Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dogmaty katolickie niezgodne z Pismem Świętym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

czemu autosugestia? Przeciez kazdy bedzie widzial to w czym czuje sie bezpieczny.

Moj dobry kolega np. lata po astralu i lapie demony. czuje sie tam bezpiecznie i nie musi tego nikomu rozglaszac.
Trzeba odroznic wizje prawdziwe plynace z serca od tekstow pisanych po to by osiagnac jakies korzysci.


no moze rzeczywiscie dobralem zlego slowa...tu masz racje.

ciekawe z Twoim kolega...jak to lapie duchy w astralu? w jakim celu?
  • 0

#17 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak Autosugestia , to zdecydowanie złe słowo.Chyba nie sądzisz, że niektórzy ludzie dla rozłosu czy forsy dobrowolnie sprowadzają na siebie straszliwe męczarnie,płaczą krwawymi łzami , mają stygmaty a nawet przez kilkanaście lat nie przyjmują żadnych pokarmów oprócz komunii św.Któraś wizjonerka (nie pamiętam nazwiska) miała w zaniku cały przewód pokarmowy! A komunia cudownie "przenikała"jej przez usta.Zdaję sobie sprawę z tego, jak to brzmi.Ale pomyślcie,skoro wypowiadamy się na forum TEGO TYPU i skoro interesują nas sprawy, z których większość ludzi się nabija, to może warto było by przemyśleć i te inne, nadprzyrodzone zjawiska.Pozdrawiam wszystkich sceptyków. :smile:
  • 1

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak Autosugestia , to zdecydowanie złe słowo.Chyba nie sądzisz, że niektórzy ludzie dla rozłosu czy forsy dobrowolnie sprowadzają na siebie straszliwe męczarnie,płaczą krwawymi łzami , mają stygmaty a nawet przez kilkanaście lat nie przyjmują żadnych pokarmów oprócz komunii św.Któraś wizjonerka (nie pamiętam nazwiska) miała w zaniku cały przewód pokarmowy! A komunia cudownie "przenikała"jej przez usta.Zdaję sobie sprawę z tego, jak to brzmi.Ale pomyślcie,skoro wypowiadamy się na forum TEGO TYPU i skoro interesują nas sprawy, z których większość ludzi się nabija, to może warto było by przemyśleć i te inne, nadprzyrodzone zjawiska.Pozdrawiam wszystkich sceptyków. :smile:


ja nie jestem zadnym sceptykiem :smile:

Ojciec Pio tez mial stygmaty.... z tymze on mowil o czyms innym jak bazy na ksiezycu i na marsie obcych cywilizacji ;-) czy jest tutaj watek religijny? :lol :
  • 0

#19 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobrze wiem o czym mówił św.Ojciec Pio. Nie zaskoczysz mnie tak łatwo. Nie tylko on jeden wśród duchownych mówił o ufo i innych planetach. Poczytaj se troche to sie dowiesz kto. :P
  • 0

#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

spoko...troche wiem :smile:

zle mnie zrozumialas ;-)

poprostu nie wierze w teksty ktore byly dopoisywane przez kler i tyle bo dla mnie Bog to Zrodlo Milosci i inaczej Go pojmuje i widze ;-)
  • 0

#21 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Te teksty nie były dopisywane przez kler, tylko zapisywane przez często nie wykształconych ludzi.Skąd więc u nich tyle autentyzmu w przedstawianiu miejsc , ludzi i wydarzeń historycznych o których nie mogli mieć pojęcia bez dostępu do jakich kolwiek żródel wiedzy.To wszystko nie jest takie proste do wytłumaczeniai zrozumienia. Nie chcę cię namawać do wierzenia w te objawienia. Pozwól jednak, że ja, :smile: będę się nimi ekscytować ile wlezie.
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie napisalem ze nie wierze we wszystkie objawienia...nie znaczy ze wierze ze wszystkie byly od Boga...wydaje mi sie ze to moglby byc istoty duchowe, ale nie sam Bog :smile:
  • 0

#23 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

W czasie trwania wizji przewodnikiem tych kobiet był Jezus lub Miriam. Nie istota duchowa.
  • 0

#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jezus teraz też jest istotą duchową :)
  • 0

#25 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

NO JASNE! :-D
  • 0

#26

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda wiele dogmatów to wymysł ludzi!A prawda leży gdzieś pośrodku ,strasznie zafałszowana.Otwórzmy oczy i umysł na to co odkrywamy.Przez wieki przetwarzano religię chrześcijańską na korzyść kleru. :wow:
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To prawda wiele dogmatów to wymysł ludzi!A prawda leży gdzieś pośrodku ,strasznie zafałszowana.Otwórzmy oczy i umysł na to co odkrywamy.Przez wieki  przetwarzano religię chrześcijańską na korzyść kleru. :wow:


Kiedys Euri napisal ciekawe zdanie na temat dogmatow i moim zdaniem sluszne.

Dogmat to inaczej zakaz myslenia ;-)
  • 0

#28

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko że ludzie zaczynają myśleć i widzieć wszystkie błędy kleru i dążenie do władzy.
Kiedyś czytałem że skoro szatan nie potrafił zniszyć Kościoła kusząc Jezusa to zabrał się za czynnik ludzki.Najłatwiej jest skusić człowieka dając mu władzę a co za tym idzie pieniądze.
  • 0

#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ano pieniadz ma w sobie negatywna energie.
  • 0

#30

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie od kiedy fenicjanie go wymyślili są przez niego tylko same kłopoty wojny morderstwa zawiść itp.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych