Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdażenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kazia.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciała bym się z Wami podzielić moją historią.
Zaczęło się to jakieś 10 lat temu. Mój rodzony brat (starszy o 6 lat)przyjechał do mnie na działkę. Samochód zaparkował jak zwykle pod oknami domu. Przechodząc koło niego zauważyłam, że na jednym z kół nie ma kapsla ( wtedy wydawało mi się to bardzo istotne bo myślałam że to brakuje śrubki). Spytałam się brata czy to nie problem, czy dojedzie do domu. Mówił że to nic takiego żebym się nie martwiła. Jednak gdy wracał do domu urwało mu się koło. Na szczęście ruszał dopiero ze świateł i nic się nikomu nie stało. Następne zdażenie z moim bratem i tym samym samochodem to w jakiś rok po poprzedniej przygodzie. Wracaliśmy wtedy ze sklepu i podjężdżaliśmy pod blok (jakieś5km/h) i nagle zerwała się ulewa ściana wody i w tym momencie huk i posypała się szyba. Otwieram drzwi, a na ziemi leży człowiek rowerzysta. Nie zauważył nas i wiechał nam w prawy bok, naszczęście nic mu się nie stało oprócz paru siniaków.
Za jakiś czas brat zmienił samochód. I znowu skąś z nim wracam, stajemy na światłach i nagle huk i szarpnięcie. Co się okazało że kobieta wiechała w tył samochodu. Po tym zdażeniu brat zaczął się zastanawiać czy może jeździć ze mną samochodem. Bo nawet gdy do niego dzwonię to ktoś w niego wjeżdża.

Jest to zastanawiające, nie wiem czy to zwykły zbieg okoliczności, czy możecoś innego o czym nie mam zielonego pojęcia.
Może Wy wiecie co to może być?
  • 0

#2

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz za dużo wyobraźni, nie ma tu nic nienormalnego. Temat do zamknięcia.
  • 0

#3

Kazia.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyobraźnię to może i mam, ale dziwne, że z innymi nic mi się nie dzieje tylko z nim
  • 0

#4

Obywatelka AM.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może Twój brat to kiepski kierowca? (zbyt gwałtownie hamuje tudzież rusza) ;)
  • 0

#5

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha, czyli uważasz że przez 10 lat (tak wnioskuje z pierwszego posta) 3 drobne wypadki, z czego 2 z winny innych kierujących (a właściwie jeden z powodu pogody), a jeden "wypadek" to awaria samochodu, to dużo? Dla mnie to dość mało, mój ojciec przez ostatnie 5 lat miał 2 razy wypadek z nieswojej winy, moja matka często w coś uderza, w jakieś słupki, bramy i przez ostatnie 2 lata miała ze 2-3 kolizje z nieruchomymi rzeczami.
  • 0

#6

Kazia.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po prostu staram się jak najmniej z nim jeździć bo nie chcę kusić losu, a przypadków było jeszcze kilka
  • 0

#7

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przejmuj sie tym, to tylko przypadki ;)
  • 0

#8

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przejmuj się to tylko zbieg zbiegów okoliczności. tylko :o
  • 0

#9

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jedyna dziwna sprawa tu, to słowo zdażenia.
  • 0

#10

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Parę innych słów też...
W ogóle na tym forum w co drugim poście jest kupa błędów w pisowni.

Wracając do tematu. Może jeździ jakoś dziko i prowokuje wypadki. Jak się nie objawił duch na tylnim sedzeniu to raczej nic paranormalnego.
  • 0



#11

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasne, że to przypadek, ale na pewno kuszony przez Kazię. Nie chcesz wsiadać do samochodu bo cały czas myślisz o tym, że podczas jazdy dojdzie do wypadku. Podczas poprzednich pewnie myślałaś tak samo, cały czas bałaś się jechać, bo byłaś pewna, że coś się stanie. Zadziałało tutaj "Prawo Przyciągania", sama ściągnęłaś wypadki na ten samochód. Jestem pewny, że jakbyś całkowicie wyeliminowała myślenie o wypadku przed i w czasie jazdy to jeżdżąc z bratem nic więcej by się nie wydarzyło ;)
  • 0

#12

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ortografia to cieżka sztuka.. my to rozumiemy naprawdę.. ale bez przesady...
Noo... brat jedzie, siostra dzwoni to jak ma nie tracic koncentracji..

Jest to zastanawiające

Ten zwrot najwyżej jest sztuczny..

czy możecoś innego o czym nie mam zielonego pojęcia

Coś innego, a mianowicie:

Chciała bym, zdażenie, wiechał, naszczęście, skąś, możecoś

Ortografia i składnia
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych