Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy głos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta historia zdarzyła się dobre pięć lat temu. Wcześniej o niej nie pisałem, gdyż po prostu zapomniałem o tym. Lecz przeczytanie pary tematów na tym forum odświeżyło mi pamięć. Ale do rzeczy.
Pewnego słonecznego dnia w wakacje wyszedłem z domu by odwiedzić kumpla. Kiedy schodziłem ze schodów, jeszcze w moim domu, jakiś głos wypowiedział moje imię. Usłyszałem to bardzo wyraźnie, jak by ktoś stał zaraz za mną. Odwróciłem sie i nikogo nie zauważyłem. Potem szybko wybiegłem na dwór. Wątpię żeby był to kawał, ponieważ usłyszałbym kroki lub oddech żartownisia. Poza tym układ schodów w moim domu wyklucza schowanie się kogoś i "straszeniu" z ukrycia. Od razu po wyjściu z mieszkania, delikwent byłby widoczny. Tak więc, co sądzicie o tym przypadku?
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nic nie sądze, bo słyszałem to wiele razy, szczególnie przy zasypianiu. Nic nadzwyczajnego.
  • 0

#3

Conquistador.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdarza sie :P Slyszenie wlasnego imienia - klasyka ;d
  • 0

#4

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak przedmówcy, nic ciekawego. Mogłeś się przesłyszeć, bywa. Mogłeś być zmęczony, mogłeś... 1000 rzeczy mogłeś. ;)
  • 0

#5

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe... Lecz zważcie na fakt, iż wtedy ani nie zasypiałem, ani nie byłem zmęczony. Przesłyszenie też jest niezbyt dobrym wytłumaczeniem. Głos był zbyt głośny i wyraźny...
  • 0

#6

Duch Aliena.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu się przeszłyszałeś. Ktoś też mógł coś powiedziec a ty tylko to źle zrozumiałeś. Pamiętaj, że to było 5 lat temu i o tym zapomniałeś a wcale wszystkiego nie musiałeś sobie przypomniec 100% :> . Mózg lubi ubarwnic :) . A historia stara jak świat i bym raczej nie przywiązywał dotego uwagi.
  • 0

#7

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odruchowo szuka się ludzkich twarzy w krzakach i ludzkiego głosu w szumie wiatru. A już własne imię to usłyszeć najłatwiej, gdzieś tu był o tym temat.
Proponuję zamknąć temat.
  • 0



#8

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesli Cie to meczy to idz na badanie mozgu, skoro to bylo takie wyrazne.
  • 0

#9

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat, a możesz coś jaśniej o tym badaniu mózgu? Czy to może być objaw czegoś niebezpiecznego dla zdrowia?
  • 0

#10

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bujna wyobraźnia? Poza tym wiatr tworzy wiele niesamowitych dźwięków :)
Mi też się zdarza czasami słyszeć własne imię :D W dodatku zdarza mi się rozmawiać :D I otrzymuję odpowiedzi (nawet sensowne ;) ). Ale to chyba trzeba zrzucić na karb dziwaczenia na starość oraz bujnej wyobraźni (choć dobrze, że moja rozmówczyni ma chociaż miły głosik :D przyjemniej się go słucha :P )
  • 0

#11

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Galakar, bo to prawdopodobnie Twoja podswiadomosc albo Opiekun ;)
  • 0

#12

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znów się będę czepiał odpowiedz... ale co mi tam. Piszecie że to wiatr... Hmm ciekawe skąd wiatr w budynku przy zamkniętych oknach i drzwiach...

Jesli Cie to meczy to idz na badanie mozgu, skoro to bylo takie wyrazne.


Lepiej nie.. jeszcze się czegoś dowiem nieciekawego :mrgreen:
  • 0

#13

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc, ty nie pytasz się, co to było, a starasz nam się na siłę narzucić swój tok myślenia. Czyli kolejny, który myśli, że na tym forum są idioci.
  • 0

#14

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dragosani: tak to był demon, duch i zjawa w jednym. Wezwij księdza i niech odprawi mszę, potem egzorcystę, a na koniec zawołaj ekipę z Nie Do Wiary. Zostaw oczywiście magnetofony, kamery i inne przyrządy do nagrywania anomalii, a nuż coś odkryjesz? Przeprowadź wywiad z sąsiadami, może 5 lat temu też słyszeli twoje imię? Dowiedz się wszystkiego o swoim domu, o swoich schodach, skąd jest drewno z których powstały? Czy ktoś na nich umarł? Dowiedz się z jakiego drzewa pochodzą deski z których schodek, na którym usłyszałeś swoje imię, został wykonany, dowiedz się historii miejsca na którym rosło to drzewo. Może była tam jakaś bitwa? Pomódl się, potem odwróć się i spluń 3 razy przez lewę ramie, jeżeli to nie przyniesie ci ulgi, posadź tam nowe drzewo...

Zadowoliła ciebie moja odpowiedź? Czy jeszcze jakieś rady żebyś się podbudował? Zdawało ci się! Nic wielkiego, a nawet jeśli był duch to sobie poszedł, przykro mi, przegapiłeś swoją szansę do pogadania z duchem. ;(
  • 0

#15

Fraise.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LoL.. w Twoją historie wierzę, ale wątpie że to mogł byc "głos z zaswiatów". Mogło Ci się wydawać.. raz też tak miałam.. zrobiłam z tego wielkie halo... i sama sie przekonałam że sobie to raczej wymyśliłam.. pozdro
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych