Skocz do zawartości


Zdjęcie

duch?? czy cos innego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wczoraj w nocy obudzil mnie jakis halas, patrze i doniczka lezy na podlodze popchnieta przez otwarte okno... mysle sobie kurde, przeciez okno zamykalem bo duzo komarow wpada do mieszkania i jest potem klopot bo cie wszystko swedzi. Patrze przez okno, na niebie bardzo duzo gwiazd co jest dziwne bo ostatnio jest bardzo zachmurzone, ale patrze sobie i odwracam sie, ale kontem oka zauwazam jakby... jedna z gwiazd zamienila sie w plame jakas, przygladam sie ale wrocilo spowrotem do ksztaltu gwiazdy, i znowu sie obracam i znowu, katem oka... jeszcze kilka razy i za kazdym to samo... mysle sobie ze pewno mialem za mocno oczy zamkniete jak spalem i mam teraz plamy przed oczyma... wytrzeszczam oczy gimnastykuje sie zeby zobaczyc ta plame i nagle jakby z tej gwiazdy zrobily sie 2 i obok tego jakby cos falowalo...WTF?? zaslonilem szybko okno i zaczalem sie modlic....(?) i tak usnalem... czy kiedys sie komus cos takiego zdarzylo???
  • 0



#2

woody-woodpecker.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczyłeś UFO. Nie martw się, to normalne.
  • 0

#3

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

fakt tej opcji nie bralem pod uwage... zaluje ze nie zrobilem zdjecia, ale nic by i tak nie wyszlo bo aparat ma do bani, ale kurde... w zyciu sie tak nie spenialem ... :aaa:
  • 0



#4

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy nie miałeś przypadkiem zostawionego okna na rozwierno - uchylne?
  • 0

#5

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie ale... nie ma klamki w oknie bo ojciec wylamal... i nie ma czasu wymienic ... :( czemu pytasz??
  • 0



#6

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jak zamykasz / otwierasz okno skoro nie masz klamki?
  • 0

#7

*LaLuNa*.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:D witam
po pierwsze może to ufo, chyba normalne... bo ja np jakieś 2tyg temu z moim chłopakiem widzieliśmy na niebie duże jasno-niebieskie światło więc mogło to być ufo,albo jakiś piorun...

Ty mówisz o duchach??? to co powiesz na to...

koło 3 w nocy hałas w moim pokoju (okna były zamknięte) wstaje zapalam lampke i patrze na podłodze rozbita ramka od zdjęcia tylko kurde coś dziwnie leży... tylko pęknięta w jednym miejscu tam gdzie stoi mój ojciec i jeszcze coś ramka jak spada w 2m szafki to raczej znajduje się przy szawce albo pare cm koło niej a to zdjęcie było wyrzucone na środek mojego pokoju (ze 2m)
nie dość że chu***jstwo zleciało to sie roztrzaskało rozciełam noge, a popołudniu mój ojciec miał wypadek!
jak myślisz znak czy duch ???
  • 0

#8

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zamykam okno srubokretem... :) bo jak nie masz klamki to i tak mozna zamknac
  • 0



#9

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po pierwsze może to ufo, chyba normalne... bo ja np jakieś 2tyg temu z moim chłopakiem widzieliśmy na niebie duże jasno-niebieskie światło więc mogło to być ufo,albo jakiś piorun...


Albo superman. :o

nie dość że chu***jstwo zleciało to sie roztrzaskało rozciełam noge, a popołudniu mój ojciec miał wypadek!
jak myślisz znak czy duch ???


Pech.

zamykam okno srubokretem... smile1.gif bo jak nie masz klamki to i tak mozna zamknac


To może po prostu za słabo zamknąłeś? W nocy powiało i się otworzyło i doniczka spadła.
  • 0

#10

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dobra... ale co z tym czyms na niebie????

lulana ale takie cos sie powtarzalo czy tylko jednorazowy wybryk? :)

lulana ale takie cos sie powtarzalo czy tylko jednorazowy wybryk? :)
  • 0



#11

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pamiętam dokładnie, ale wiem że oko jest najczulsze nad światło padające pod jakimś kątem, a nie jak patrzysz na wprost. Dlatego jak np. szukasz na niebie jakiejś gwiazdy którą widziałeś "kątem oka" to możesz jej nie znaleźć.
  • 0

#12

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Madafaka podszedł do tego podobnie jak ja. U mnie to normalka, tutaj tak wieje (wawa osiedle Promyka, ci co tu byli wiedzą o co chodzi :D ), że nawet jak mam rozwierno - uchylne to potrafi mi siła wiatru otworzyć okno. Skoro urwała ci się klamka, to może nastąpić problem z zamykaniem okna, bolec może nie dochodzić do końca, gdyż śrubokrętem możesz za słabo dokręcać. To może tłumaczyć otwarcie okna.
Co do UFO, to pewnie to było UFO :) Czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający (przez ciebie), co może oznaczać samolot, helikopter, balon i miliony zjawisk atmosferycznych :)
  • 0

#13

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo jakaś satelity przelatująca akurat nad tobą :D
  • 0

#14

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dobra, a wiec... okno otwiera sie do zewnatrz a nie do wewnatrz wiec opcja okno pochnelo doniczke odpada, z wiatrem watpie chociaz ... nigdy nie wiadomo. Co do tego co widzialem katem oka... a wiec dzis w nocy z nowu to widzialem , znaczy tak widzialem katem oka :) i zawolalem innych z rodziny, i oni tez to widzieli. Przypomnial mi sie jeden artykul z e niektore konstelnacje gwiazd nie sa widoczne a jesli sa to tylko katem oka, poniewaz nasz przod oka nie jest JUZ tak bardzo wrazliwy na swiatlo. Dobra to sie wyjasnilo ale pozostaje jeszcze to cos co wyszlo z gwiazdy z ta luna naokolo. :wall:
  • 0



#15

*LaLuNa*.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze Panie KAIOCHIN "***LALUNA***" a nie lulana czy jakoś tak...


Po drugie nie powtórzyło sie


A po trzecie może rzeczywiście to był superman???? :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych