Skocz do zawartości


Zdjęcie

Federacja Rosyjska vs Norwegia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli już dojdzie do wojny to ja idę na front


... Pomyśl jeszcze 666 razy, pieolnij się 10 razy głową w ściane. I napisz to jeszcz raz.
I jeszcze ten uśmieszek na końcu! Człowieku, co jest w wojnie przyjemnego? To że grałeś w CoD4, nie znaczy że tak samo przyjemnie ci będzie ładować hedy w realu.

Właśnie nadchodzi ciśnienie 2012, i okolic. Wszędzie widzicie wojne światową. "OO super będzie wojna, dobrze bo nudno.", "Jak będzie wojna to idę na front.", "czekam na wojne". Macie NaSraNe, za dużo komputera, gier i rambo.
Nudzi się wam? To do ogródka rowy kopać. Poczujecie się jak na froncie.
  • 0



#32

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie mylo!

Mnie się jednak wydaje, że nie dojdzie do konfliktów zbrojnych na wielką skalę, myśląc o wojnie swiatowej, boję się raczej, że gospodarka sie załamie, wszystko bedzie nie tak i zeby czasem nie przyszedł taki dzień, że nie będzie w co sie ubrac albo co do garnka włozyć... :/

A co do head'ów to strzelectwo to moje hobby:P więc pewnie byłoby mi łatwiej niż tylko po treningu w CoDzie...
(o matko, chciałem poczuć jak to jest tak beztrosko napisać coś :] ale jednak to głupie uczucie)
  • 0



#33

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tia, a ja jestem specjalistą od Europy Universalis więc jakby co to ja dowodze :D :lol2:

Tak mówimy tu o Rosji, o Iranie a chyba nieco zapomnieliśmy o Korei Pn. a oni też mogą niestety namodzić :/
  • 0



#34

RobALL.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mylo masz mnie za 13 - letniego gówniarza a jednak się mylisz. Wiem dosyć dużo na temat tego jak wygląda wojna i to wcale nie z gier, lecz z książek. Nie powiedziałem, że wojna jest czymś przyjemnym i daleki jestem od tego. Ogladając relacje z Gruzji jest przerażony. Nie chodzi mi o cheć zabijania i walenia headshoot'ów, jak Ci się wydaje, bo wtedy mógłbyś mnie uznać za totalnego idiotę. Wcale się też nie nudzę jak sugerujesz. Poprostu gdyby doszło do wojny i Polska została by zaatakowana, to nie potrafiłbym siedzieć i czekać, lub uciekać z innymi uchodźcami. Ja poszedłbym do wojska, żeby bronić swojego kraju, przyjaciół i bliskich, a że wiąże się to z możliwością szybkiej śmierci, cóż trzeba wliczać to w "koszty". A to już całkiem inne powody niż te o które mnie oskarżasz. A uśmieszki to ja lubię, Pozdrawiam ;)
  • 0

#35

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby każdy obywatel kazego kraju odmówił uczestniczenia w jakiejkolwiek wojnie świat byłby dużo lepszym miejscem. Niestety głupi ludzie podązają za głupimi poiltykami..
Osobiscie gdyby ktos napadł na polske to eksmituje na islandie. Nie mam zamiaru, meczyc przez decyzje durnych polityków. Co inne zastrzelić kogoś bo napadł na ciebie w twoim domu, co innego ginać bo taka decyzje podjeli ludzie którzy bezpiecznie sobie patrza z góry.
Czuje ze predzej bym zastrzelił prezdyetna niż agresora.. w takim konflikcie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych