Skocz do zawartości


Zdjęcie

Programowanie dla początkujących


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki !! za SZCZERE i normalne wypowiedzi o takie wlasnie mi chodzilo od poczatku w sensie jak do tego dochodziliscie itp
teraz juz wiem i mi to wystarczy jak narazie wszystko mi wychodzi ladnie i pieknie czuje ta energie tylko ejst jeden problemos... i tu nasuwa sie pytanko :D xD Jak zobaczyc psi balla ?? bardzo prosze o odpowiedz czy sa jakies techniki na to czy po prostu albo sie widzi albo sie nie widzi?? jesli sa na to jakies techniki to bardzo prosze o pomoc ... a i jescze malo pytanko poza tematem : czy widzenie psi balla wiaze sie w jakis sposob z widzeniem aury??
pozdro !!



<P.S. mam nadzieje ze teraz napisalem zrozumiale xD >
  • 0

#32

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postępuj podobnie.
Przeczytaj co zostało napisane.
Pisałam o sposobie patrzenia, tak aby zobaczyć energię.
Jak znajdziesz i pojawi sie problem :) , chętnie :) coś opowiem.
  • 0



#33

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok
ja juz wszystko czytalem i zastosowalem sie do Twoich i innych wypowiedzi i jak mowilem wczesniej wszystko jest ok czuje cieplo jak chce to czasem nawet zimno i czuje odpychanie wszystko git .. tylko ten jeden jedyny problem chcialbym go zobaczyc wiem ze to nie musi byc tak od razu ale uwierz mi juz na serio dlugo cwicze i mjedyne co narazie zaobserwowalem i zdarzylo mi sie moze ze dwa razy to ze jak robie psi balla na ciemnym tle to jakgdyby sie pojasnialo.. tylko czy da sie zobaczyc np tak jak widze ten ekran od kompa?? czy da sie jakos to cwiczyc zeby zobaczyc i czy to ma wspolnego z widzeniem aury



< sorqa ze znow te same pytania ale mam nadzieje ze ktos odpowie> ;)
  • 0

#34

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Kiedy zaczynałem się rozwijać to myślałem że po roku będę ściany rozwalał, a teraz po półtorarocznej praktyce wiem że jestem dopiero na samym początku i wiem naprawdę niewiele(a postępy poczyniłem ogromne). Na każdą umiejętność trzeba ciężkiej pracy i czasu. Co z tego że ją osiągniesz jeśli będzie kaleka, pobieżnie potraktowana lub niedopracowana? Możesz się na niej zatrzymać i zaniechać dalszego rozwoju. Kiedy już opanujesz coś, staraj się doprowadzać to do perfekcji, do granic możliwości staraj się doskonalić siebie i swoje umiejętności. A rezultaty przyjdą w najmniej oczekiwanym momencie i być może otworzą ci się oczy na to co robiłeś źle w próbach zobaczenia swojego upragnionego psiballa ;)
  • 0

#35 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Mateooo, flaring zdarza się sporadycznie osobom, które ćwiczą regularnie tworzenie podstawowych konstraktów. Więc radzę ćwiczyć jeszcze więcej. Wzór jest prosty: E=W*t gdzie "E" to efekt, "W" to praca, "t" to czas xD
Jeszcze wracając do widzialnego psi balla... Postaraj się "wrzucić" do kulki jak najwięcej energii. Upchaj ją bardzo gęsto. Kto wie co się wtedy zdarzy ;)
  • 0

#36

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:) nie pamiętam, w którym miejscu pisałam o sposobie patrzenia na energię. Tak by ją zobaczyć.
Tę, która JEST i nas otacza.
Małe, wesołe kuleczki energii, pranę, bioenergię i ile ta energia ma jeszcze nazw :) .
Pisałam tam aby patrzeć przed przedmiot.
"Zawiesić " wzrok. Nie znajduję innego określenia.
Można również zobaczyć energię w tracie spaceru.
Patrzymy na promień słońca. Na pewno pierwsze co zobaczymy to kurz,
trochę cierpliwości :) i jest i prana. Widok który wynagrodzi twój czas, który poświęciłeś by to zobaczyć.
Naprawdę warto. Tak też można zacząć...
  • 0



#37

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do cierpliwosci to jestm cierpliwy a te pytania to po prostu chec wiedzy i nic wiecej :)
Dzieki za wszystkie rady i jezeli ktos ma jeszcze jakies mto bardzo prosze na pewno z kazdej skorzystam :D
Jak cos sie zmieni to napisze o swoich wynikach albo pytaniach :)
narazie spadam pozdro 4 all :mrgreen:

a i zapomnialem napisac to teraz pisze
Czy ktos wie jak zaprogramowac PSI balla tak zeby np popiescil pradem mojego nauczyciela od fizy ... :) ??
i co to jest ten flaring??
i ostatnie juz kilka razy powtorzone : czy widzenie aury ma cos wspolnego z widzeniem psi balla??
  • 0

#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak. Podobnie jak patrzysz na :
wodę hi hi hi w płynie.
wodę - lód
woda - parę
wodę - chmurkę :)
Niby ta sama woda a jednak :)
W świecie fizycznym ktoś pokazał ci zjawisko związane z wodą.
Mogłeś dotknąć , poczuć różnice, przyjąć to jako fakt - prawdę.
W świecie subtelnym jest podobnie.
Energia zmienia swoją wibracje , gęstość itd.
Inaczej widzisz i dotykasz z wody lód inaczej parę wodną.
Już wiesz :)
  • 0



#39 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

czy widzenie aury ma cos wspolnego z widzeniem psi balla??

Nie przeprowadzałem eksperymentów, ale możliwe, że tworząc psi balla zwiększasz również gęstość aury w tym jednym miejscu. Więc myślę, że możliwe jest zobaczenie psi balla "za pomocą" aury.

co to jest ten flaring??

Widzenie psi balli :D

Czy ktos wie jak zaprogramowac PSI balla tak zeby np popiescil pradem mojego nauczyciela od fizy

Tak jak każdy inny :D
  • 0

#40

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widze ze ten temat troszke przycichl;p ale do rzeczy ... ostatnio zauwazylem ze naprawde sporo potrafie z tymi psi ballami i tarczami tylko wciaz pozostaje 1 jedyny problem nie potrafie ich zobaczyc.... :/ w zwiazku z tym czy ktos z Was zna jakis sposob aby zobaczyc psi balla przynajmniej taki sposob ktory Wam wychodzi....
z gory Dziekuje


Pozdrawiam ;)
  • 0

#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Psi Balli i tarcz nie da się zobaczyć, bo są one energią. Gdybyś był w świecie astralnym to co innego. Być może ćwiczenie czakry trzeciego oka coś by tutaj dało, ale nie jestem do końca przekonany.

co to jest ten flaring??

Widzenie psi balli


Flaring to widzialny psi ball.
  • 0



#42

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to moze inaczej.... hmmmm.
jakiego psi balla stworzyc zeby byl widzialny, jak go stworzyc..?? ;)
  • 0

#43

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc to nie wiem. Ja bym spróbował wyobrazić sobie tworzony flaring jako światło wydobywające się z moich rąk. Nie mam pewności, że to podziała, a ty nie miej pewności że od razu ci się uda ;]

Psi balle oraz tarcze energetyczne przy tym to kaszka z mleczkiem.

Zresztą, skoro nikt nie wie, to zapraszam na google.pl aby tam poszperać i się dowiedzieć ;)
  • 0



#44

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze swiatlem probowalem dosc dlugo i nie wychodzi , google tez przeszperalem i nic co by takie cos opisywalo... dlatego wlasnie zachaczylem w tym temacie o to bo nie chce robic nowego... i mam nadzieje ze tutaj ktos z osob ktore to potrafia pochwala sie swoim sposobem ;)


pozdro ;)
  • 0

#45

Seraphio7.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o sam flaring, to ja próbowalem stowrzyć coś w rodzaju wodnej kulki xD . Ale to po tygodniu pracy, więc wątpie, że by mi się to udalo. Ale zacznę probować od nowa (wracam do psioniki).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych