko daję Wam tą historię do rozważenia i wyciągnięcia własnych wniosków...
  • 0

#7

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie, gdyby to nie była prawda, to Janusz byłby talibem. :P

Ciekawe. Zresztą, wydaje mi się że cały holocaust to tym żydom na rękę jest. Jak ktoś rękę nie pójdzie to gada że hitler z niego i tyle. A potem widzimy tego skutki. Zresztą dziwne, że nikt z bogatych w czasie ataku nawet nie zajrzał do knajpki za miastem tylko balowali kilometry stamtąd. :P

(o, warna za przekleństwo dostałem. ale fajnie :) )
  • 0

#8

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli mówisz prawdę, to rzeczywiście potwierdzenie takiefo stanu rzeczy jaki uważałem, że istnieje. Ale niestety nie mogę cię sprawdzić wariografem, więc muszę podejść do tego jak do zwykłej plotki.

tylko idiota uwierzył w oficjalna wersję tamtych wydarzeń

Niektórzy userzy naszego forum mogą poczuć się obrażeni :P
  • 0

#9

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli mówisz prawdę, to rzeczywiście potwierdzenie takiefo stanu rzeczy jaki uważałem, że istnieje. Ale niestety nie mogę cię sprawdzić wariografem, więc muszę podejść do tego jak do zwykłej plotki.


A jak będziesz policjantem i babcia przybiegnie bo jej 10000 zł ukradli, to pewnie mówi to jako ciekawostkę, co? :P Każdemu się należy kredyt zaufania, no chyba że bzdury któe opowiada są niepojęte.
  • 0

#10

Al Pacino.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli mówisz prawdę, to rzeczywiście potwierdzenie takiefo stanu rzeczy jaki uważałem, że istnieje. Ale niestety nie mogę cię sprawdzić wariografem, więc muszę podejść do tego jak do zwykłej plotki.

tylko idiota uwierzył w oficjalna wersję tamtych wydarzeń

Niektórzy userzy naszego forum mogą poczuć się obrażeni :P


Doskonale Cię rozumiem. Ten człowiek był po prostu niesamowity, jak przyjeżdzał ze Stanów czuło się to. Tyle opowiadał... imponowało mu to co wiedział, widział i miał. Miałem do niego dystans jak do człowieka z innego świata. To jak potoczyła się jego kariera przypomina dosłownie scenariusz jakiejś superprodukcji.

Podałem Jego prawdziwe imię oraz swoje. Podałem prawdziwe nazwy miejsc, reszty chyba nie ujawnię ...holera wie co by się zdarzyło...


Poszperajcie, napewno ten żyd miał jakąś sporą własność lotniska JFK, oraz pól naftowych gdzieś w USA, poza tym ogromną rezydencję w Puertoryko, głównie tam siedzieli...Był jednym z członków jakiejs elitarnej rady żydowskiej ale ona chy ba nie była jawna tak opowiedał Janusz... że "stary" się często spotyka z wpływowymi żydami i oni tak naprawdę decydują o tym co się dzieje w USA, ale też i na świecie...

Janusz mówił, że dostał prace u niego poprzez jakis casting czy coś, że było wielu kandydatów (poleconych od pewnych znajomych) ale tylko on był polakiem i ten żyd wybrał właśnie jego że polak to dobry pracownik i za pieniądze będzie zaufany. Potem okeślał się jako jego kierowca, ochroniarz, sekretarz, że jest z nim 24 na dobę dba o spotkania, lekarstwa ogólnie...

@dziadekkleofas napisał:

"(...)Każdemu się należy kredyt zaufania(...)"

Dzięki, ale nie chodzi tu o zaufanie, ale o to abyście mogli czytając takie historie jak moja budować własne niezmącone niczym wyobrażenie na to co wydarzyło się wtedy w NY... Bo niestety "bzdury" które są tzw. oficjalną wersją są dla mnie nie do zaakceptowania... Spisek na życie JFK to było przegięcie (Komisja Worena) ,ale komisja 9/11 to już szczyt wszystkiego...
  • 0

#11

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"(...)Każdemu się należy kredyt zaufania(...)"

Dzięki, ale nie chodzi tu o zaufanie, ale o to abyście mogli czytając takie historie jak moja budować własne niezmącone niczym wyobrażenie na to co wydarzyło się wtedy w NY... Bo niestety "bzdury" które są tzw. oficjalną wersją są dla mnie nie do zaakceptowania... Spisek na życie JFK to było przegięcie (Komisja Worena) ,ale komisja 9/11 to już szczyt wszystkiego...


Wiesz, niektórzy są tak wyczuleni na wszelakie teorie, że sami zaczynają wysnuwać czy ta teoria nie jest jakimś spiskiem. :P Po za tym wręcz podano ludziom na tacy dowody (vide zamachowcy, których paszporty znaleziono we wrakach samolotu i WTC [zaś np. czarne skrzynki poszły się...], i po dziś dzień żyją sobie jak gdyby nigdy nic.) a oni dalej swoje "terroryzmy".
  • 0

#12

Al Pacino.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby niektórych z was nie zrazić do mnie a dokładniej do mojej historii, postaram sie zaprezentować (jak będe w domu u rodziców to poszukam) kilka listów, zdjęć i dokumentów świadczących o prawdziwości tego co napisałem (zaproszenie dla mojego ojca wystawione przez podstawionego przez Janusza polaka z amerykańskim obywatelstwem [kiedyś do wyjazdu trzeba było mieć zaproszenie i wizę teraz chyba tylko wizę], paszport z odmową wjazdu - pieczatka ambasady USA
  • 0

#13

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taaaa Żydzi zaatakowali WTC, Żydzi mają władze i Żydzi sami sobie załatwili holokaust, a pewnie informacje o tym, że byli to naziści są wyssane z palca. O sorry, przecież nie było żadnych obozów zagłady. Wybaczcie, ale jak czytam takie rzeczy to mnie krew zalewa.
Skoro dziadekkleofas twierdzi, że tylko idioci wierzą w oficjalną wersję wydarzeń to jestem idiotką :...:
  • 0

#14

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba nie chodziło mu o to, że żydzi zaatakowali, tylko o tym wiedzieli. Swoją drogą ciekawa historia. Czy ten żyd jest masonem?
  • 0

#15

LaM.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaaa Żydzi zaatakowali WTC, Żydzi mają władze i Żydzi sami sobie załatwili holokaust, a pewnie informacje o tym, że byli to naziści są wyssane z palca. O sorry, przecież nie było żadnych obozów zagłady. Wybaczcie, ale jak czytam takie rzeczy to mnie krew zalewa.
Skoro dziadekkleofas twierdzi, że tylko idioci wierzą w oficjalną wersję wydarzeń to jestem idiotką :...:


Moze i jestes ale moze to my jestesmy idiotami . Jedno jest pewne , swiatem rzadza bogaci i wplywowi ludzie a my proste taborety mozemy im tylko naskoczyc. Korpokracja powoli zaczyna niszczyc nasza ukochana demokracje.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych