Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boje się wyjąć nogi poza łozko ;( DZIWNE !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

RobsoneQ.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka lat temu ogladajac reality tv o zjawiskach paranormalnych bylo cos takiego ze ludzi wciagało pod lozko mialem z 12 lat chodzi o ufo, i od tamtego czasu uroiłem cos sobie ze jak nogi bede mial wyciagniete cos mnie wciagnie, spałem caly czas z nogami skulonymi wkoncu zaczołem wariować nie wiedzialem co robic spać nie mogłem po nocach, do czasu gdy zaczołem sie moglić tak do Boga z prożba aby ustały moje leki i po jakims czasie przestałem sie tym przejmowac i juz zaczołem spac "normlanie" dla mnie to jest 1 z dowodow ze bog istnieje ale do tematu co tu jest nienormlanego podczas tego gdy sie jeszcze bałem mialem jakies zwidy slyszalem jakies rozne odgłosy np. cos strzelało takie PYK w tv ogolniie wariowałem mial ktos cos takiego kiedyś ?
  • 0

#2

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panu już podziękujemy.... jeszcze jeden idiotyczny wątek, a kara pewno Cię nie ominie :)
  • 0



#3

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja mam takie wrażenie, czy kolega chce sobie pościków hurtowo nabić..
  • 0

#4

RobsoneQ.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O jej zapomniałem regulaminu przyczytac napisal cos łąmiąc zasady a pozatym czemu idiotyczny ?

edit1 nie nie mam zamiaro posotw sobie narobic wystarczy mi edit
edit2 moglbys troche bardziej rozwinąć swoja myśl
edit3 dzieki alyiin 1 ktory pisze na teamt a co do BosopopiasQ sam sobie posta nabiłeś mi to nie jest potrzebne BO PO CO ! ? pozatym aly troche mnie uspokoiłeś
  • 0

#5

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Edit:
Po przemyśleniach postanawiam jednak zachować ten temat przy życiu. Proszę jednak o konstruktywne wypowiedzi. Autor zadał pytanie.
  • 0



#6

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dźwięki, które słyszałeś to na pewno zwykłe dźwięki jakie wydają różne przedmioty, na przykład drewno jak sie rozchodzi czy właśnie TV jak stygnie :) . Nie ma sie czego bać. Po prostu obejrzałeś ten program o zjawiskach paranormalnych i resztę zrobiła wyobraźnia :)
A pod łóżkiem też na pewno nic nie ma, mój pies pod nim śpi i nic go jeszcze nie wciągnęło :D .
  • 0

#7

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyobraźnia potrafi zdziałać cuda lub... zniszczyć. Lęki, fobie to przykłady, które mogą skutkować np. schorzeniami psychosomatycznymi, nerwicami. Do tego typu spraw trzeba mieć silną psychikę a i to nie daje gwarancji, że zachowamy spokój ducha czy umysłu nie zaprzątanego przez obawę przed czymś - nawet urojoną czy nieadekwatną do stanu faktycznego. I ciało robi się jak z waty.
  • 0

#8

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niechce być niemiły ale to jest poprostu urojenie tzn wmówiłeś sobie oglądając program w telewizji o zjawiskach paranormalnych . Według mnie jeżeli dalej miewasz te lęki to powinieneś w nocy wstać i zobaczyć i udowodnić sobie że pod wspomnianym łóżkiem nic nie ma . O to moja rada .
  • 0

#9

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby to był jego jedyny post... ale tak nie jest. Nie bardzo rozumiem dlaczego ten temat ciągle istnieje(nie mówię o zamknięciu ale o skasowaniu).
Nowe konto i odrazu dwa durne tematy - no HALO?!
  • 0

#10

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spokojnie, każdemu może się zdarzyć :)
  • 0



#11

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie to _Silent_ ma racje nie ma sensu ciągnąć tego tematu ze względu na to że jest głupi i uważam , że niepotrzebny.
  • 0

#12

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I co się dziwić, że nadal aktualny jest temat- " Forum schodzi na psy"
  • 0



#13

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdarzyć się nie powinno moderatorom.
  • 0

#14

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up: kliknij więc wykrzyknik pod postem ;)
  • 0



#15

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdażyć się nie powinno ale jednak zdażyło więc może poprostu sami to rozwiązemy , czyli zaprzestaniemy pisania nowych postów w tym temacie ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych