Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne swiatlo na niebie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

szydzi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
witam. dzis rano ok 6 ujarzaem na niebie dzwnie swiatlo, zrobielm temu zdjecie i dopiero na zdjeciu zobaczylem jak to wyglada!! nie ma pojecia co to moze byc!! moze ktos juz sie kiedys spotkal z takim znakiem??

Edit Inga Apsara: Tagi IMG są niedozwolone, musisz je usunać.
  • 0

#2

cinek937.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napoczątku myślałem że poprstu robiąc zdjęcie poruszałeś aparatem ale inne gwiazdy wyglądaj normalnie, a gdy na to patrzyłeś to wyglądało normalnie (zwykłe białe światło)? :hmm:
  • 0

#3

LukEU.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie czasem o tej godzinie jest zdeczka jaśniej ? Ciekawe - 50/50 daję ;-)
Pozdrawiam
  • 0

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prosimy o więcej informacji - w jakich okolicznościach to ujrzałeś, jak wyglądało gdy to obserwowałeś (miało taki dziwny kształt czy też przypominało zwykłą kropkę), czy się poruszało itp. I dlaczego w opcjach zaawansowanych zdjęcia pisze ,że było robione 30 listopada 2006 roku o 2.00? ^^ (pomijam już fakt ,że aktualnie o 6 rano nie jest raczej tak ciemno jak na tym zdjęciu)

Jeżeli mam być szczera to moim zdaniem postanowiłeś przerobić jakimś programem graficznym stare zdjęcie żeby sobie z nas porobić jajca. Nie damy się :P .
  • 0



#5

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na zdjęciu nie widać nic specjalnego, na dodatek jest trochę za duże.
  • 0



#6 Gość_Inga Apsara

Gość_Inga Apsara.
  • Tematów: 0

Napisano

:wtf:
Zmniejsz zdjęcie natychmiast.
:imo: topic do zamknięcia, bo to jakiś żart.
  • 0

#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na zdjęciu nie widać nic specjalnego, na dodatek jest trochę za duże.

Z początku też tak myślałam. Ale jak się trochę porusza paskiem pod zdjęciem to oczom ukaże się to: Dołączona grafika
  • 0



#8

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

postow 1 ja daje 99% ze to cyganstwo do tego ksywa sydzi
  • 0

#9

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezzzuu...za chwile narysuje 3 kreski w paincie, wkleje na forum i bede mówił że to ufo. Ręce opadają :/
  • 0

#10

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to zwykły sznurek odbity flashem
  • 0

#11

szydzi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie ściemniam, mam nawet video i zapodam na youtube, po co niby miałbym wkręcać w tej sprawie, chce się tylko dowiedzieć bo jestem bardzo ciekawy. to światło już 3 razy widziałem ale dopiero teraz uchwycił;em na aparacie i na powiększeniu zobaczyłem ten dziwny kształt, normalnie jest tylko zajebiście świecący punkt.

oto link do filmiku http://pl.youtube.co...h?v=ZKr1kE9bDQ8 na filmiku wiele nie widac ale jak zrobile zdjecie to wyszlo wlasnie to cos!!! i w opcjach zdjecia pokazuje taka date bo nie mam ustwionego aparatu. byla to godzina ok 5.30 i jesli nie wierzycie ze jest jeszcze tak ciemno to sobie wstance i zobaczcie!!! dodalem zdjecie wysokiej jakosci aby nic nie utracic!!!
  • 0

#12

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to tam wygląda na balon meteorologiczny :) No, ale ja jestem z tych "sceptyków" więc moje zdanie się nie liczy ;)
  • 0

#13 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli chodzi o godzinę, to mogę potwierdzić, że ok. 5.30 może być ciemno, bo dzisiaj próbowałem OOBE metodą 4+1 i właśnie na 4.50 miałem nastawiony budzik, a gdy kładłem się koło 5.40, to jeszcze było ciemno.

Pytanie co ty robiles o takiej godzinie :D

A na filmie praktycznie nic nie widac - zoomem sie nie dalo?
  • 0

#14

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbyś miał więcej zdjęć to może bym ci uwierzył. Na filmie wyglada to jak gwiazda. A na zdjęciu mogłeś dorysować ten znak :P
  • 0

#15

NeX.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na filmie nic konkretnego :( A na zdjeciu hmmmm, troche to przypomina "obiekty" z Ufo Conference. Czy to coś zmieniało kształt, kierunek ? Poruszało się w ogóle ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych