Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odwiedziny w domu zmarłej babci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam do was pytanie i jestem ciekawy co o tym myślicie, może kiedyś też wpadliście na taki pomysł.

Jakoś 4 lata temu zmarła moja babcia (jej dom jest obok mojego mieszkania) na tapczanie (śmiercią naturalną). Jestem ciekawy, bo słyszałem różne historie, że np. zostawienie dyktafonu na noc w pokoju, gdzie ktoś umarł to zły pomysł (nie wiem dlaczego, może chodzi o póżniejsze odsłuchanie taśmy) nie wspomne o pobycie w takim pokoju przez noc. O co w tym chodzi? Ja akurat wierze w duchy i boje się, że może cos się stać... A najlepsze jest coś takiego.... Spytałem się koleżanki czy poszłaby tak na noc do takiego mieszkania, to powiedziała, że nie bo by sie bała, spytałem sie czego, ona powiedziała ze duchów, to sie spytałem czy wierzy w duchy, powiedziała, że nie, ale sie ich boi ;] .

Więc moje pytanie brzmi nastepująco:

1. Czy zrobić taki test i iść na noc do tego mieszkania?
2. Zrobiliście kiedyś coś takiego ? żałowaliście?
3. Znacie prawdziwe historie o nawiedzonych mieszkaniach?
  • 0

#2

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro w mieszkaniu nie ma żadnej aktywności ducha to nie ma się czego bać. Na tapczanie na którym umarła moja babcia od paru lat ktoś śpi i nie narzeka.
  • 0



#3

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy uwazasz ze w kazdym miejscu gdzie ktos umarl musza sie dziac jakies nadprzyrodzone zjawiska?
  • 0

#4

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Napewno nic złego sie nie stanie podejrzewam ze wogóle nic sie nie stanie ;)
  • 0

#5

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Można spróbować z EVP ;)
  • 0



#6

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eksperymet wydaje sie ciekawy ale ale sadze ze efekty bedą mizerne dlatego ze w domu niema sladów zadnych działan paranormalnych babcia zapewne spoczywa w pokoju i nie namysli jej wracac.
  • 0

#7

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że nie w każdym gdzie ktoś umarł muszą być duchy i tylko w niektórych sa i to musimy sobie wyjaśnić, że tak jest ;] Pytam sie tylko czy to dobry pomysł i czy może się coś stać jeśli jednak jest ;>
  • 0

#8

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do elektroniki raczej ryzyko niewielkie ale z tym nocowaniem to pomysł nie najlepszy :/
  • 0

#9

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja śpie w miejscu gdzie zmarła moja prababcia i nic się nie dzieje ;]
  • 0

#10

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście że pomysł nienajlepszy, z prostego powodu, jeżeli masz takie wątpliwości będzie ci się źle spać z powodu wyobraźni. ;)
  • 0

#11

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak to ktoś powiedział 'nie ma na tej planecie skrawka ziemi, na który nie skapnęła krew.' tak serio, to na każdym miejscu, gdzie teraz stoi blok/dom, czy co tam innego ktoś kiedyś na pewno umarł ;) więc nie wiem co w tym strasznego :P
  • 0

#12

jurmun.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w te wakacje spałem z 2 kumplami w pewnym domku co w nim tez ktoś umarł. No i pewnego dnia zobaczyłem ze firanka dziwnie sie porusza. Patrze, okno zamknięte to wiatr firankami nie porusza, rozglądam sie po pokoju, koledzy śpią no to sobie zapaliłem:) po chwili jeden kolega mówi do mnie żebym dal mu fajka:D no i sie dowiedziałem ze tymi firankami to on porusza ciągnąc za nitke:D
  • 0

#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To Ci pomoże:

http://www.paranorma...?showtopic=6712
http://www.paranorma...p?showtopic=381
  • 0



#14

Conquistador.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w te wakacje spałem z 2 kumplami w pewnym domku co w nim tez ktoś umarł. No i pewnego dnia zobaczyłem ze firanka dziwnie sie porusza. Patrze, okno zamknięte to wiatr firankami nie porusza, rozglądam sie po pokoju, koledzy śpią no to sobie zapaliłem:) po chwili jeden kolega mówi do mnie żebym dal mu fajka:D no i sie dowiedziałem ze tymi firankami to on porusza ciągnąc za nitke:D


Teraz to mnie rozwaliles...respekt.
  • 0

#15

maksioremix.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie w pokoju umarła moja pra babcia i babcia tam gdzie tera leży łóżko i jeszcze nigdy nic mnie nie przesraszyło.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych