Skocz do zawartości


Mężczyzna i umierająca kobieta...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wracając z imprez techno najarani-


Widziales kiedys bibe techno na której sie jara?? tam sie wcina pile amfe i reszte takich gówien

Wogle nierozumie ego typa jak mozna zrobic cos takiego;/ ile raazy bylem pod wplywem alko i THC i nigdy takich krzywych kap bankowo byl po kwasie ale antynarkotykowa propaganda ;) musza mowic ze to slabsze dragi zeby ludzi bali sie tego i niechcieli legalizacji
  • 0

#17

Duchol.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko ANGOLE mają takie pomysły heh brak słów......
  • 0

#18

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko ANGOLE mają takie pomysły heh brak słów......

Czy na pewno?

W moim mieście miało miejsce podobne zdarzenie.

Bezdomny człowiek (ojciec mojej byłej koleżanki z podstawówki) został pobity przez kilku nastolatków, po czym oni oddali na niego mocz. W telewizji aż trąbiło o tym, a w szkole wszyscy o tym dyskutowali. Popłakali i już zapewne nikt o tym nie pamięta. Chłopaki oczywiście siedzą w poprawczaku.
  • 0

#19 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Powołując się na artykuł, który umieścił Eurycide, dot. eksperymentu Milgrama, drogi @Ducholu mogę ci powiedzieć, że wszędzie na świecie znajdą się tacy ludzie.
  • 0

#20

Mic.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh ;( tylko debile :wall: takie coś robią ;( , poprostu czlowiek na haju to na haju, OFF TOP. ja mam sasiada co bierze piguly, naprawde czasem az sie boje wyjsc z domu ;( jakies huki rzucanie czyms booze ;/ ma 21 lat zamiast golnac se :beer: to bierze drugsy - . -
  • 0

#21

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ludzie robią sobie nawzajem o wiele gorsze rzeczy a o tym co dla "zabawy" i szpanu robią zwierzętom to nawet nie wspominam. jednocześnie jest to świetny dowód co narkotyki robią z ludźmi i dlaczego powinny być zakazane... ale teksty w stylu że wszyscy ludzie to takie potwory to mocna przesada. dowodem na to jest to, że budzi to w nas niesmak lub przerażenie i mówi się o tym, a skoro nie traktujemy to jako coś zupełnie normalnego nie jest tak źle.
  • 0

#22

Ręka.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ednocześnie jest to świetny dowód co narkotyki robią z ludźmi i dlaczego powinny być zakazane...


gdybyśmy mieli zdrowe społeczeństwo to problem alkoholizmu i narkomanii by nie istniał
każdego coś gnębi i gryzie od środka ,coś czego nie można uzewnętrzniać na codzień, w większości przypadków jest to zwykła frustracja,wszyscy chcieliby mieć życie jak z bajki ale rzeczywistość jest jaka jest i przez to czujemy się poniżeni i manipulowani,koleś miał po prostu słabą psychę do tego alk i dragi no i wyszło to co wyszło,chciał mieć swoje pięć minut kosztem innych,nie chcę żebyście myśleli że gościa bronie o nie nie

Tylko ANGOLE mają takie pomysły heh brak słów......


Też mieszkałem w anglii przez kilka lat,pracowałem w fabryce jako jedyny cudzoziemiec z grupą 200 anglików i wiem co nieco o ich mentalności,dlatego potwierdzam że to stwierdzenie nie odbiega daleko od rzeczywistości
  • 0

#23

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem co powiedzieć; zatkało..

edit by eru75
Regulamin pkt 7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu w tym repeating, flood, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie emotikon. Przyznano ostrzeżenie i zakaz możliwości wypowiadania się na forum na okres 3 dni. Ostrzegałem.

  • 0

#24

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdy by ludzie , poświęcili więcej czasu na rozwój duchowy , zamiast żyć w szarej i nie czułej rzeczywistości , to takie incydenty , nie miały by prawie w ogóle miejsca.

Ludzie tak jak by nie widzą nic złego w przemocy , dajmy taki przykład ... różnorakie bajki w których na porządku dziennym jest przemoc (młode pokolenia się na tym wychowują) , a potem opowiadają sobie w szkole odcinki tych bajek i pod ich wypływem wyżywają sie na słabszych kolegach , i nie widzą nic w tym złego (wiem to bo , w mojej dawnej szkole , było to na porządku dziennym ... a nawet sam tak robiłem-czego ogromnie żałuję).Ten świat to piekło w którym (na moje oko) 70 % dzieci , nie widzi w przemocy nic złego , a wręcz PODOBO IM SIĘ TO !.Jak z temu zapobiegać? nie wiem ...

A co do narkotyków , powinno kategorycznie ich zabronić ponieważ , zabierają Nam dużo szarych komórek i , przez nie dokonuje się wiele (nieświadomych) przestępstw.
  • 0

#25

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świat jest przepełniony przemocą i mnie wcale ten incydent nie dziwi. Jest to naprawdę ohydne ale w gruncie rzeczy nic niezwykłego. Ludzie potrafią się zabijać za nic, śmiać sie z czyjejś krzywdy lub robić okropne rzeczy dla zabawy. Nic się nie da już zmienić i trzeba się do tego dostosować.
  • 0

#26

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

'i trzeba się do tego dostosować.' - gdy by każdy sie dostosował , wyobrażasz sobie jak świat by wyglądał?
  • 0

#27

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może zamiast "dostosowywac się" lepiej zrobic jakąś przeciwwagę dla tego wszechobecnego zła? Przecież każdy może zrobic coś, co uczyni ten świat przynajmniej odrobinę lepszym chociaż dla jednej osoby. Ot, taka refleksja. :)
  • 0

#28

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko jak można na podstawie incydentów oceniać całą ludzkość?


Damn right.
Fakt, że to wydarzenie jest okropne. Fakt, że tego typu przypadków na świecie by się sporo uzbierało.
Tylko czemu od razu niektórzy piszą, że cała ludzkość jest zezwierzęcona i zła?
Mnie jednak jest trochę przykro, ponieważ wtedy i ja musiałbym oddawać mocz na umierających ludzi. Bo przecież jak to ktoś tutaj napisał, cała ludzkość jest taka.
I czy nie przemawia przez to wywyższanie się także?
Ponieważ wtedy i ten, co tak pisze jest zezwierzęcony. No, chyba że jest ponad całą ludzkością. Wtedy :|

Takie przypadki zdarzać się będą, ponieważ nie każdy jest silny psychicznie. Zdarzają się mniejsze bądź większe skrzywienia. Czy dałoby się zapobiec takim incydentom? Nie mam pojęcia.
  • 0

#29

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi... przecież to chore żeby tak się zachowywać. :o
  • 0

#30

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Baa ... żeby tylko chore :D , ale teraz nadchodzi kolejne GORSZE pokolenie , pokolenie Dragon Balla itp, bajek.
Boże dziękuje ci że stworzyłeś coś takiego jak EMO , przynajmniej oni są wrażliwi na wszystko ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych