Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czyżby TR-3B nad Oświęcimiem????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

miedziu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Na początek chcialbym sie przedstawic. Jestem Sebastian mieszkam w Oświęcimiu i chcialem Wam opisac zaobserwowane przeze mnie dziwne zjawisko. Nie chcialbym zeby moj post byl traktowany w stylu "Ooo cos widzialem to napewno bylo UFO" czyli typowa bajka. Otoz byl dzien 1 wrzesnia. Jak zwykle na koniec wakacji urzad miasta zorganizowal impreze (koncert Piaska i Brodki). Okolo godziny 23 gdy opuszczalem juz stadion na ktorym odbywala sie impreza niebo bylo lekko zachmurzone ale chmury wisialy nisko po porannym deszczu. Wiadomo jak to na imprezach duzo migajacych swiatel itp jednak cos na niebie przykolo moja uwage. Zauwarzylem swiecacy rozmyty punkt jakby byl w chmurze. Gdy rozejrzalem sie jeszcze okolicy owego punktu zauwarzylem jeszcze dwa ktore wszystkie razem tworzyly trojkat. Od razu na mysl przyszlo mi jedno - TR-3B. Patrzylem na te swiatla dobra chwile i gdy na moment gadalem lekko zawianymi kumplami obiekty znikly. Nie chcialem im tego pokazywac bo wiadomo z takimi to ciezko o czu=ym kolwiek pogadac a tymbardziej pokazac cos na niebie...
Chcialbym abyscie Wy osadzili co to moglo byc...
Pozdrawiam.
  • 0

#2

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez fotek nie można stwierdzić co to było, oraz czy mówisz prawdę.
  • 0



#3

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie
1. Helikopter
2. Gwiazdy które znikły za chmurami
3. Samolot
4. TR-3B (jeśli mówisz prawdę)
5. Balony z imprezy
  • 0

#4

kisa.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No racja, bez zdjęc nie za bardzo można cokolwiek ustalic. Możemy tylko spekulowac.
  • 0

#5

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię by był to TR-3B na takim niskim pułapie. Mówimy tu o tajnym projekcie USA wątpię by można go zobaczyć od tak. Równie dobrze mógł być to poczciwy F-16. Ciężko jest stwierdzić można snuć różne domysły. Jednak nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Jeszcze jedna sprawa dotycząca skrótu ufo (Unidentified Flying Object) z polskiego tłumaczenia nol (niezidentyfikowany obiekt latający). Do tego skrótu należy przyjąć twą obserwacje. Tu nie chodzi o to że ufo musi mieć kształt spodka, trójkąta a pasażerami są szarzy bądź zieloni przedstawiciele obcej cywilizacji.Co jest mylnie postrzegane przez wielu ludzi. Chodzi o zaobserwowany obiekt którego nie potrafimy zidentyfikować to się ma do twej sprawy.Niby próbowałeś go zidentyfikować jako TR-3B ale pewności nie masz.
Pozdrawiam
  • 0

#6

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze jedna sprawa dotycząca skrótu ufo (Unidentified Flying Object) z polskiego tłumaczenia nol (niezidentyfikowany obiekt latający). Do tego skrótu należy przyjąć twą obserwacje. Tu nie chodzi o to że ufo musi mieć kształt spodka, trójkąta a pasażerami są szarzy bądź zieloni przedstawiciele obcej cywilizacji.Co jest mylnie postrzegane przez wielu ludzi. Chodzi o zaobserwowany obiekt którego nie potrafimy zidentyfikować to się ma do twej sprawy.


Swego czasu UFO miało swój prawdziwy wydźwięk. Wielu ludziom kojarzyło się to właśnie z zielonymi istotami w środku. Dzisiaj każda kropka na zdjęciu, każda obserwacja czegoś dziwnego czego dana osoba nie zna to już ufo. Organizacje ufologiczne są zalewane tego typu informacjami z czego 1% jak nie mniej zasługuje na uwagę. Szkoda.

Co do obserwacji to ciężko powiedzieć co to mogło być. Tak jak napisali przedmówcy: może to być wszystko :roll:
  • 0

#7

miedziu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okej...bycmoze to nie bylo TR-3B jednak cos tam bylo, a co odrzucam to balony gdyz ich poprostu nie bylo(zamala impreza) mysliwiec - watpie zeby trzy ot tak wisialy sobie w powietrzu nieruchomo ale oczywiscie nie mowie ze to od razu musiala byc Aurora aha i klamac nie klamie bo niby poco?? cos tam napewno widzialem...co nie moge stwierdzic. Zaluje ze nie mam zadnego zdjecia ale nistety nie posiadam aparatu cyfrowego...
Pozdrawiam
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych