Skocz do zawartości


Marek24_


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Marek24_

Gość_Marek24_.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam serdecznie forumowicze!!
Chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów z tego miejsca .
W związku z tym , że jest to mój pierwszy post na forum chciałbym napisać pare słów o sobie !
Nazywam się Marek Szafraniec , gdy przyszedłem na ten świat w roku 1983 moja mama Lucyna była mało zamożną kobietą , która niestety musiała sama wychowywać swojego synka(czyli mnie). Ojca swojego mało pamiętam ,z opowieści mamusi wynikało , że wyjechał do berlina gdy miałem 5 lat . Z pamiętnika mojej rodzicielki dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy , między innymi o tym , że od najmłodszych lat wszyscy przyjaciele mojej małej rodziny nazywali mnie małą niezdarką z czym się osobiscie moge zgodzic.
Pewnego wieczoru zostałem sam w domu i strąciłem , sam o tym nie wiedząc świeczke z komody .
Cały dobytek mamy przepadł w płomieniach , a ja zostałem uratowany przez sąsiada Ryszarda.
Pani Lucyna nie mając środków(pieniędzy) do życia oddała mnie do klasztoru "Świętego Serca Jezusowego" w krakowie umiejscowionego dzisiaj na przeciwko Liceum nr.33
Ksiądz Jan(bułka) był dla mnie bardzo dobry , miałem swój mały pokój i codzienne mogłem liczyć na śniadania i obiady !
Z moim przewodnikiem duchowym księdzem Janem mieszkałem do 16 roku życia , czyli do czasu w którym zakristii w kościele staneło w płomieniach (nie z mojej winy oczywiście)!!!
Od 16 roku życia postanowiłem być samodzielny i opuścić kościól(klasztor) księdza Jana (który obwinił mnie . nie słusznie o pożar w zakristii) !!
Znalazłem się na "ulicy" czerpiąc wzorce od tych od których nie powinienem!!
Kradłem radia samochodowe , i wszystkie przedmioty , które miały w przeszłym czasie popyt , dodam również , że sprzedawałem je za , że tak powiem rosyjskie ceny.
Otwarte samochody przed domem , radia samochodwe warte 2 tyś. złoych -----> Frankfurt . Nasza mała organizacja przestępcza zwana również jako "kotwica" działała właśnie w Frankfurcie , i tam też zostałem złapany i skazany na 2 lata więzienia (dodam również , że miałem podwójne obywatelstwo) !!
Historie tą dokończe niebawem !!!!
Moje wcześniejsze konto zostało usunięte wczoraj!!!Dlaczego??
Chciałbym uczestniczyć w życiu forum paranormalne.pl i wnieść do niego swoje myśli (teorie) , które dla nie których są kontrowersyjne ........
Jestem znaczy się "byłem sceptykiem" i sam przedewszystkim sobie chciałbym coś udowodnić , czy ta większość tematów o OOBE , może być prawdą??
Dlatego postanowiłem poświęcić większość swojego czasu na studiowanie tych zagadnień !!!



Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!

Edit Pit vel Laurux:
4.4 Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. W przypadku wykrycia wielokontowości, wszystkie konta zostaną zablokowane.


#2

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

:rotfl: Nie no uśmiałam sie setnie. Organizacja przestępcza kotwica. O mamo, dobre dobre, ale tak szczerze to to konto także zostanie usunięte :victory:

#3 Gość_Marek24_

Gość_Marek24_.
  • Tematów: 0

Napisano

a niby dlaczego zostanie usunięte?? jak już powiedziałem chciałbym dyskutować jako "dorosły forumowicz" i przedstawić swoje sceptyczne podejście do niektórych zagadnień!!!!!!!!!!

#4

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja do ciebie nic nie mam :) Tylko nie spamuj jak ostatnio, to trochę tu pobędziesz. Peace :victory: .

#5 Gość_Marek24_

Gość_Marek24_.
  • Tematów: 0

Napisano

aylinn przyjaciółko:) to twoje zdjęcie w avatarze??

#6

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj się juz witaliśmy... no ale.......no to Siema

ciekawe ile wytrzymasz :drink:

#7

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie Marku, to tylko awatar :)

#8 Gość_Marek24_

Gość_Marek24_.
  • Tematów: 0

Napisano

avatar przyjemny:)

#9

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Avatar przyjemny, przyjemny... rrrrr :hug:

Ja się z tobą jeszcze nie witałem, więc się przywitam teraz. Witaj. :victory:

#10

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe fajny życiorys. Prawdziwy? Wątpię...

#11

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też jestem przyjemna ;) Tak więc, raz jeszcze witam i zachowuj się :)

#12 Gość_Marek24_

Gość_Marek24_.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj kolego London , pozdrowienia od kolegi Marek24_dublin a wczesniej Marek24_toronto
Kolego Sathik życiorys jest prawdziwy w 99%!!!

a tak przy okazji koleżanko Aylinn jezeli jestes przyjemna to czemu nie dasz swoje zdjęcia jako avatar??
Ja jestem na tyle odważny że moje zdjęcie bedzie jutro moim avatarem , a ty?? Jak to jest z tobą czemu dajesz zdjęcie "ładnej kobiety" zamiast swojego:)

#13

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i to ten, który pisał o nas, że jestesmy nieudacznikami i odpadkami społeczeństwa...



#14

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo ja Marku, jestem ładniejsza i boję sie, że moja uroda porazi każdego kto spojrzy na mojego awatara i nie chce potem dostac tysiąca PW z wyznaniem miłości :P . Powiedzmy, że pani z mojego awatara to tylko 1/3 mojej urody :devil:

#15

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a tak przy okazji koleżanko Aylinn jezeli jestes przyjemna to czemu nie dasz swoje zdjęcia jako avatar??

Dobry pomysł. :D

i to ten, który pisał o nas, że jestesmy nieudacznikami i odpadkami społeczeństwa...

W tym drugim jest trochę racji, ale ja bym to inaczej ujął. :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych