Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bush przygotowuje się do wojny z obcymi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#196

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wole kupić nowa karte graficzna, niz dwie obydwie wyzej wymienione rzeczy.

Edit [6.01.08] AlienGrey: A ja to bym wolał, żebyście nie robili offtopa.
  • 0

#197

Grzegorz78.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Rosjanie i Chińczycy bez wahania poddadzą się woli Amerykanów. Już to widzę hahaha :D . Sprzątną od razu te ich pseudo "ufo" zanim zdąży wystartować i jeszcze powiedzą że przeprowadzali ćwiczenia. I tak się to skończy. Pamiętajmy że każde Imperium w historii Świata wcześniej czy później upadło a to mógłby być koniec Wuja Sama. Takie jest moje zdanie
  • 0

#198

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie za bardzo rozumiem przecież przynajmniej według mnie to głupota ale. .. te nagłe tarcze anty rakietowe no nie wiem x|
  • 0

#199

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No chyba nie chcecie powiedzieć, że tarcze antyrakietowe są przeciwko ufokom? ;]
  • 0

#200

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem ile musiałoby być tych spodków żeby państwa nie mogły się przed nimi obronić, przecież prawie każdy kraj ma jakąś obronę przeciwlotniczą, poza tym od razu zauważono by że spodki przyleciały z USA a to że USA się obroniło a inne kraje nie, byłoby podejrzane.
  • 0



#201

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cywilizacja zdolna do podrozy miedzgwiezdnych, zmiotlaby nas zanim zdazylbys kichnac.
  • 0

#202

mordino.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrzebna ropa? Potrzebna - więc US i A mówią: Saddam be be, Saddam napadnie na nas wszystkich lada chwila, bo Saddam maczał palce w atakach na WTC, albo ukrywa Al-Kaidę, a broni ma takiej i owakiej co nie miara - zróbmy tam porządek bo będzie źle. I co? I porządki robi w Iraku ileś tam krajów. Z jakim skutkiem widać, ale nie o to chodzi.

Zakładając wrogie incydenty z latającymi spodkami (czy to ziemskimi - jeśli np. USA takowe posiada, czy to obcymi) , fakt że Bush jest (być może) marionetką w rękach np. grupy Bilderbergów (dążącej wg. niektórych do utworzenia rządu światowego itd. itp.) to uważam, że niezbyt trudno byłoby wywołać fałszywą panikę i działania przeciw złym bardzo ufokom.....
  • 0

#203

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Inside, zgadzam się w zupełności z Twoją wypowiedzią. Moglibyśmy sobie wyłącznie obserwować jak nas niszczą, nasz poziom kosmicznych podróży jest takim groszkiem maleńkim.
  • 0

#204

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cywilizacja zdolna do podrozy miedzgwiezdnych, zmiotlaby nas zanim zdazylbys kichnac.

Ale tu nie rozmawiamy o ataku obcych tylko USA :) Przecież oczywiste jest że gdyby obcy chcieli się nas pozbyć to byśmy nawet nie zauważyli kiedy byłoby po nas.
  • 0



#205

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cywilizacja zdolna do podrozy miedzgwiezdnych, zmiotlaby nas zanim zdazylbys kichnac.

Ale tu nie rozmawiamy o ataku obcych tylko USA :) Przecież oczywiste jest że gdyby obcy chcieli się nas pozbyć to byśmy nawet nie zauważyli kiedy byłoby po nas.

W takim razie nic nie nam nie grozi. Myslicie ze co ? USA zaatakuje reszte swiata. No wiele glupich rzeczy czytalem ale to juz bije wszystko :E
  • 0

#206

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A właściwie to skąd to się wzięło? :) Bo już słyszałem teorię że wymyśliło to jakieś emo ale tak na serio to kto ? :mrgreen:
  • 0



#207

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaaaaaaaaa już od razu jak narazie USA chcę ze wszystkimi sojuszu! ;)
  • 0

#208

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest takie zamydlanie oczu narodom 8) A gdy już ze wszystkimi będzie friendship.... BUM! Nikt ich nie będzie podejrzewał ;D
  • 0

#209

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tak, a potem ich gospodarka padnie i bum u nich samych, nie ma to jak logiczne podejscie :E.
  • 0

#210

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A właściwie to skąd to się wzięło? smile2.gif Bo już słyszałem teorię że wymyśliło to jakieś emo ale tak na serio to kto ? biggrin1.gif


Jest to związane z tym co m.in. mówił dr Steven M. Greer, iż według niego i ludzi/źródeł do jakich dotarł był zdania , iż ten cały "rząd cieni" chciał zainicjować coś na zasadzie "ataku obcych na Ziemię" - oczywiście pojazdy, które byśmy mieli widzieć były by pochodzenia Ziemskiego zbudowane na zasadzie inżynierii wstecznej - czyli odtworzenia pojazdów UFO. Ten niby "atak" miałby spowodować paniczny strach u ludzi, którzy w ten sposób jak głupia masa zgodziliby się na militaryzację kosmosu (tak jak wszelkie inne preteksty z przeszłości na upgrade'y wojskowe/militaryzacje i wszelkie "ataki i akcje zbrojne" - Pearl Harbour / 9/11 etc. ) i wszelkie z tym związane programy kosmiczne, które USA już od dawna stosuje - przykład temat "Atak na UFO" i inne twierdzenia dra Greer'a, iż już od dawna jesteśmy w posiadaniu broni magnetycznej zdolnej do zestrzeliwania obcych pojazdów (wszelkie informacje z tym związane można znaleźć m.in. w materiałach Projektu Ujawnienie i w relacjach świadków, którzy się tam wypowiadają). Według Greer'a "rząd cieni" odkrył to, że Steven dotarł niby do tego planu poprzez co w pewnym sensie "pokrzyżował im plany" informując o tym ludzi na wysokich szczeblach m.in. byłego szefa CIA, przedstawicieli Pentagonu etc. Tak to przedstawiał Steven Greer... czy ma to coś wspólnego z tym tematem, nie wiem...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych